г. Харьков, 61037, ул. Н. Гомоненко, 10
Vivat книжный
интернет-магазин

Академія Аматерасу

(2)
Код товара: 1010637
есть в наличии
Просмотрено
250 грн.
До конца акции осталось:
00дн.
00час.
00мин.
Авторы Матолинец Наталия
Издательство Виват
Иллюстраторы Євгения Чистотина
Переводчики Книжкова полиця підлітка
Переплет твердый
Смотреть все характеристики
Швидка доставка
Нова Пошта
Укрпошта
Justin
Способи оплати
Картами VISA и MasterCard
Оплата по реквізитам
Післяплата
Подарок при покупке
Дарим подарок при покупке данного товара
Выбрать подарок
Академія Аматерасу
Академія Аматерасу
(2)
есть в наличии
250 грн.

Рендалл відверто не щастить: її життя летить шкереберть, а сама вона опиняється в химерній Академії Аматерасу, куди приходять душі гордих богів, перероджуючись у нескінченному русі Колеса Долі. Тут могутні сили дрімають до часу, коли озвуться на поклик Слів, а нові знайомі приховують таємниці, яких небезпечно торкатися. Та шляху назад для Рен немає, бо вона мусить відшукати відповідь напитання, яке дзвенить у голові: «Хто ти, Рендалл Савітрі?»
Це історія про те, що найзапекліші битви — завжди з собою, найважливіші подорожі — у глибини власної душі, а любов і дружба варті того, щоб виходити за межісвоїх можливостей, стіни законів та навіть за грань життя і смерті. Адже не треба бути могутнім богом, щоб бути людиною.

Авторы Матолинец Наталия
Издательство Виват
Иллюстраторы Євгения Чистотина
Переводчики Книжкова полиця підлітка
Переплет твердый
Количество страниц 608
Год издания 2019
Язык издания украинский
Возраст 13+
ISBN 9789669429711
Добавить отзыв
Олена Кузьмич
7 Мая 2020
Якщо вам подобаються міфи та хитромудрі переплетення пригод різних персонажів, які мають божественну природу, то вам неодмінно сподобається твір львівської авторки Наталії Матолінець. Це четверта прозова книга молодої письменниці, яка описує світи, які сповнені магії та нестандартних особливостей головних героїв. У центрі оповіді – Академія, де навчаються боги та богині, тому що бути богом, ой як складно. Однак Академія – це така перевальний пункт між світами, де боги в тілі підлітків, хоча вони й не позбавлені своїх космічних сил, повинні навчитися ними керувати та "оперитися". Фактично кожен персонаж є якимось перетином кількох міфологій, а тому, досить цікаво з'ясовувати, з якої країни "прийшов" той чи інший бог.

Автор відгуку Олена Кузьмич
матеріал з сайту segodnya.ua

Олег Сілін
7 Мая 2020
Гестія Амалія здається простою дівчинкою, яка живе в часи прекрасної епохи в одному західноєвропейському містечку, відвідує затишні кав’ярні, ласує солодощами й читає товсті книжки. А ще в неї є чудова фотокамера, за допомогою якої вона може робити людей щасливими. Життя Гестії стрімко змінюється після того, як помирає її брат Аїден – і чомусь усі навколо починають його забувати. У намаганні відновити пам’ять про брата вона повстає проти сил, здатних її знищити. Історія Гессі починається неквапливо, але потім набирає динаміки, коли з’являються ті, хто керує світом з-за лаштунків.

Роман «Гессі» було відзначено другою премією конкурсу «Коронація слова» у 2017 році. Також у Наталії Матолінець цього року вийшов інший роман – підліткове фентезі «Варта у грі», яке здобуло відзнаку «Найкращий дебют року» від простору української дитячої книжки «БараБука».
Отзыв о товареДобавить рецензию
Анна Єкименко-Поліщук
7 Мая 2020
Читацька рецензія на книгу Наталії Матолінець "Академії Аматерасу", яка увійшла до довгого списку Книги року BBC.

"Академія Аматерасу" - четверта книга львівської письменниці Наталії Матолінець. Однак, як зазначає авторка, насправді, це її перше творіння, яке, щоправда, пройшло суворе редагування. Тож замість трилогії з'явився досить масштабний текст під однією палітуркою.

