​Програма видавництва «Віват» під час V Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал»

Програма видавництва «Віват» під час V Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал»:


24 КВІТНЯ 2015, П’ЯТНИЦЯ

14.00 — 15.00. Кінозала. Незалежні видавці: книжки поза мейнстрімом. Майстер- клас «Як “продатись” за кордон і як придбати права на видання?» — від найбільших видавництв України, які орієнтуються на закордонний ринок. За участю Ігоря Логвінова (Логвінаў, Білорусь). Від видавництва «Віват» візьме участь Евеліна Шатілова, менеджер із зовнішньоекономічної діяльності.

АВТОГРАФ-СЕСІЇ

23 КВІТНЯ 2015, ЧЕТВЕР

10.00 — 10.45. Євген Магда. Презентація книжки «Гібридна війна: вижити і перемогти». Видавництво «Віват». Зала малих книгарень і видавців.

13.00 — 13.45. Віктор Шендерович. Презентація книжки «Блокада мозку». Модератор — генеральний директор видавництва «Віват» Юлія Орлова. Зала «Хоку».

24 КВІТНЯ 2015, П’ЯТНИЦЯ

12.00 — 12.45. Антуан Аржаковський. Презентація книжки «Розбрат України з Росією: стратегія виходу з піке», виданої за підтримки Французького Інституту в Україні . Модератор — генеральний директор видавництва «Віват» Юлія Орлова. Сцена «Кафе Європа».

Новинки видавництва «Віват»

Євген Магда «Гібридна війна: вижити і перемогти»

Гібридна війна – явище нове для міжнародних відносин. Росія використовувала цей механізм для підкорення України своїм інтересам в умовах формального збереження її суверенітету.

Євген Магда у своїй книзі «Гібридна війна: вижити і перемогти» розповідає про історичний, енергетичний, інформаційно-психологічний аспекти гібридної війни, називає причини, через які Україна стала жертвою агресії з боку Росії. Не обмежуючись твердженням «у всьому винен Путін», автор аналізує причини послаблення України, зазначає головні прояви агресії і пропонує рецепт перемоги в протистоянні з найбільшою

державою світу (стенд видавництва «Віват» D-05).

Віктор Шендерович «Блокада мозку»

«Блокада мозку-2014» – трагікомічний погляд автора на катастрофу, до виру якої все глибше занурюється сьогоднішня Росія, у тому числі внаслідок анексії Криму та розв'язання війни на Донбасі. Книга написана у форматі щоденника та висвітлює погляд письменника на події 2014 року, пов’язані з відносинами Росії та України. Сам В. Шендерович в передмові до «Блокади мозку» каже: «Публіцистичні тексти я пишу більше ніж чверть століття; іноді навіть збирав їх у книги, – більше для колекції. Але ніколи ще до цього, 2014 року, не було в мене відчуття, що я в режимі on-line описую катастрофу, – покроково, день за днем. Ніколи я не відчував себе хронікером кінця. Пімен, що нервово регоче, – видовище на любителя, але мені чомусь здається, що любителі знайдуться» (стенд видавництва «Віват» D-05)

Антуан Аржаковський «Розбрат України з Росією: стратегія виходу з піке»

Антуан Аржаковський – відомий французький інтелектуал, доктор історичних наук, філософ та богослов. Його історичний погляд на витоки сьогоднішнього військового конфлікту між Україною та Росією важливий для нас тим, що може претендувати на певну об’єктивність. По-перше, він осмислює історичну ретроспективу не зсередини ситуації, а ззовні. По-друге, робить це із глибоким розумінням ментальних відмінностей двох народів, оскільки має власний досвід роботи в обох країнах (декілька років очолював Французький університетський коледж при МДУ, а потім був заступником директора Французького культурного центру в Києві та директором Інституту екуменічних досліджень при Українському католицькому університеті у Львові).

Ця книга, відзначена у Франції премією Григорія Орлика, – рідкісна можливість побачити ситуацію у нашій країні очима небайдужого європейця, який одночасно і глибоко розуміє предмет дослідження, і гаряче переживає за все, що відбувається зараз в Україні та в Росії (стенд видавництва «Віват» D-05).

Роберт Джей Ліфтон «Технологія «промивання мізків»: психологія тоталітаризму»:

Доки ми спимо, їмо і ходимо на роботу, нами керують. Ми рідко замислюємося над тим, що наші думки - це не внутрішні імпульси, а результат застосування тоталітарної технології «промивання мозку». Де вперше почали застосовувати блюзнірську технологію «виправлення мислення», жертвами якої сьогодні стала більшість світового населення? І

чи не час нам приєднатися до мислячої меншості, щоб за звичними діями політиків побачити нарешті методи зомбування мас і захиститися від них?

Ця книга, побудована на ретельному аналізі доль тих, хто постраждав від тоталітарної влади, допоможе вам легко впоратися із цим завданням. Дізнайтеся, як майстерно правлячий клас перетворює дорослих людей на слухняних маріонеток і якими є ознаки психологічного тероризму. Захистіть свою свідомість від психологічного насильства і вторгнення досвідчених політтехнологів прямо зараз, якщо дійсно хочете жити у вільній країні! (стенд видавництва «Віват» D-05).

«Війни Путіна», Марсель ван Харпен:

Книга «Війни Путіна» – це глибокий аналіз військових подій у Чечні, Грузії та Україні, що забрали тисячі життів. Це погляд людини, яка, не беручи участі у війнах, педантично систематизує факти, що вразили світ, оцінює їх із позицій міжнародного права і шукає вихід з пануючого беззаконня. Які засоби, у тому числі заборонені міжнародними документами, використовує російський президент, щоб зберегти свою владу? Історія розвивається по спіралі, і сценарій, на жаль, повторюється вже не раз. Але хто заважає нам, озброївшись знаннями, дати відсіч і захистити себе? Адже на кону не просто цілісність країни, на кону – її існування!.. (стенд видавництва «Віват» D-05)

(стенд видавництва «Віват» D-05)

«Атлас тварин»:

Нашу планету населяє безліч унікальних тварин, дізнатися про яких допоможе ця чудова книжка. 250 видів різноманітних представників фауни, натуралістичні акварельні малюнки, цікаві факти, зручна класифікація тварин на наземних, літаючих і водних, алфавітний покажчик — усе це основні особливості великого ілюстрованого «Атласу тварин». Також книжка містить карти усіх частин світу з відомостями про клімат, а поряд із кожною твариною розміщене умовне позначення, яке допоможе читачеві визначити на карті ареал її проживання (стенд ТМ «Pelican» В-09).

«Усі війни ХХ сторіччя. Карти. Зброя. Тактика»:

Атлас «Усі війни ХХ століття. Карти. Зброя. Тактика» дає повне уявлення про тактику ведення бойових дій, про видатні та провальні кампанії і причини їх проведення, про військову екіпіровку, озброєння та бойову техніку, а також про інше, що стосується війни.

Достовірні історичні факти, систематизована інформація, сучасний, але при цьому історично точний ілюстративний матеріал, докладні карти — усе це пропонується читачеві на сторінках цього атласу (стенди видавництва «Віват» D-05, ТМ «Pelican» В-09).

Поделиться: