м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Тепла історія про чарівний світ

09.01.2019

Уявіть собі ранок. Не такий, коли треба бігти на роботу, на навчання чи ошостій годині швидко вигуляти улюбленого собаку. Уявіть ласкаве сонце, затишнувуличну кав’ярню, вишукану атмосферу та печиво з шоколадною крихтою. Ммм,смакота!

І начебто все добре починалось, але поряд «ранкові люди», що наче чорніхмари зараз вибухнуть дощем.

Не варто засмучуватись, бо в сумочці поряд є чарівна…ні, не паличка –фотокамера. Вона має властивості робити чарівні фото, від яких люди стаютьщасливими. Вона здатна відобразити світ інакше і знищити журбу.

Клац! І смутна пані у чорному капелюшку посміхається ранковому сонцю. Клац! І дядечки з контори адвокатів не переймаються справами, а розповідаютьанекдоти.

Клац! Клац! Клац!

Чи до снаги врятувати людину від смутку і зробити щасливою лише сфотографувавши її? Героїня цієї історії доведе, що це можливо. І хоча «щастя –то вельми химерна річ, але спробувати, безумовно, варто». А подарувати це щастя зможе книга Наталії Матолінець «Гессі», яка відкриє затишний світ єдності, гармонії та справжнього кохання.


Про книгу

У затишному світі, що нагадує часи Belle Époque, де люди дбають передусімпро мистецькі насолоди, танцювальні вечірки й вишукані манери, живе 15-річнаГестія Амалія. Проте її життя незбагненним чином перетинається з іншим світом —невидимим, але вловлюваним у химерних подіях і яскравих снах. І чим далі, тобільше Гессі розуміє: вона має розгадати хитросплетіння цих світів — лише тодісповна пізнає себе…

Дівчина балансує  між очікуваннямиінших і тим, до чого озивається її серце, але рано чи пізно доведеться обирати.Це історія довгих пошуків і неминучих потрясінь. Історія давніх богів, доліяких вплелися в життя людей. І про те, що закохатися до нестями можна, простопобачивши очі, які до тебе всміхаються. Розповідь про звичайну дівчинку та їїнезвичайну внутрішню магію.


Чому видаємо

Фантастичний світ «Гессі» здатний привернутиувагу і розвинути фантазію. Ми вважаємо, що історія про особливі здібностізвичайної дівчинки стане знахідкою для читачів, бо містить в собі магію дружби,добра і кохання. Роман написаний сучасною українською письменницею НаталієюМатолінець і ми ставимо за мету поповнювати українську скарбничку якісноюсучасною літературою. Творчість авторки прийдеться до смаку не тільки дітям абопідліткам, а й дорослим.


Кому сподобається

Яскрава фентезійна історія «Гессі» неодмінно прийде до смаку підліткам і фанамлегкого фентезі, паралельних світів, магічних подій. Книга занурить з головою умистецькі насолоди, танцювальні вечірки і вишуканий стиль епохи  Belle Époque.

«Belle Époque» – «Прекрасна епоха» – час з кінця ХІХ до двадцятих років ХХ століття, період відносного миру і процвітання, коли Франція була культурнимцентром світового впливу. Популярності набувають розваги буржуазії, такі як: відвідування кабаре, казино та ексклюзивних ресторанів.

Оригінальне трактування давніх міфів та яскраві вінтажні образи обов’язково подарують насолоду від читання і захоплять з перших сторінок.Фішки

 «Гессі» Наталії Матолінець отрималапремію «Коронація слова», була відзначена на Запорізькій книжковій толоці вномінації «Підліткова література» та одержала безліч позитивних відгуків ірецензій. Багато читачів відмітили оригінальне відображення міфічних богів уперсонажах роману, а також атмосферу Belle Epoque. Фантастичний роман «Гессі»легко читається і зачаровує магічним світом.

Незвичайно окреслила роман у своєму відгуку блогер @belle_library (лінк на відгук)

«Вражаюче. Цікаво. Дивовижно. Світ Belle Epoque і дивовижна Гестія Амаліязабрали мене у свій полон і не відпускали до останньої крапки.» 

Оригінально написала відгук блогер @ann_ekim (лінк на відгук)  зазначивши, що «в книзі чималоважливих проблем: пошук себе, відповідність суспільству, самореалізація табагато іншого».


Про автора


Наталія Матолінець – сучасна українська письменниця й журналістка. Авторка збірок поезій «Краплини світла» (2005) та «Акварелі і аромати» (2013). Багаторазова учасниця фестивалів «Форум видавців», «Книжковий арсенал», “LiTerraCon”, «Книжкова толока» та багатьох інших. ІІ премія конкурсу «Коронація Слова 2017» у номінації Романи за твір «Гессі». Спецвідзнака конкурсу “Крилатий лев” за новаторський пошук у жанрі міського фентезі за роман “Варта у Грі”, диплом конкурсу “Львівські перехрестя” за роман “Варта у Грі”.Учасниця та фіналістка конкурсів фантастичних оповідань від об'єднання "Зоряна Фортеця". Учасниця літературних заходів у Львові, Хмельницькому, Києві та інших містах України. Лауреат літературної премії ім.Богдана-Ігоря Антонича ""Привітання життя"" (2007). Творидрукувалися в численних ЗМІ, альманахах і антологіях (альманах “Питання людяності”, журнали “Дзвін”, “Дніпро” та ін.). Учасник Семінарів творчої молодівід видавництва “Смолоскип” (2016, 2017).


Цитати

Навесні

        Бачте, пані вчителько, – почала вона тихо, – фотографія – це спогад. Квітам непотрібні спогади. Вони йдуть у землю, щоб повернутись навесні. Люди ж ідуть уземлю, але навесні не повертаються…

 

Замкнене коло

Іноді, Гессі думала, що дорослі теж не люблять кави. Проте вони бачили, якїї пили інші дорослі в ті часи, коли самі були ще дітьми, то й вирішили робититак. І це замкнене коло не розривається вже довго-довго.

 

Аїден

Дорога сестричко, воістину, якщо тобі не подобається щось терпіти – ти неповинна. Завчи це добре, і буде тобі щастя. Бо треба бути щасливим. У нас надтомало часу на те.

 

Танець

Танець – це наче розмова двох. Навіть якщо ви говорите багато й цікаво, тапри цьому не слухаєте партнера, то це вже не розмова.