м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Книжки Видавництва Vivat відзначено одразу в двох номінаціях премії Олеся Гончара!

06.04.2018

4 квітня в приміщенні Національної спілки письменників України відбулося урочисте нагородження Лауреатів Міжнародної українсько-німецької літературної премії імені Олеся Гончара 2018 року.

Міжнародна українсько-німецька літературна премія імені Олеся Гончара – літературна премія, заснована у 1996 році німецькими меценатами – письменницею Тетяною Куштевською , підприємцем Дітером Карренбергом та Національною спілкою письменників України. 

Присуджують щорічно в таких номінаціях: «Проза (роман, повість)», «Мала проза (цикл оповідань, новел)», «Поезія», «Літературознавча праця, присвячена творчості Олеся Гончара», «Публіцистика».

Можемо з гордістю відзначити, що книги Видавництва «Віват» були відзначені одразу у двох номінаціях – «Проза – роман або повість» та «Цикл оповідань, новел»

Лауреатом премії у номінації «Проза – роман або повість» стала молода та талановита авторкаАнастасія Нікуліна з дебютним романом «Сіль для моря, або Білий Кит». Авторка сміливо піднімає гострі, але такі важливі теми майже для кожної людини в підлітковому віці – непорозуміння з батьками, бажання бути почутим, пошук підтримки, категоричність в прийнятті рішень та ще багато чого важливого.У номінації «Цикл оповідань, новел» лауреатом премії імені Олеся Гончара стала Юлія Ілюха за збірку оповідань «Неболови». Юлія – письменниця, журналіст та волонтерка АТО. Неодноразово ставала лауреатом обласного літературного конкурсу ім. О. С. Масельського у номінації «Проза». Фіналіст першого книжкового пітчингу «Книголав» від 1+1. Живе і працює в Харкові.Лауреатами премії у 2018 році стали:

Номінація «Проза – роман або повість»
Анастасія Нікуліна (м. Львів) – за роман «Сіль для моря, або Білий Кит».

 

Номінація «Цикл оповідань, новел»
Юлія Ілюха (м. Харків) – за збірку оповідань «Неболови».

 

Номінація «Поезія»
Марія Каплуновська (м. Хмельницький) – за збірку поезій «Різдвяна троянда».

 

Номінація «Літературознавча праця, присвячена творчості Олеся Гончара»
Анастасія Гончаренко (м. Київ) – за літературознавче дослідження «На берегах вічності: роздуми над сторінками прози Олеся Гончара».

 

Номінація «Публіцистика»
Олена Дмитерко (селище Веселе Веселівського району Запорізької області) – за художньо-документальну повість «Король палаючого неба».

 

На конкурс приймаються як вже друковані, так і ще не оприлюднені твори україномовних авторів віком до 30 років, які живуть в Україні та за її межами.

Рішення ухвалює журі, до якого входять Тетяна Куштевська, Валентина Гончар, Іван Драч, Петро Перебийніс, Галина Тарасюк та ін. Голова журі — Петро Перебийніс.

Урочисте вручення нагород переможцям традиційно відбувається 3 квітня — в день народження Олеся Гончара.Творча команда Видавництва «Віват» щиро вітає усіх номінантів та бажає підкорення нових вершин!