г. Харьков, 61037, ул. Н. Гомоненко, 10
Vivat книжный
интернет-магазин

Новинки з присмаком містики

08.02.2019

У книгах цієї добірки вирує безліч секретів, оригінальних образів інезвичайних доріг. Одна з цих доріг призведе до тихого мальовничого місця уФранції, де відбуваються гучні події. Друга відкриє кілька шляхів до пошуківщастя і безсмертя. А інша перенесе уяву на острів у Шотландії і  дозволить пережити величезну гаму почуттів, нерухаючись з місця. Ці три дороги геть різні, але їх об’єднує одне – таємниці зприсмаком містики.

До Вашої уваги найоригінальніші книжкові новинки з присмаком містики, що загіпнотизують свідомість і візьмуть думки у свій полон.


Мішель Бюссі «Чорні водяні лілії»

Про книгу:

У Живерні, улюбленому містечку Клода Моне, зазвичайтихому і спокійному, сталося вбивство… В основі сюжету — життя трьох жінок:дівчинки-художниці, молодої чарівної вчительки й старенької пані, яка бачить ізнає все. Усі троє геть різні, проте їх об’єднує одна таємниця: вони мріютьназавжди поїхати звідси. Та чи так легко покинути свою золоту клітку? До того жмістечком ширяться чутки про викрадені картини Моне, серед яких нібито має бутивідоме полотно — «Водяні лілії» в чорних тонах. І на тлі всього цього вируєруйнівна пристрасть…

Для кого книга:

Гостросюжетний роман «Чорні водяні лілії» неодмінноприйде до смаку поціновувачам гострої інтриги, складних розслідувань і таємницькрізь століття, що вирують на тлі мистецтва імпресіоністів. Абсолютнонепередбачуваний і блискучий фінал заскочить зненацька навіть найвибагливішогочитача.

Чому видаємо:

«Чорні водяні лілії» – загадковий детективний роман, вякому події минулого зливаються з реальністю і відтворюють чарівну атмосферумистецтва імпресіоністів. Роман написаний Мішелем Бюссі, автором бестселера«Літак без неї». Шанувальникам детективів неодмінно сподобається стильписьменника, якому притаманна непередбачуваність, оригінальні образи  та стрімкі повороти сюжету.

Фішки:

Романвідзначено преміями Ґюстава Флобера і Мішеля Лебрена. Окрім вищезазначених премій, роман Мішеля Бюссі вподобаливідомі видання та популярні сучасні письменники. Зокрема, MarieFrance зазначила, що вцьому романі «перетинаються минулий і теперішній час, тож завдяки цьому мивідчуємо всі емоції, усі їх відтінки…».

Про автора:

Мішель Бюссі — один із найвідоміших французьких авторівдетективів. Працює викладачем у Руанському університеті та політичнимоглядачем. Лауреат престижних літературних премій, зокрема гран-прі ҐюставаФлобера за роман «Чорні водяні лілії», премій Мішеля Лебрена та «Популярнийроман».

Цитати:

Пристрасті

У Жерома Морваля було дві пристрасті. Якщо коротко — живопис та жінки. Щодоживопису, вочевидь, ми маємо справу зі справжнім колекціонером, а скоріше — цебув відданий самоук, палкий шанувальник імпресіоністів, що не дивно. До всьогоще й мав примху, так мені розповіли. Жером Морваль мріяв про картину Моне! І непро абияку. Роздобути «Водяні лілії» — ось що взяв собі в голову нашофтальмолог…

 

Час зупинився

Остання деталь приголомшила, саме ці квіти в японській вазі переконалийого: час зупинився в цьому будинку. Годинник став саме вчора! Книжки на полицяхбібліотеки вже ніколи не розгорнуть. Усе зостанеться незрушним, як успорожнілому музеї, зведеному на спогад про когось, кого вже всі давно забули.

 

Зірки у темряві ночі

Фанетта вкривала полотно, на якому були веселкові барви, хаотичнимимазками, ніби намагалася відобразити зміну свого настрою, ніби за кілька секундупали сутінки, огорнувши собою цю живу воду та сховавши полотно від денногосвітла. Фанетта залишила хіба що кілька водяних лілій, які вона оживилаяскравим жовтим кольором за допомогою тонкого пензля. Зірки, що ясніють утемряві ночі.

