г. Харьков, 61037, ул. Н. Гомоненко, 10
Vivat книжный
интернет-магазин

Найкращі енциклопедії National Geographic Kids

01.02.2019

Чому? Як? Навіщо? – найчастіші питання, які ставить дитина. Зазвичай, набільшість з них ми знаємо відповіді, але що робити, коли немає часу приборкатидопитливість маленького генія?

На допомогу мамам, татам, бабусям, дідусям та іншим родичам прийде серіякниг «Моя перша велика книжка» від National Geographic Kids. Діти не тільки дізнаються відповіді на питання та купуфактів про все на світі, а й зможуть самотужки експериментувати та досліджуватинавколишній світ.


Для кого:

Науково-популярні книги серії «Моя перша велика книжка» призначені длядітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Окрім того, ці книги будутькорисними і для батьків, адже містять поради, експерименти та ігри для активноївзаємодії разом з дітьми.

Чому видаємо:

National Geographic Kids – один з найпопулярніших наукових журналів для дітей, воснові якого лежить наукова організація світового рівня. Зібрані матеріали іяскраві ілюстрації по всьому світові надихають маленьких шукачів пригоддосліджувати, експериментувати та вивчати нове.


Про книгу:

Мерщій розгортайте цю книжку і вирушайте у навколосвітню подорож! Здолайте разом з дитиною великий шлях —від Америки до Австралії, від Європи до Антарктиди, — знайомтеся з новимилюдьми, відвідуйте незвичні місця, дізнавайтеся багато цікавого про природу таклімат нашої планети. А допоможуть у цьому яскраві світлини, що оздоблюютькожну сторінку, і ціла купа дивовижних фактів про далекі краї й тамтешнівизначні пам’ятки.

Про автора:

Елізабет Карні - дитячий письменник і редактор, який спеціалізується нанауково-популярній літературі. Вона написала кілька книг для NationalGeogrpahic Kids, в тому числі «Обличчям до обличчя з гепардами";"Обличчям до обличчя з горилами"; "Великі міграції: кити, дикізвірі, метелики, слони та інші дивовижні тварини в русі".


Фішки:

«Моя перша велика книжка Про Світ» допоможе сформувати початкове уявлення про всі континенти Землі: клімат та особливості ландшафту, народи та визначніпам’ятки. Наприкінці кожного розділу маленькі читачі знайдуть завдання, накшталт, створити мініатюрний тропічний ліс, заспівати веселу пісню різнимимовами, позмагатися з кенгуру в стрибках тощо. У кінці книжки батьки знайдутьзавдання та поради, які допоможуть продовжити освоєння географії з дітьми.


 

Про книгу:

ЧОМУ? Саме це запитання батьки повсякчас чують від своїх дітей. Першавелика книга чомучок від National Geographic допоможе батькам не обмежуватисявідповіддю ТОМУ ЩО, а надати дитині зрозумілі і, головне, цікаві відповіді.Понад 300 яскравих кольорових малюнків допоможуть малечі побачити світ, якийвона уявляє, задовольнити свою допитливість і отримати задоволення. Запитання,подані після кожного розділу, сприяють закріпленню матеріалу, а поради батькамдопоможуть надати дитині ще більше інформації. До того ж інтерактивні завданнядопоможуть дітям перевірити власні знання!

Про автора:

Емі Шилдс - редактор книг National Geographic, відома своєю роботою в дитячій літературі. Вонанаписала кілька популярних книг, в тому числі "Моя перша велика книгаЧОМУ?", а також численні книги для серії National Geographic Readers.


Фішки:

«Моя перша велика книжка Чому» дає прості й зрозумілі відповіді на складнізапитання, які ставлять діти. Крім того, маленькі читачі зможуть закріпитиотриману інформацію на практиці: послухають своє серце, виготовлять масло тамильні бульбашки, навчаться слухати звуки природи.  У кінці видання батьки знайдуть корисніпоради щодо подальшого розширення світогляду своїх дітей.


 

Про книгу:

ЯК? Здається, це запитання дітлахи не втомляться ставити ніколи. Звісно,всі батьки бажають давати своїм малюкам правильні, дотепні, а головне —вичерпні відповіді, і чудовим помічником у цій справі стане книжка від NationalGeographic! Понад 300 яскравих ілюстрацій, що напевне зацікавлять вашу дитину.А захопливі досліди, ігри та поради допоможуть розширити світогляд малюка ізабезпечать усій родині приємне дозвілля!

Про автора:

Джил Есбаум – відома американська авторка книг для дітей. Вона виступає спікеромна конференціях, навчає писати дітей в Університеті штату Айова  і приймає участь у річному письменницькомуфестивалі the Whispering Woods Picture Book Writing Retreat.


Фішки:

«Моя перша велика книжка Як» даєвідповіді на безліч запитань дітей про навколишній світ. Для остаточногозасвоєння набутих знань, діти зможуть провести цікаві дослідження: змоделюютьвласну гору, зроблять календар сну, навчаться розрізняти кольори тощо. Книгапризначена для того, щоб діти читали, думали, вчилися і веселилися. Окрім цьогонаприкінці видання містяться поради для батьків, словничок, додаткові ресурсита абетковий покажчик.


Книги серії «Моя перша велика книжка» різноманітніта стануть у пригоді до занять з історії, географії, природознавства,математики, біології та інших уроків. Наведені завдання спрямовані на розвитокпам’яті, уяви, спостереження, уважності та творчості. Сторінки цих книгдостатньо цікаві, щоб діти перегортали їх кожного дня і здобували новихнавичок.


Подписаться на рассылку

 

50 грн
получить скидку *
* Скидка действует при заказе на сумму свыше 400 грн