Дитяча література

Показано 1 по 15 з 1600 (Всього сторінок 107)

Дитячі книги для майбутніх успішних людей

Вплив дитячих книг на розвиток дитини важко переоцінити. Це перше вікно, через яке вони дивляться на світ і пізнають йього. Казки та інша дитяча література першими формують у дітей навколишні образи, поняття про добро і зло. Тому батькам вкрай необхідно подбати про арсенал необходімих дитячих книг до появи малюка.

Коли можна купувати дитячі книги?

Деякі батьки дотримуються думки, що читати книги для дітей є сенс лише після 3-х років. До цього, нібито, малюк ще нічого не сприймає і не запам'ятовує. Це абсолютно невірно. Маленька дитина з перших місяців життя чує голос мами, сприймає інтонації і фіксує їх у своїй підсвідомості. Тому, якщо розвиваюча і навчальна дитяча література вам доки не потрібна, читайте малюкові вголос казки, віршики та інші художні книжки для дітей.

Дорослішій дитині буде цікаво з навчаючими та розвиваючими різні навички книжками. Дошкільнята - з казками і динамічними сюжетами творів. Школяр же зацікавиться дитячими енциклопедіями і зробить перші кроки до класичної дитячої літератури.

Де підібрати книги для дітей за віком?

Інтернет-магазин дитячих книг «Віват» з радістю прийде вам на допомогу в підборі творів для вашої дитини або просто в подарунок. Ми як ніхто інший знаємо, що люблять діти. І що не менш важливо, книги, видані «Віват», неодноразово відзначалися як кращі на різноманітних книжкових виставках, ярмарках і конкурсах.

Тому в нашому інтернет-магазині ви побачите весь спектр дитячих книг: від літератури для малюків до видань для підлітків.

Ми допоможемо вам вибрати не тільки дитячі казки, а й книжки-іграшки, розмальовки, вірші і розповіді, книги, які готують дітей до школи і багато іншого. Також в асортименті гідне місце книги про Україну, які обов'язково знадобляться у вихованні свідомої і відповідальної людини.

Дитячі книги за «дитячими цінами»

Коли дитина розуміє, що батьки збираються йому щось купувати, вона, як правило, хоче всього і побільше. І якщо ви зібралися купити кілька книг в нашому книжковому інтернет-магазині, ваш сімейний бюджет не буде страждати від цього. Одне з наших незаперечних переваг перед конкурентами в Україні - можливість продавати кращі книги недорого і з швидкою доставкою. Саме тому за роки існування видавництва та інтернет-магазину чудові дитячі книги з'явилися у діток не тільки в Харкові, але і в Києві, Львові, Чернівцях та інших містах України.