г. Харьков, 61037, ул. Н. Гомоненко, 10
Vivat книжный
интернет-магазин

Подборка книг

15.01.2021
Королем ужасов может быть только один человек – и это Стивен Кинг.<br> <br> Лучшая книга писателя? Для многих читателей и критиков это «Сияние», для других – «Оно», еще кто-то фанатеет от «Зеленой мили». У каждой Стивен Кинг книги своя неповторимая атмосфера. Мы решили подготовить свой рейтинг произведений великого мастера. Порядок книг случайный, ведь все они по-своему уникальны. Добро пожаловать в мир отборного хоррора!
Подробнее
06.07.2020
Ми досі змушені носити маски, дотримуватися хай не такого суворого, але, здається, вічного карантину. Та й за кордон не надто виїдеш, тому доводиться ностальгійно поглядати на знімки з подорожей, де ми були лишень минулого року. Та є одне рятувальні "але". З нами завше може бути книга, яка не тільки занурить в новий роман чи познайомить з новим автором, а й дозволить поринути в незнану атмосферу нової країни. <br> <br> Тож годі чекати. Гайда за мною!
Подробнее
05.05.2020
Крізь будні та проблеми важко продиратися до світла та усміхатися. Ми можемо звинувачувати керівництво, непевний час, а то й близьких людей у своєму непростому становищі. І - даремно. Важливо не забувати, щоб зробити своє життя більш стерпним, а то й щасливішим можемо лише ми самі. І ніхто за нас цього не зробить. Саме тут варто наважитись та розібратись в собі. І тому добрими орієнтирами можуть стати книги відповідного напрямку. Від їхнього прочитання ви не вирішите автоматично свої проблеми, але напевно, що вони можуть підштовхнути вас до змін та зорієнтувати в якому напрямку рухатись та працювати. Це, насправді, дуже тяжко, адже простіше перекладати на щось чи когось відповідальність за своє відчуття радості та задоволення.
Подробнее
dsdsd
Подписаться на рассылку

 

50 грн
получить скидку *
* Скидка действует при заказе на сумму свыше 400 грн