м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Роман, що дозволяє зазирнути у глибини людської свідомості

15.01.2019

Декілька століть тому людство ще не зазнало технологічного прогресу. Новини ширились не телебаченням і не мобільними пристроями, а традиційними засобами: щоденними газетами, листуванням або плітками під час розмов. В далекі для сучасності часи люди вірили в легенди, священні ритуали та міфічних істот. Тож не дивно, що народом поширювались чутки про невідомих створінь, яких хоч коли-небудь вбачали мешканці. А що, як загадкові чудовиська– не марення?

ХІХ століття. Англія. Графство Ессекс, Колчестер.

Серед місцевих поширюються плітки про загадкову істоту,яка полює на хатніх тварин і вбиває людей. За легендами, чудовисько довго дрімало глибоко у воді. Впродовж двохсот років від нього не було ні слуху, ні духу, аж поки не стався землетрус і під водою щось не здригнулося. Мешканці Колчестера і довколишніх сіл потрапляють в істерію, яка захоплює їх вдень і переслідує вночі.

«ДИВНІ НОВИНИ, — повідомляли місцеві, — потворний змій з очима вівці з’являється з Ессекських вод і прямує до березових лісів і вигонів!»

Не вірите в плітки і містифікації? Чи вважаєте, що чудовиська – вигадка? У такому випадку дізнайтеся правду самі! Зовсім скоро вийде друком довгоочікувана новинка – історичний роман Сари Перрі «Змій з Ессексу», що занурить з головою в атмосферу Вікторіанської епохи і містичних подій Англії ХІХ століття.


Про книгу

Лондон, кінець XIX століття. Майкл Сіборн ставився до дружини з такою байдужістю, на яку можна було сподіватися від вішалки для капелюхів у коридорі: Кора для нього була порожнім місцем. Тож не дивно, що після смерті чоловіка вона відчуває полегшення. Жінка залишає столицю й оселяється в глухому куточку графства Ессекс. Від нажаханих місцевих жителів вона чує дивну, сповнену містики історію про змія, після появи якого в селищі стали зникати люди. Проте Кора не вірить у це і разом із місцевим пастором намагається заспокоїти всіх. І між цими двома абсолютно різними людьми виникають стосунки, які змінюють їхні життя.Так усі герої втягуються в містичну й загадкову історію, в якій переплелися біль, страхи, наука, релігія, політика, життя, смерть і кохання… в різних його проявах.

Кому сподобається

«Змій з Ессексу» –це дивовижний роман про життя, любов і віру, науку і релігію, таємниці і несподіванки людських сердець. Він неодмінно прийде до смаку шанувальникам історичних видань з присмаком містики. Авторка Сара Перрі розглядає коло серйозних тем:

  • рівноправність чоловіків і жінок у ХІХ столітті
  • сімейні стосунки між чоловіком і дружиною, батьками і дітьми
  • тонкі межі між дружбою і коханням
  • протистояння релігії та науки
  • повільність розвитку медицини

Чому видаємо

Елегантно написаний історичний роман «Змій з Ессексу»оповитий таємницями, вікторіанськими цінностями і сімейною драмою. Завдяки незвичайному сюжету та оригінальному стилю написання, «Змій з Ессексу» став бестселером, номінований на 8 премій, британська книжкова мережа Waterstones назвала його найкращою книгою 2016 року. Ми вважаємо, що роман дозволяє зазирнути у глибини людської свідомості та надає змогу простежити зв'язок між життям в суспільстві ХІХ століття і сучасністю.

Фішки книги

  • Дія роману відбувається під час Вікторіанської епохи —період історії Великої Британії, який хронологічно приблизно збігається тапов'язується з правлінням королеви Великої Британії Вікторії (1837—1901).
  • Роман «Змій з Ессексу» позначено відмінними відгуками і коментарями популярних газет та журналів. Зокрема, провідна газета Великобританії «The Sunday Times» зазначила, що роман Сари Перрі «один із найбільш пам’ятних історичних романів цього десятиліття.» Окрім цього, відома щоденна газета The Guardian, відмітила, що «ця книжка змусить вас захотіти стати кращим.»

Про автора

<Сара Перрі народилася в Ессексі 1979 року. Навчалася в Лондонському університеті, де колом її наукових інтересів стала готика. 2004року здобула премію імені Шиви Найпола за статті про подорожі. Її романи перекладені одинадцятьма мовами.


Цитати

Дивакуватість

«Неможливо приписати йому патологію — неможливо поставити діагноз. Не існує аналізу крові на дивакуватість, неможливо об’єктивно виміряти вашу любов чи його!» Можливо,припускав лікар, психоаналіз піде хлопчикові на користь, однак його не рекомендують дітям зі слаборозвиненою свідомістю. Вона мало що могла вдіяти,хіба й надалі якомога краще пильнувати сина; і любити його, наскільки він це дозволить.

 

Джерело спокою

— Нас вчать… і я вірю, що в часи, коли ми почуваємося найбільш розгубленими і нам найбільше не вистачає прощення, джерело спокою зовсім поруч… пробачте, це не те, що я хотів сказати, однак не сказати ці слова— те саме, що не дати вам склянку води, побачивши спраглого.

 

Ще не зовсім любов

Сонячні промені густо вкривають бруківку, а на Лестер-сквер юрмляться жонглери та фокусники. Ніхто не хоче повертатися додому. Та й для чого? У вуличних пабах і кафе нахабнішають молодші службовці, і якщо усередині разом із пивом та кавою вариться ще не зовсім любов, то щось настільки схоже, що немає жодної різниці.

 

Нечестиве об’єднання

«Це сумна й огидна історія, — сказала Елеонора Маркс, і тим, хто спостерігав за нею, здавалося, що, виголошуючи свою промову, вона стає вищою, а копиця її волосся скуйовджується. — Це нечестиве об’єднання панів,юристів та суддів проти найнятих рабів…»