 

Хлоя Бенджамін «Шукачі безсмертя»

Про книгу:

Як би ви жили, якби знали дату вашої смерті?

У Нью-Йорк прибуває таємнича жінка, яка може передбачити майбутнє. Чуткипро це досягають сім’ї Ґолдів, і вони вирішують дізнатися, що на них чекає.Пророцтво стосується наступних п’яти десятиліть. Саймон їде на Західнеузбережжя шукати любові в Сан-Франциско. Мрійниця Клара стає ілюзіоністкою вЛас-Вегасі. Деніел після нападу на Всесвітній торговий центр стає військовимлікарем. Найстарша з сім’ї, Варя, присвячує себе дослідженню довголіття. Чисправді їхні дні злічені й від кого це залежить? Шукачам безсмертя доводитьсяобирати між реальністю та ілюзією, минулим і майбутнім, любов’ю і стражданням…

Для кого книга:

Книга сподобається шанувальникам містичних сюжетів, сімейних драм. Читачотримає надзвичайне задоволення від непередбачуваності фіналу і глибини оповіді.Роман досліджує кордони між вибором і долею, дійсністю та ілюзією, минулим імайбутнім.

Чому видаємо:

Авторка ставить інтригуючі питання про цінність довголіття і про те, чи єми жертвами або злочинцями наших власних доль. Цей надзвичайний роман змуситьвас жадати дочитати і якнайшвидше дізнатися фінал.

Роман «Шукачі безсмертя» відзначений високими рейтингами і преміями:

·       Книга року за версією NPR

·       У Топ-10 кращих книг року за версією LibraryReads

·       Примітнакнига за версією Washington Post

·       Миттєвийбестселер The New York Times   

·       #1 Indie Next Pick

·       #1 Library Reads Pick

Фішки:

Провідні американські видання удостоїли роман безліччю позитивнихкоментарів і відгуків. Ексклюзивне видання TheWall Street Journal  відзначило наступне:«Захопливий роман… Дуже цікава сюжетна лінія.». Представники The Washington Post  у коментарі до роману написали наступне: «Урозповіді Бенджамін — справжня магія… Біль… Свідчення кохання.»

 

Про автора:

Хлоя Бенджамін —американська письменниця, народилася в Сан-Франциско. Закінчила Вісконсінськийуніверситет, зараз живе в Медісоні, штат Вісконсін. Її твори перекладені понадтридцятьма мовами.

 

Цитати:

На чиєму ти боці

Але факт залишається фактом: хай які рішення ти ухвалюєш, які дослідженняпроводиш, завжди будуть певні групи людей, яким це буде на руку, і ті, кому цебуде невигідно. Доводиться вибирати, на чиєму ти боці. А я залишаюся на боці людей.

 

Релігія

Її мета не заперечувати реальність, а трохи підняти над нею завісу,демонструючи всі дивовижі та суперечності. Релігія навчила її створювати собінові можливості, перетворювати каміння на воду, а воду на кров. Вона навчилаїї, що дива існують.

 

Неадекватна реальність

— Її недосить, щоб пояснити те, чого ми не розуміємо. — Дівчина бере кулькуй міцно затискає її в кулаці. — Її недосить, щоб пояснити всі невідповідності,які ми бачимо, чуємо і відчуваємо. — Вона розкриває долоню — кулька зникла. —Їїнедосить, щоб покладати на неї всі наші надії, наші мрії…нашу віру. — Кларапідіймає горнятко — кулька лежить під ним. — Деякі ілюзіоністи кажуть, що магіяруйнує світогляд. А я гадаю, що світ тримається купи тільки завдяки магії. Це темнаматерія, клей реальності, шпаклівка, що заповнює всі прогалини в наших знаннях.І магія необхідна, щоб показати, наскільки — дівчина повертає горнятко намісце, — неадекватна, — стискає руку в кулак, — реальність. Коли вона знову розкриваєдолоню, червоної кульки більше немає. Замість неї в руці лежить справжня соковитаполуниця.


