м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Підбірка книжок

08.02.2022
За останні два роки багато хто з нас переконався й збагнув, яка складна та відповідальна робота у лікарів. Лікарі, немов на передовій, під час пандемії боролися за життя та здоров'я кожного свого пацієнта. І часто не завдяки чомусь, а всупереч — низьким зарплатам, відсутності потрібного обладнання, підтримки й поваги.
З настанням пандемії було організовано безліч флешмобів подяки лікарям. Люди висловлюють вдячність тим, хто рятує їхні життя, а ще розповідають про часто невидимих бійців за здоров'я у соцмережах та книжках. Утім, ліпше за самого лікаря про роботу в медичних закладах навряд чи хтось розповість. Видавництво «Віват» зібрало для вас найкращі книги про лікарів, які допоможуть дізнатися трохи більше про цю непросту професію, а правильніше сказати — про покликання.
Детальніше
04.02.2022
Жінка зіштовхується з безліччю упереджень та стереотипів. Часто це стає на заваді розвиткові й рухові вперед. Утім, кожна представниця чарівної статі має ще й сильну сторону, що дає змогу витримати всі випробування та гармонійно поєднувати всі царини життя: будувати кар'єру, родину і знайти себе.
Життя неможливе без поразок і невдач. Важливо навчитися ставитись до них як до досвіду, такого важливого на шляху досягнення мети. І тут стане в пригоді мотиваційна книга для жінки: на прикладі із життя інших успішних жінок вона покаже, як треба боротися із проблемами й не зупинятися. Видавництво «Віват» зібрало найкращі мотиваційні книги для жінок. До нашого переліку увійшли і художні, і психологічні видання, які допоможуть вам подивитися на себе по-новому, надихнуть на турботу про себе й подарують потужний заряд мотивації.
Детальніше
31.01.2022
Успіх — це не те, що саме собою звалюється на голову. Найчастіше для його досягнення доводиться пройти безліч випробувань і труднощів, подолати зовнішні обставини й навіть самого себе. Історію пишуть переможці, тож читати про людей, які змирилися з невдачами, похнюпили голову й ніяк не виправили ситуацію, марно та нецікаво. Набагато продуктивніше дізнатися, як підвестися після фіаско, виправити помилки та вийти на новий рівень життя. Саме тому так важливо читати книги успішних бізнесменів — людей, які на власному прикладі доводять, що їм до снаги заснувати свою справу й розвивати її за будь-яких обставин.
Видавництво «Віват» зібрало книги для досягнення успіху, написані підприємцями та інвесторами — людьми, які не зникають зі списків Forbes протягом багатьох років. Пропонуємо до вашої уваги 6 видань, у я
Детальніше
27.01.2022
Підлітковий вік — один з найважливіших етапів у житті кожної людини. У цей час діти починають переглядати свої цінності, пізнавати себе й наважуватися на перші спроби відокремлення від батьків. Підлітки — це вибухова суміш з емоцій, яких вони подекуди навіть не усвідомлюють. Саме тому багато дітей у цьому віці шукають відповіді ззовні, зокрема і з книжок.

Видавництво «Віват» зібрало найкращі книжки для підлітків, які варто прочитати кожному, хто вступає в цей непростий життєвий період. Вони — про дружбу, любов і пошук себе, про те, що таке добро і зло, відповідальність і наслідки. А ще про те, як залишатися вірним своїм мріям.
Детальніше
24.01.2022
Українські автори можуть торкнутися найпотаємніших закутків нашої душі. Ще з часів шкільної лави нам може здаватися, що вітчизняна література нудна й не вирізняється приголомшливим сюжетом. Утім, проаналізувавши безліч навіть шкільних творів у дорослому віці, люди помічають глибину, драматичність і захопливий сюжет, яким не надавали значення, коли були дітьми.
Українські письменники часто творили не завдяки, а всупереч системі. Адже саме так і загартується генерація геніальних талановитих людей, які пишуть глибоко та проникливо. Видавництво «Віват» зібрало найкращі українські книги. До нашого переліку увійшли і сучасні письменники, і класика української літератури, і романи для дорослих, і дитячі історії та оповідання.
Детальніше
20.01.2022
Багато людей, які обожнюють читати книжки, скаржаться на те, що в сучасному ритмі життя їм бракує часу на те, щоб пірнути в кількасотсторінковий роман-епопею чи прочитати трилогію про пригоди головного героя. Бо навіть якщо читання — ваше улюблене заняття, під кінець дня очі й мозок можуть так стомитися, що не хочеться братися за великий твір.
У такій ситуації найліпше, що можна порадити, — невеликі за обсягом романи і повісті, збірки оповідань і новел, які можна подужати за вечір-два, не витративши при цьому забагато часу і сил. Думаєте, що в коротких творах письменникам не вдасться розкрити персонажів і продумати цікавий сюжет? Маємо нагоду переконати вас, що є чимало класичних і сучасних книжок, де на сотні сторінок можна прожити з героями цілу низку захопливих пригод.
Видавництво «Віват» підготувало для вас топ-10 коротких книг, до якого увійшли і всесвітньо відомі письменники, й автори, про яких ви, напевне, почуєте вперше.
Детальніше
06.12.2021
Є книжки, про які ви точно чули, навіть якщо ніколи не тримали їх у руках. Це не просто класика, це культові видання, які назавжди увійшли в історію літератури і стоять на полицях мільйонів людей у всьому світі. Вони були перекладені десятками мов, неодноразово перевидавались і адаптувалися для кіно, ігор тощо.
Видавництво «Віват» дібрало для вас найпопулярніші книжки у світі. Десятка наведених нижче творів — те, що має прочитати кожен. Усі ці книжки розширюють світогляд, вражають глибиною думки й доводять, що література — це основа нашої культури.
Детальніше
29.11.2021

