м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Блог

03.03.2021
19 березня Київський апеляційний суд задовольнив апеляцію видавництва Vivat та історика, журналіста Вахтанга Кіпіані на рішення Дарницького райсуду, який в жовтні минулого року заборонив розповсюджувати книгу “Справа Василя Стуса”.
Детальніше
03.03.2021

Амбіційність, гідна Річарда Бренсона і Ніка Вуйчича, рідко буває вродженою якістю. Її можна розвивати, як окрему навичку, складаючи графіки досягнення мети, надихаючись відкриттями новаторів, відзначаючи кожну свою маленьку перемогу.

Коли потрібно почати день з правильної ноти й зарядитися натхненням на наступні робочі будні, виділіть хоча б пів години на мотивуючі книги вранці. І ось топ, з якого можна почати:

Детальніше
03.03.2021

У розділі риторика книги повинні бути лише практичного характеру — і лише від тих, хто справді виступає на постійній основі. Бо сама лиш теорія навряд чи навчить вас, як впоратися з моментами, коли від паніки підкошуються коліна, а світло софітів сліпить очі. І сотні глядачів прискіпливо дивляться на ваші прагнення їм щось розповісти. Ми підготували добірку з 10 книг, які точно вкажуть, як правильно провести будь-яку лекцію.

Детальніше
02.03.2021
Оскільки найкращий спосіб запам’ятати вокабуляр - читати книги на іноземних мовах , тож під час навчання англійської зверніть увагу на нашу добірку. Вона містить тексти, легкі для сприйняття початківцями, які враховують їхній рівень.
Детальніше
02.03.2021

      Бути разом, насолоджуючись здоровими відносинами - зовсім не просто. В Україні понад 42% шлюбів закінчуються розлученням, в США розлучаються кожні 36 секунд, а під час самого романтичного свята Святого Валентина з кожним роком розходиться все більше пар. Чому так трапляється, пояснюють книги з психології відносин:

Детальніше
15.01.2021

Король жахів може бути тільки один – і це Стівен Кінг

Найкраща книга письменника? Для багатьох читачів і критиків це «Сяйво», для інших – «Воно», ще хтось фанатіє від «Зеленої милі». У кожної Стівен Кінг книги своя неповторна атмосфера. Ми вирішили підготувати власний рейтинг творів великого майстра. Порядок книг випадковий, адже усі вони по-своєму унікальні. Ласкаво просимо у світ добірного горору!

Детальніше
03.12.2020
Видавництво Vivat та Міжнародний фонд “Відродження” запускають спільний онлайн-проєкт
Детальніше
21.10.2020
Ви вже мали змогу познайомитися з нашими новинками?

Якщо ви ще й досі вагаєтеся, чи варто братися за ці історії, то ми вирішили полегшити вам вибір. Ми подивилися в соцмережах, що пишуть про ці книги, і дослідили відгуки наших читачів, які вже встигли прочитати новинки. Тепер ми готові поділитися з вами цим неймовірним результатом.
Детальніше
18.09.2020
Тепер не потрібно чекати презентаційні тури письменників! Варто просто на вихідних завітати у Львівську Книгарню Vivat, де на вас чекатимуть не тільки новинки літератури, а і українські письменники.
Детальніше
17.09.2020
Засідання суду у справі “Медведчук проти Кіпіані та видавництва Vivat” перенесли. Причиною перенесення засідання нашому представнику назвали те, що в одного з працівників суду виявили COVID-19. 

Наступне засідання суду відбудеться 9 жовтня 2020 року о 10:00 в Дарницькому районному суді. 
Детальніше
11.09.2020

Новинка від Наталії Матолінець  "Керамічні серця" – драматичне фентезі про ціну людяності у красивому й жорстокому світі. 592 сторінки магії, викликів, інтриг та пристрасті. Пропонуємо вам прочитати уривок книжки, та закохатись в неї, як це зробили ми.
Детальніше
08.09.2020
Трохи відхиляє завісу для чужих очей в медичному бутті книжка британського письменника Адама Сміта "Буде боляче. Таємні щоденники лікаря-ординатора". Це книга написана з життя, бо автор сам був лікарем акушером-гінекологом, що робить матеріал ще цікавішим, бо не з вигаданого та й специфіка відповідна. Ми можемо захопливо спостерігати за розповіддю Адама, як він починає звичайним інтерном, а потім поступово зростає до старшого ординатора.
Детальніше
01.09.2020

