Література з саморозвитку й мотивації

167 грн 196 грн
Показано 1 по 15 з 216 (Всього сторінок 15)

Книги для саморозвитку та мотивації 

Інтернет-магазин Vivat пропонує перевірені мотивуючі книжки для саморозвитку, які дійсно допомагають читачам розвиватися духовно і фізично, будувати гармонійні відносини та зростати у професійній сфері. Авторська література з розділу «Саморозвиток і Мотивація» присвячена багатьом темам саморозвитку людини: цілепокладання, тайм-менеджмент, креативність і творчість, щастя, успіх, духовність та ін. Якщо ви бажаєте вийти на якісно новий рівень розвитку у своєму житті або налагодити якийсь аспект, то книги для саморозвитку допоможуть вам у цьому.

Книги про саморозвиток допоможуть безлічі людей слідкувати за своїм здоров’ям, суспільним і емоційним життям. Наведені приклади авторів з власного досвіду зіграли дуже важливу роль в розробці соціальних концепцій у ХХ столітті. Частина представлених видань фокусується на популярній психології. Книги для  саморозвитку, як правило, здатні підвищити самосвідомість і продуктивність, в тому числі задоволеність своїм життям.

Книги, які мотивують

Перед початком читання мотивуючих книг треба визначитись з потребами, задаючи собі як об'єктивні, так і широкі питання. Що ви хочете змінити? Що потрібно зробити, щоб вплинути на цю зміну? Які у Вас цілі в найближчому майбутньому? Які ваші довгострокові цілі? Наскільки реалістичні і досяжні ваші цілі? Які ресурси доступні, щоб допомогти вам досягти ваших цілей? Ці питання допомагають скласти список переваг досягнення ваших цілей, щоб використовувати їх для мотивації.

Ми не часто замислюємося про те, скільки енергії витрачаємо, бо вважаємо, що її в нашому розпорядженні невичерпна кількість. Насправді ж, якщо потреба в енергії збільшується, то її резерви починають поступово виснажуватися, а з віком «запасів» енергії стає все менше. Тренуючи вміння управляти всіма видами енергії, книги для мотивації здатні істотно уповільнити спад у фізичній та розумовій сферах, а в емоційній та духовній – наблизити до успіху.

Купити найкращі книги для мотивації можна на сайті інтернет-магазину видавництва Vivat. Ви зможете з однаковою відповідальністю управляти всіма видами енергії, а ще дізнатись секрети прибуткових ідей в категорії «Бізнес література» на нашому сайті.