м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Блог

09.10.2023
Святкуємо 10-річчя Vivat 

З 9 по 15 жовтня на сайті Vivat:

1. Шукай поличку з ТОП книжками Vivat і купуй їх зі знижкою -20%!
2. Спеціальна пропозиція для тих, хто любить купувати багато книжок: до круглої дати округляємо чеки! Чеки до 1200 грн перетворяться на чек в 1 000 грн.
3. А також серед усіх куплених книжок Vivat ми розіграємо 1 новинку на ваш вибір. Більше книжок - більше шансів!

Нумо святкувати разом!

До ТОП книжок зі знижкою до Дня народження.
Детальніше
23.08.2023

Наразі в Польщі перебуває до 500,000 українських дітей. Їм всім бракує книг рідною мовою, щоб навчатися й читати задля розваг.

Щоб поповнити домашні бібліотеки українців, що тимчасово перебувають в Польщі, фундація «Незламна Україна» у співпраці з Дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ розпочинають акцію «Українська книжка — дітям за кордоном». В рамках цієї акції закуплено 300,000 книг. 

35,000 книжкових подарунків з 4-6 книжками в кожному будуть запаковані та доставлені 35 тисячам маленьких українців.

Серед книг: Всеволод Нестайко, Ольга Кобилянська, Панас Мирний, О. Авраменко, Джоджо Мойєс, Стівен Кінг, Марк Твен, Еріх Ремарк, Клайв Льюїс, Туве Янссон та ін. Всього 750 найменувань.

Видавництво Vivat підтримало захід, зокрема понад 40 найменувань книг для дітей шкільного віку будуть роздаватися в рамках акції. Зокрема, будуть представлені книги таких авторів Vivat: Коллін Гувер, Клаудія Мартін, Шевченко Тарас, Алі Гейзелвуд, Фанні Брітт, Рене Найт, Блек Г., Медреш Е., Стрелекі Дж., Мішель Фейбер, Бардуґо Л., Белей Л., Ханна Фрай., Давнінг С., Катріона Ворд, Вінчестер Саймон, Гант Л.М., Тертон С., Кауффман Ребекка, Пеґан К., Роберт Зіталер, Зумас Л., Бардуґо Л., Бенджамін Хлоя, Нельсон Дженді, Джіо Сара, Клейборн Анна, Канаван Томас, Клейборн Анна, Стівен Петранек, Станішевська Адріанна, Станішевська Уршула.

Акція діятиме в 11 містах: Варшава, Краків, Вроцлав, Жешув, Катовіце, Гданськ, Познань, Лодзь, Люблін, Щецин, Бидгощ

Частина книг залишиться в пришкільних бібліотеках у трьох філіалах «Першої української школи» в Польщі. Це міста: Варшава, Краків та Вроцлав. Участь в акції є безоплатною, доступ до бібліотек так само буде відкритим для всіх українців та українок.

Зареєструватися на участь в акції можуть всі українці з дітьми, які перебувають Польщі та мають оформлений код Pesel на дитину. 

Три прості кроки:

1. Зареєструватися в анкеті

2. Очікувати повідомлення про доставлення у певне місто (дедлайн: листопад)

3. У вказаний час прийти на вказану локацію у місті, щоб отримати подарунок

Обов'язково пред'явити Pesel дитини. 

Наразі доступними для отримання є книжки для дітей середнього та старшого шкільного віку.


