м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Блог

15.01.2021

Король жахів може бути тільки один – і це Стівен Кінг

Найкраща книга письменника? Для багатьох читачів і критиків це «Сяйво», для інших – «Воно», ще хтось фанатіє від «Зеленої милі». У кожної Стівен Кінг книги своя неповторна атмосфера. Ми вирішили підготувати власний рейтинг творів великого майстра. Порядок книг випадковий, адже усі вони по-своєму унікальні. Ласкаво просимо у світ добірного горору!

Детальніше
03.12.2020
Видавництво Vivat та Міжнародний фонд “Відродження” запускають спільний онлайн-проєкт
Детальніше
21.10.2020
Ви вже мали змогу познайомитися з нашими новинками?

Якщо ви ще й досі вагаєтеся, чи варто братися за ці історії, то ми вирішили полегшити вам вибір. Ми подивилися в соцмережах, що пишуть про ці книги, і дослідили відгуки наших читачів, які вже встигли прочитати новинки. Тепер ми готові поділитися з вами цим неймовірним результатом.
Детальніше
18.09.2020
Тепер не потрібно чекати презентаційні тури письменників! Варто просто на вихідних завітати у Львівську Книгарню Vivat, де на вас чекатимуть не тільки новинки літератури, а і українські письменники.
Детальніше
17.09.2020
Засідання суду у справі “Медведчук проти Кіпіані та видавництва Vivat” перенесли. Причиною перенесення засідання нашому представнику назвали те, що в одного з працівників суду виявили COVID-19. 

Наступне засідання суду відбудеться 9 жовтня 2020 року о 10:00 в Дарницькому районному суді. 
Детальніше
11.09.2020

Новинка від Наталії Матолінець  "Керамічні серця" – драматичне фентезі про ціну людяності у красивому й жорстокому світі. 592 сторінки магії, викликів, інтриг та пристрасті. Пропонуємо вам прочитати уривок книжки, та закохатись в неї, як це зробили ми.
Детальніше
08.09.2020
Трохи відхиляє завісу для чужих очей в медичному бутті книжка британського письменника Адама Сміта "Буде боляче. Таємні щоденники лікаря-ординатора". Це книга написана з життя, бо автор сам був лікарем акушером-гінекологом, що робить матеріал ще цікавішим, бо не з вигаданого та й специфіка відповідна. Ми можемо захопливо спостерігати за розповіддю Адама, як він починає звичайним інтерном, а потім поступово зростає до старшого ординатора.
Детальніше
01.09.2020

Олександр Михед поділився враженням від книги "Моя темна Ванесса" на своїй сторінці у Facebook:

Детальніше
14.08.2020
Судове засідання у справі за позовом Віктора Медведчука проти Вахтанга Кіпіані та видавництва Vivat через книгу «Справа Василя Стуса» перенесли на 18 вересня.
Детальніше
14.08.2020
Кому належить світ? Чому лідерський потенціал співставляється зі самовпевненістю і нарцисизмом та чому це є чи не найгіршими рисами для ефективних керівників? Чому чоловіки заробляють більше за жінок і чи можливо це змінити? Наукові роз’яснення для нескінченних «чому», що ґрунтуються на багаторічних дослідженнях поняття лідерського вдосконалення та people-аналітики – у книзі доктора філософії Томаса Чаморро-Премузіка «Чому так багато некомпетентних чоловіків стають лідерами (і як це змінити)?», яка зараз готується до друку командою видавництва Vivat.
Детальніше
13.08.2020

Прийнято вважати, буцім сучасна українська поезія значно сильніша за сучасну українську прозу, а коло її представників усталене й відоме, із пожиттєвою гарантією якості. Думка в самій суті хибна: тоді як молоді поети змушені працювати творчими ліктями, аби здобути популярність, старожили розслаблюють мистецькі чресла і покладаються на інерцію заслуженої раніше читацької любові за принципом «і так згодиться». Результат виходить відповідним. Є ще один суттєвий момент, пов’язаний із рецепцією поезії: це її ідеологічна складова, на яку доводиться зважати навіть за всього бажання говорити лише про художні якості текстів. Результат виходить несподіваним. Про все це – в огляді нових книжок Дмитра Лазуткіна та Артема Полежаки.

