м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Знижки для постійних клієнтів

В книжковому інтернет-магазині Vivat-book.com.ua діє дисконтна програма для постійних клієнтів, спільна з книжковим магазином Vivat. Вона надає знижку 5, 7 та 10%.

Отримати знижку 5% можна при покупці на 200 грн в одному чеку,

                    знижку 7% при покупці на 300 грн в одному чеку або при накопиченні 3000 грн,

                    знижку 10% при покупці на 500 грн в одному чеку або при накопиченні 5000 грн.

Знижка надається на друге замовлення не раніше ніж через добу після оформлення першого.

Стати учасником дисконтної програми можна двома способами:

1)      Прийти у  книжковий магазин Vivat в Харкові і купити книжки на 200 грн або більше. Після покупки ви можете отримати дисконтну картку, заповнивши невеличку анкету з особистими даними. В такому разі дисконтною карткою в цьому ж магазині або в інтернет-магазині Vivat-book.com.ua ви зможете скористатися вже на наступний день.

2)      Зареєструватися на  сайті книжкового інтернет-магазина Vivat-book.com.ua і здійснити покупку на суму не менш ніж на 200 грн. Якщо у вас вже є дисконтна картка нашого книжкового магазину важливо при реєстрації вказати саме той номер телефону, який ви вказали в анкеті при отриманні картки, бо знижка приєднується саме до номеру телефона. В такому разі знижка на книжки буде за вами закріплена після відправки вам замовлення і скористатися нею ви зможете в магазині, а на сайті для вас відразу будуть показані ціни з вашою знижкою (після входу до особового кабінету).