Сюжети трилерів тримають у напрузі протягом усієї розповіді. Загадки і змови, вбивства і викрадення, пошук зловмисників і розслідування справи досвідченими детективами й полісменами — поєднавши всі ці елементи в одній книжці, можна дістати вибухонебезпечну суміш, яка не дасть відірватися від роману доти, доки ви не перегорнете останню сторінку.

Видавництво «Віват» зібрало у своєму рейтингу одразу 10 культових творів у цьому жанрі. Пропонуємо вам найцікавіші книжки трилери, які полоскочуть нерви й допоможуть потренувати інтуїцію в пошуках розгадки таємниці.
Детальніше
23.11.2021

Розвивати любов до читання важливо ще змалку. Тим паче сьогодні, коли гаджети заполонили світ і діти ледь не з пелюшок більше привчені до мультиків, аніж до книжок. Адже науково доведено, що читання сприяє розширенню словникового запасу, розвиває фантазію, посидючість і стимулює поліпшення пам’яті.

Звісно, книжка має відповідати віку. Плекати надію, що дітям сподобається Джойс чи Ремарк — кепська ідея. Найкраще підібрати літературу, яка зацікавить саме вашу дитину. Видавництво «Віват» зібрало 15 творів для юних читачів. До нашого рейтингу найцікавіших дитячих книжок увійшли історії для різного віку, щоб ви могли обрати ту, яку вподобає ваша дитина.
Детальніше
08.11.2021

Агату Крісті не просто так називають королевою детективу — на рахунку в письменниці понад 80 оповідань, повістей і романів із закрученим сюжетом та несподіваною розв’язкою. Саме вона познайомила світ із такими геніальними детективами, як Еркюль Пуаро та міс Джейн Марпл. Її історії тримають у напрузі до останньої сторінки. Читаючи книжку від сторінки до сторінки, ви підозрюватимете різних персонажів, але дуже ймовірно, що помилитеся зі своїми висновками, і кінцівка вас неабияк шокує.

Які ж вони — найкращі книжки Агати Крісті? Видавництво «Віват» підготувало для вас добірку найцікавіших творів, які викликають захват у всіх любителів детективного жанру.
Детальніше
25.10.2021
Король жахів Стівен Кінг вважається одним з найпродуктивніших письменників. Йому вдається публікувати нові романи майже що кілька років (і тут ми принагідно згадаємо Джорджа Мартіна та його «Пісня льоду й полум'я»). При цьому всі книжки, які виходять з-під пера Кінга, ретельно продумані, вирізняються закрученим сюжетом і неабиякою атмосферою.
Не дивно, що за романами письменника часто знімають фільми. Видавництво «Віват» підготувало 15 найкращих екранізацій, які варто переглянути всім поціновувачам таланту Стівена Кінга. У нашому переліку ви знайдете як стрічки, що вже стали класикою, так і фільми за Стівеном Кінгом, які були зняті відносно недавно. Тож готуйте попкорн і вмощуйтеся зручніше.
Детальніше
19.10.2021
ХХ століття подарувало нам безліч цікавих творів. Деякі з них уже встигли стати класикою і увійшли до шкільної та університетської програм. Низка тяжких подій: війни, репресії, революції, економічні кризи — усе це породило цілу плеяду геніальних письменників.
Не дивно, що з початку ХХ століття література переживала відродження, книжки видавалися одна за одною, роблячи своїх авторів популярними ще за життя.
Видавництво «Віват» зробило майже неможливе й зібрало для вас найкращі книжки 20 століття за версіями сучасних журналів і критиків. Тут ви знайдете найрізноманітнішу літературу: від філософських романів до фентезійних історій, від книжок про кохання до трилерів та детективів.
Детальніше
11.10.2021
Напружений сюжет, який не дає розслабитися до останньої сторінки, цікавий підхід до розкриття злочинів, логічні загадки й лабіринти думок, які подекуди заводять не туди і персонажів, і читачів, — не дивно, чому багато хто так полюбляє саме детективні романи.
Видавництво «Віват» зібрало для вас найкращі детективи, книжки, які вирізняються харизматичними персонажами, карколомним сюжетом і несподіваною розв’язкою. Пропонуємо вашій увазі перелік із двадцяти детективних романів.
Детальніше
test