Детальніше
13.08.2020
Рендалл відверто не щастить: її життя летить шкереберть, а сама вона опиняється в химерній Академії Аматерасу, куди приходять душі гордих богів, перероджуючись у нескінченному русі Колеса Долі. Тут могутні сили дрімають до часу, коли озвуться на поклик Слів, а нові знайомі приховують таємниці, яких небезпечно торкатися. Та шляху назад для Рен немає, бо вона мусить відшукати відповідь напитання, яке дзвенить у голові: «Хто ти, Рендалл Савітрі?»
Це історія про те, що найзапекліші битви — завжди з собою, найважливіші подорожі — у глибини власної душі, а любов і дружба варті того, щоб виходити за межісвоїх можливостей, стіни законів та навіть за грань життя і смерті. Адже не треба бути могутнім богом, щоб бути людиною.
Детальніше
13.08.2020
Чи давно я писала комусь листи? Написані не на електронну адресу, не в месенджер чи вайбер, а на папері та ручкою із чорнилом? Це звичайномуперше питання, яке виринає, коли починаєш читати роман" Клуб любителів книжок та пирогів з картопляного лушпиння" написані Мері Енн Шеффер та Енні Берровз. Адже книга викладена в епістолярному стилі, який стає все більш рідкісним та архаїчним в XXI столітті. І якби ти захотів листуватися отак просто через конверти й марки, то неабияк подивував би своє оточення. Звісно, для післявоєнного часу, який описується тут, се звично і нормально, а читачу відкривається вимір минулого од якого віє людським теплом та полиневою гіркотою війни.
Детальніше
13.08.2020
Юлія Орлова, керівник видавництва Vivat, написала для AIN.UA колонку про видання в Україні перекладу американської книги «Зробіть з дитини фінансового генія!». Здавалось — переклали і полетіли. Насправді ж, аби книга була цікавою і успішно продавалась, її довелось сильно адаптувати під місцевий ринок: в США все зовсім не так, як в Україні. Орлова розповідає, з чим довелось зіштовхнутись, видаючи книгу.
Детальніше
13.08.2020

2009-го року роман французького письменника Жана-Мішеля Ґенассії “Клуб невиправних оптимістів” отримав важливу літературну відзнаку — Ґонкурівську премію ліцеїстів. Переможця визначають близько 2000 учнів французьких ліцеїв, які читають 15 романів-номінантів на ключову для країни Ґонкурівську премію. Певно, для деяких авторів визнання прийдешнього покоління важить більше за схвалення критиків. І направду не дивує, що перемогу здобув саме цей грубенький роман. Ми можемо прочитати його українською завдяки видавництву Vivat і перекладачці Анастасії Шведик.Детальніше
12.08.2020
Уповноваженій Верховної Ради України з прав людини

Денісовій Людмилі Леонтіївні


Ми, що нижче підписались, з метою захисту прав людини та основоположних свобод, вимагаємо забезпечити право на справедливий суд у справі за позовом Віктора Медведчука проти історика, журналіста Вахтанга Кіпіані та українського видавництва Vivat.

Детальніше
09.07.2020
Вперше я почув про цю книгу зі статті, у якій директорка видавництва «Vivat» Юлія Орлова розповідада про лонгселери й сказала, що ця книга посідає першу позицію в категорії нон-фікшн. Тоді я подумав, що ця книга типова «мотивашка» й до науки не має ніякого відношення. Вдруге я почув про «Емоційний інтелект» з програми на радіо-НВ. У ній було розказано з наукової точки зору про емоційний інтелект і тоді я зрозумів наскільки помилявся щодо цієї книги.
Детальніше
06.07.2020
10 липня о 10:00 в Дарницькому районному суді Києва відбудеться засідання за позовом народного депутата від “Опозиційної платформи - За життя” Віктора Медведчука проти журналіста та історика Вахтанга Кіпіані та українського видавництва Vivat.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Vivat.
Детальніше
06.07.2020
Ми досі змушені носити маски, дотримуватися хай не такого суворого, але, здається, вічного карантину. Та й за кордон не надто виїдеш, тому доводиться ностальгійно поглядати на знімки з подорожей, де ми були лишень минулого року. Та є одне рятувальні "але". З нами завше може бути книга, яка не тільки занурить в новий роман чи познайомить з новим автором, а й дозволить поринути в незнану атмосферу нової країни. Тож годі чекати.

Гайда за мною!
Детальніше
Підписатися на розсилку

 

50 грн
отримати знижку *
* Знижка діє при замовленні на суму понад 400 грн