С. К. Трімейн «Крижані близнята»

Про книгу:

Сара й Енґус зустрілися в компанії друзів. Стрімке кохання з першогопогляду — і незабаром вони одружилися, в них народилися дочки-близнючки Лідіята Кірсті. Але родину спіткало лихо: одна з дочок — Лідія — загинула внаслідокнещасного випадку. Приголомшені горем, до того ж опинившись у скрутномуфінансовому становищі, вони вирішують переїхати на невеликий острів уШотландії, родинну спадщину Енґуса, прагнучи в такий спосіб урятувати шлюб.Проте на них чекає нове випробування: дочка Кірсті каже, що вони помиляються вїї особистості, і що вона — Лідія…

Для кого книга:

Лякаючий, захоплюючий роман. Спочатку поєднує підступність, нестерпність ізлобу, а потім перетворюється на моторошний психологічний трилер, що остаточнозбиває з пантелику. Книгу вподобають шанувальники психологічних драм,моторошних трилерів і несподіваних подій, які відкривають жахливу правду.

Чому видаємо:

Атмосфера роману чудово написана, бо відображає настрій сім’ї, яка біжитьвід трагедії. Автор витягує на поверхню найпотаємніші секрети і досліджує складнівзаємини всередині сім'ї.

Фішки:

Посівши перше місце в списку Sunday Times у Великобританії, трилер «Крижані близнята» ставмиттєвим бестселером у Німеччині, Нідерландах, Фінляндії, Данії, Бразилії таінших країнах. Наразі «Крижані близнята» перекладені 30мовами.

Роман «Крижані близнята» позначено відмінними відгуками і коментарямипопулярних газет та журналів. Зокрема, Sunday Herald у відгуку відмітили: «Дивний і зворушливий… складний ідраматичний роман.» Крім того, провідне видання SundayMirror у коментарівідзначили наступне: «Захопливий роман, не відірватися…Неймовірно потужна неочікувана розв’язка, від якої аж сироти беруть.»

 

Про автора:

С. К. Трімейн, Том Нокс — псевдоніми британського письменника і журналістаШона Томаса. Він народився у Великій Британії 1963 року. Вивчав філософію вУніверситетському коледжі Лондона. Як журналіст співпрацював із The Times,Daily Mail, Sunday Times і The Guardian. 2013 року став блогером і оглядачемThe Daily Telegraph. Роман «Крижані близнята» став світовим бестселером,перекладений понад 30 мовами.

 

Цитати:

Кохання назавжди

Його карі очі намагаються перехопити мій погляд, і, можливо, губи заразпотягнуться до моїх губ. Я ніжно проводжу пальцями по щоці чоловіка і цілуюйого у неголене підборіддя. Вдихаю його запах — від нього сьогодні не тхневіскі. Від нього пахне Енґусом. Пахне милом і особливим чоловічим запахом. Вінчистий і надійний, чоловік, якого я кохала. Якого я кохаю. Якого я завждикохатиму.

 

Біля маяка

Енґус узяв ліхтарика й повів свою невеличку родину рінявою стежкою до пляжубіля маяка. Ніч була зимна, ясна й прозора, зірки віддзеркалювалися в гладініпротоки, похмурий гірський хребет Нойдарту здавався вервечкою загорнутих упаранджі жінок на тлі темно-фіолетового обрію; морські затоки сріблилися вмісячному сяйві.

 

Моя Кірсті

Я подужала. Моя Кірсті, моя донечка, вільна. Її смерть визнана, її душазвільнена й може тепер линути за хмари понад Червоними Куїллінами. І знов я неможу повірити в те, що відбувається. Кірсті, мабуть, усе ще тут. У свій власнийспосіб. У подобі своєї близнючки.

 

Новинки з присмаком містики перенесуть уяву в світи непередбачуваних подійі загадкових сюжетів, які подарують насолоду від читання та гарний настрійнавіть у похмурі дні. 

Подписаться на рассылку

 

50 грн
получить скидку *
* Скидка действует при заказе на сумму свыше 400 грн