Олександр Михед поділився враженням від книги "Моя темна Ванесса" на своїй сторінці у Facebook:

Детальніше
14.08.2020
Судове засідання у справі за позовом Віктора Медведчука проти Вахтанга Кіпіані та видавництва Vivat через книгу «Справа Василя Стуса» перенесли на 18 вересня.
Детальніше
14.08.2020
Кому належить світ? Чому лідерський потенціал співставляється зі самовпевненістю і нарцисизмом та чому це є чи не найгіршими рисами для ефективних керівників? Чому чоловіки заробляють більше за жінок і чи можливо це змінити? Наукові роз’яснення для нескінченних «чому», що ґрунтуються на багаторічних дослідженнях поняття лідерського вдосконалення та people-аналітики – у книзі доктора філософії Томаса Чаморро-Премузіка «Чому так багато некомпетентних чоловіків стають лідерами (і як це змінити)?», яка зараз готується до друку командою видавництва Vivat.
Детальніше
13.08.2020

Прийнято вважати, буцім сучасна українська поезія значно сильніша за сучасну українську прозу, а коло її представників усталене й відоме, із пожиттєвою гарантією якості. Думка в самій суті хибна: тоді як молоді поети змушені працювати творчими ліктями, аби здобути популярність, старожили розслаблюють мистецькі чресла і покладаються на інерцію заслуженої раніше читацької любові за принципом «і так згодиться». Результат виходить відповідним. Є ще один суттєвий момент, пов’язаний із рецепцією поезії: це її ідеологічна складова, на яку доводиться зважати навіть за всього бажання говорити лише про художні якості текстів. Результат виходить несподіваним. Про все це – в огляді нових книжок Дмитра Лазуткіна та Артема Полежаки.

Детальніше
13.08.2020
Рендалл відверто не щастить: її життя летить шкереберть, а сама вона опиняється в химерній Академії Аматерасу, куди приходять душі гордих богів, перероджуючись у нескінченному русі Колеса Долі. Тут могутні сили дрімають до часу, коли озвуться на поклик Слів, а нові знайомі приховують таємниці, яких небезпечно торкатися. Та шляху назад для Рен немає, бо вона мусить відшукати відповідь напитання, яке дзвенить у голові: «Хто ти, Рендалл Савітрі?»
Це історія про те, що найзапекліші битви — завжди з собою, найважливіші подорожі — у глибини власної душі, а любов і дружба варті того, щоб виходити за межісвоїх можливостей, стіни законів та навіть за грань життя і смерті. Адже не треба бути могутнім богом, щоб бути людиною.
Детальніше
13.08.2020
Чи давно я писала комусь листи? Написані не на електронну адресу, не в месенджер чи вайбер, а на папері та ручкою із чорнилом? Це звичайномуперше питання, яке виринає, коли починаєш читати роман" Клуб любителів книжок та пирогів з картопляного лушпиння" написані Мері Енн Шеффер та Енні Берровз. Адже книга викладена в епістолярному стилі, який стає все більш рідкісним та архаїчним в XXI столітті. І якби ти захотів листуватися отак просто через конверти й марки, то неабияк подивував би своє оточення. Звісно, для післявоєнного часу, який описується тут, се звично і нормально, а читачу відкривається вимір минулого од якого віє людським теплом та полиневою гіркотою війни.
Детальніше
13.08.2020
Юлія Орлова, керівник видавництва Vivat, написала для AIN.UA колонку про видання в Україні перекладу американської книги «Зробіть з дитини фінансового генія!». Здавалось — переклали і полетіли. Насправді ж, аби книга була цікавою і успішно продавалась, її довелось сильно адаптувати під місцевий ринок: в США все зовсім не так, як в Україні. Орлова розповідає, з чим довелось зіштовхнутись, видаючи книгу.
Детальніше