м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Новини

01.04.2020
Потопаєте в рутині? Страждаєте від хронічної втоми та перевантаження? Відчуваєте емоційне спустошення та втрату сенсів? Звична історія для жителів великих мегаполісів. У шаленому ритмі буденного життя, невпинній гонитві за успіхом не залишається ані часу, ані сил, щоб на хвилину зупинитись і просто відчути радість від сьогоднішнього дня. Але життя – не безкінечне. І хіба є щось важливіше, ніж радість від нього?
Детальніше
8 Березня 2020
Напередодні 8 березня команда видавництва щиро вітає жінок. Бажаємо тепла, гармонії внутрішньої і зовнішньої, зі світом. І пропонуємо добірку надихаючих книг, які навчать протистояти суспільним стереотипам, допоможуть знайти себе і досягти вражаючого успіху.
Детальніше
20 Лютого 2020
Якщо залишатись вдома, то, принаймні із користю. Обрали для вас 5 найкращих освітніх платформ, які допоможуть вдосконалити англійську (або будь-яку іншу іноземну), дізнатись більше про історію, культуру, мистецтво, прокачати бізнесові та професійні навички. І все це – безкоштовно!
Детальніше
30 Березня 2020
Ми точно знаємо, що з книжкою в руках важкі часи минають непомітно. Тому продовжуємо обирати та видавати для вас хіти світової та української літератури. Ділимося книжками, якими дійсно пишаємось, найгарячішими новинками, які випустили у світ в першому кварталі цього року.
Детальніше