Детальніше
29.04.2022
Відновлюємо відправки книжок!
Детальніше
08.02.2022
За останні два роки багато хто з нас переконався й збагнув, яка складна та відповідальна робота у лікарів. Лікарі, немов на передовій, під час пандемії боролися за життя та здоров'я кожного свого пацієнта. І часто не завдяки чомусь, а всупереч — низьким зарплатам, відсутності потрібного обладнання, підтримки й поваги.
З настанням пандемії було організовано безліч флешмобів подяки лікарям. Люди висловлюють вдячність тим, хто рятує їхні життя, а ще розповідають про часто невидимих бійців за здоров'я у соцмережах та книжках. Утім, ліпше за самого лікаря про роботу в медичних закладах навряд чи хтось розповість. Видавництво «Віват» зібрало для вас найкращі книги про лікарів, які допоможуть дізнатися трохи більше про цю непросту професію, а правильніше сказати — про покликання.
Детальніше
04.02.2022
Жінка зіштовхується з безліччю упереджень та стереотипів. Часто це стає на заваді розвиткові й рухові вперед. Утім, кожна представниця чарівної статі має ще й сильну сторону, що дає змогу витримати всі випробування та гармонійно поєднувати всі царини життя: будувати кар'єру, родину і знайти себе.
Життя неможливе без поразок і невдач. Важливо навчитися ставитись до них як до досвіду, такого важливого на шляху досягнення мети. І тут стане в пригоді мотиваційна книга для жінки: на прикладі із життя інших успішних жінок вона покаже, як треба боротися із проблемами й не зупинятися. Видавництво «Віват» зібрало найкращі мотиваційні книги для жінок. До нашого переліку увійшли і художні, і психологічні видання, які допоможуть вам подивитися на себе по-новому, надихнуть на турботу про себе й подарують потужний заряд мотивації.
Детальніше
31.01.2022
Успіх — це не те, що саме собою звалюється на голову. Найчастіше для його досягнення доводиться пройти безліч випробувань і труднощів, подолати зовнішні обставини й навіть самого себе. Історію пишуть переможці, тож читати про людей, які змирилися з невдачами, похнюпили голову й ніяк не виправили ситуацію, марно та нецікаво. Набагато продуктивніше дізнатися, як підвестися після фіаско, виправити помилки та вийти на новий рівень життя. Саме тому так важливо читати книги успішних бізнесменів — людей, які на власному прикладі доводять, що їм до снаги заснувати свою справу й розвивати її за будь-яких обставин.
Видавництво «Віват» зібрало книги для досягнення успіху, написані підприємцями та інвесторами — людьми, які не зникають зі списків Forbes протягом багатьох років. Пропонуємо до вашої уваги 6 видань, у я
Детальніше
27.01.2022
Підлітковий вік — один з найважливіших етапів у житті кожної людини. У цей час діти починають переглядати свої цінності, пізнавати себе й наважуватися на перші спроби відокремлення від батьків. Підлітки — це вибухова суміш з емоцій, яких вони подекуди навіть не усвідомлюють. Саме тому багато дітей у цьому віці шукають відповіді ззовні, зокрема і з книжок.

Видавництво «Віват» зібрало найкращі книжки для підлітків, які варто прочитати кожному, хто вступає в цей непростий життєвий період. Вони — про дружбу, любов і пошук себе, про те, що таке добро і зло, відповідальність і наслідки. А ще про те, як залишатися вірним своїм мріям.
Детальніше
24.01.2022
Українські автори можуть торкнутися найпотаємніших закутків нашої душі. Ще з часів шкільної лави нам може здаватися, що вітчизняна література нудна й не вирізняється приголомшливим сюжетом. Утім, проаналізувавши безліч навіть шкільних творів у дорослому віці, люди помічають глибину, драматичність і захопливий сюжет, яким не надавали значення, коли були дітьми.
Українські письменники часто творили не завдяки, а всупереч системі. Адже саме так і загартується генерація геніальних талановитих людей, які пишуть глибоко та проникливо. Видавництво «Віват» зібрало найкращі українські книги. До нашого переліку увійшли і сучасні письменники, і класика української літератури, і романи для дорослих, і дитячі історії та оповідання.
Детальніше
20.01.2022
Багато людей, які обожнюють читати книжки, скаржаться на те, що в сучасному ритмі життя їм бракує часу на те, щоб пірнути в кількасотсторінковий роман-епопею чи прочитати трилогію про пригоди головного героя. Бо навіть якщо читання — ваше улюблене заняття, під кінець дня очі й мозок можуть так стомитися, що не хочеться братися за великий твір.
У такій ситуації найліпше, що можна порадити, — невеликі за обсягом романи і повісті, збірки оповідань і новел, які можна подужати за вечір-два, не витративши при цьому забагато часу і сил. Думаєте, що в коротких творах письменникам не вдасться розкрити персонажів і продумати цікавий сюжет? Маємо нагоду переконати вас, що є чимало класичних і сучасних книжок, де на сотні сторінок можна прожити з героями цілу низку захопливих пригод.
Видавництво «Віват» підготувало для вас топ-10 коротких книг, до якого увійшли і всесвітньо відомі письменники, й автори, про яких ви, напевне, почуєте вперше.
Детальніше