м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

4 фрази для розмови з начальником

19.04.2019

За десять років консультацій офісних працівників Елісон Ґрін зрозуміла, що люди уникають незручних розмов, бо просто не знають, що сказати. У цій корисній кожному книжці авторка відповідає на відверті запитання про проблеми, з якими ви можете зіткнутися в роботі. Книжка навчить, що сказати, коли колега привласнив вашу ідею, коли ви переконані, що бос ставить неможливі дедлайни і навіть тоді, коли керівництво постійно турбує у вихідні дні. На прикладах із життя реальних людей будь-який читач дізнається, як витончено, упевнено і з почуттям гумору вирішити найскладніші проблеми у професійній сфері.Тримайте ці корисні фрази напоготові, коли будете розмовляти з начальником.


1. «Звичайно, я можу діяти саме в такий спосіб, але хочу особливо наголосити на тому, що Х може бути потенційною проблемою, якщо ми будемо так чинити».

Якщо ви вважаєте, що якесь прохання керівника — погана ідея, ви можете сказати про це і водночас не здаватися охочим посперечатися. Ви чітко даєте зрозуміти, що зробите те, про що вас просять, і пропонуєте іншу перспективу, яку ваш начальник може визнати корисною.

2. «Я не до кінця зрозумів, що ви мали на увазі, коли говорили про Х кілька днів тому».

Якщо ваш керівник говорить те, що збиває вас із пантелику або залишає відчуття тривоги, спитайте його ще раз! Навіть якщо ви не хочете порушувати цю тему одразу ж, спитайте його пізніше. Насправді більшість менеджерів хоче, щоб їх перепитували, адже всі бажають, щоб їхні слова сприймали правильно.

3. «Дякую, що сказали мені про це. Це справді дуже корисна інформація».

Ваше доброзичливе, відкрите та вдячне сприйняття зворотного зв’язку від вашого менеджера буде ще більше стимулювати його провадити так і далі. Окрім цього, він, найімовірніше, вважатиме вас людиною, з якою надзвичайно легко співпрацювати.

4. «Я можу проговорити ще раз те, що ви зараз сказали, щоб переконатися, що все зрозумів правильно?»

Це запитання стане в пригоді, якщо ваш начальник згадує про критично важливі деталі проекту, коли ви вже дійшли до його середини. А також у разі, якщо ваші розмови не завжди завершуються однаковими для вас обох висновками. Короткий підсумок того, що ви винесли з розмови, допоможе вам обом виявити місця, у яких ви не перебуваєте на одній хвилі.