г. Харьков, 61037, ул. Н. Гомоненко, 10
Vivat книжный
интернет-магазин

У Видавництві Vivat вийде найкраща бізнес-книга року за версією Financial Times - "Невидимі жінки" Кр’ядо Перез

13.12.2019

Кр’ядо Перез стала переможницею Книги Року від Financial Times і McKinsey & Company Business

Керолайн Кр’ядо Перез отримала тріумфальну винагороду – премію Книга Року від Financial Times і  McKinsey & Company Business Book за свою книгу «Невидимі жінки» (Chatto & Windus) із заповненням прогалин у гендерній обізнаності,

Нагорода у 30 000 фунтів стерлінгів визнає, що книга пропонує найбільш переконливі і цікаві інсайти з проблем сучасного бізнесу. Свою нагороду Кр’ядо Перез отримала вчора ввечері, на урочистій церемонії в готелі Парк Хаятт у Нью-Йорку, з рук Лайонела Барбера, редактора Financial Times, і голови журі, Кевіна Снейджера, міжнародного головного партнера McKinsey & Company.

«Невидимі жінки: викриття моделей поведінки у світі, створеному для чоловіків» розглядає, як дизайнери і розробники програмного забезпечення невпинно виключають або применшують роль жінки у даних, якими користуються. Кр’ядо Перез зуміла перемогти сильних конкурентів з короткого переліку книг і отримати чек на 30 000 фунтів стерлінгів завдяки своїй зосередженості на розмаїтті тем: від тріумфу квантової революції на фінансових ринках до небезпеки комп’ютеризованої економіки, від  гендерної нерівності до беззаперечного впливу, якого може досягнути приватна компанія. Кожний з п’яти фіналістів отримав чек на 10 000 фунтів.

Барбер сказав: «Невидимі жінки» - це вражаюча книга, яка розповідає людям про сексизм, прихований просто у нас на очах. Кр’ядо Перез приводить приголомшливі дані і переконливий заклик до дії»

«Незаперечні факти, підкріплені сильними історіями, - це те, що змінює звичний стиль думок, — говорить Снайдер. «Переможниця цього року чудово користується комбінацією, яка проливає світло на одну з найважливіших проблем нашого часу».


Джерело: www.thebookseller.com
Подписаться на рассылку

 

50 грн
получить скидку *
* Скидка действует при заказе на сумму свыше 400 грн