Прикладна література

Показано 1 по 15 з 658 (Всього сторінок 44)

Прикладна література: корисні та актуальні книжки для кожного

Прикладна література інтернет-магазину видавництва Vivat — це корисні книги, які не тільки збагачують знання, а й є корисними в практичному застосуванні. Асортимент цих книг відрізняється різноманіттям тем. У цьому розділі ви знайдете теоретичні та практичні книги про здоров’я, кулінарію, домоведення, рукоділля, рекомендації з психології, педагогіки, астрології, філософії та фен-шую, медицини та багато іншого. Спеціальна довідкова література допоможе швидко дізнатися нове і застосовувати свої знання в будь-якій сфері.

З давніх-давен люди прагнули пояснити й упорядкувати знання про навколишній світ. Протягом багатьох століть досвід людей поступово накопичувався, викристалізовувалися певні моральні цінності, ідеали, життєві установки, усталювалися звичаї і традиції. Наші пращури передавали свої знання, надбання й розповіді з покоління в покоління. Книги були з людьми протягом століть і без них сьогоднішні знання наших минулих предків, культур і цивілізацій були б недоступні. Багатовікові відомості про все на світі зберігаються в цих яскравих і інформативних книжках.

Ми постійно стикаємось зі стресовими ситуаціями, психологічними навантаженнями, які негативно впливають на здоров’я й позначаються на стосунках із близькими, друзями, колегами. Корисні книги видавництва Vivat містять практичні поради від провідних психологів, соціологів, педагогів, науковців, філософів, істориків та інших відомих дослідників світового рівня і допоможуть покращити стан здоров’я. Практичні книги стануть відмінним подарунком для ваших рідних та близьких. Придбати якісну прикладну літературу за доступними цінами та зручними умовами доставки ви можете на нашому сайті.