Дитяча Книга року ВВС: інтерактивний путівник
Складно визначити, до якого типу літератури належить ця історія, адже у нас ще не прийнято розділяти книги на підліткові та youngadult. Зазвичай видавці маркують дитячі книги до 12 років, а все, що понад цей вік, має розмиті рамки.

Проте зрозуміло, що людина у 12 і, скажімо, 18 років, має доволі різне бачення світу й життєвий досвід.

Саме тому в США та Європі часто окремо виділяють молодіжну літературу, яка орієнтується на 16-21 рік. Тут вже є й сексуальні сцени, роздуми про життя та пошуки свого місця у світі. Власне, й книгу Наталії Матолінець варто вважати саме youngadult.

Головні герої - студенти, а тому, хто, як не їх ровесники, зрозуміють усю атмосферу та проблеми, описані в книзі.

Студенти академії не прості смертні, а молоді боги
Щоправда, краще не забувати, що авторка пише у жанрі фентезі. Отож, і студенти академії у нас не прості смертні, а молоді боги! Тож після переродження їх душі знову потрапляють у навчальний заклад, аби згодом створити власний світ.

До речі, тут відбуваються доволі переломні події, адже ці зарозумілі істоти мають обирати шлях. Із однієї сторони існують Слова, де чітко виписане майбутнє, а з іншої - бажання реалізувати себе і, відповідно, піти проти правил.

"Нас оточує безліч рамок, вплетених у жорстоке "так має бути", примирливе "так заведено" чи обурене "що інші подумають". Рамки ці стримують, але ніхто не хоче першим порвати ланцюги. Бо з перших завжди сміються", - говорить один із персонажів.

Зрозуміло, що тут можна провести паралелі з підлітками, які часто теж опиняються у ситуації, коли потрібно обрати: шлях, обраний батьками, чи реалізація своїх амбіцій і потенціалу.

"Немає правильного шляху. Є лише той, яким ти йдеш уперед. Усі так звані інші шляхи - вигадка", - знову ж говорять на цю тему герої книги.
Перейдемо до героїв роману. Аматерасу - директорка академії, яка прагне кращої долі для кожного. В цілому, це образ сильної та мудрої жінки. Авторці вдаються жіночі персонажі, яких вона не протиставляє чоловікам.

Протягом усієї історії ти відчуваєш рівність, а не змагання, що доволі цікаво в контексті сучасної української літератури. Хоча, феміністична нотка тут таки є, адже героїня колись була першою студенткою. Вона, попри давні традиції, змогла пройти крізь Браму та отримала своє місце на студентській лаві. До того ж, поставила собі за мету досягнути більшого і вже по теперішній посаді зрозуміло, що їй це вдалося.

Інші герої - молоді боги. Їх Наталія Матолінець зібрала з усього світу, при чому у прямому значенні цього слова. Для легшого сприйняття в кінці книги є невеличкий словник із переліком богів. Так, ми зустрічаємо прототипи з Греції, Індії, Єгипту та країн, де колись панував політеїзм.

Цей додаток до книги - така собі загадка, тому що протягом усієї історії читач повертається до переліку й намагається вгадати, хто ж ці два головні герої - Рендал Савітрі та Закс Нортон. Проте авторка все так заплутала, що інтрига триматиметься до останньої сторінки.

Для тих, хто читав перші твори Наталії Матолінець, роман пронизаний знайомою атмосферою. Це й затишні маленькі кав'ярні, смачні описи десертів та какао.

Зображення академії дають відчуття, ніби ти один зі студентів і гуляєш коридорами поряд із богами.

Тут панує радісна атмосфера безтурботної молодості, плітки про хлопців, яскраві почуття, шалені сварки й секс-примирення
Власне, їх характери подані реалістично, кожен має свій темперамент, а тому більшість дій - логічні й зрозумілі.

Читач вірить в історію, занурюючись у неї все глибше й глибше з кожною сторінкою.

Тут панує радісна атмосфера безтурботної молодості, плітки про хлопців, яскраві почуття, шалені сварки й секс-примирення.

Проте водночас перед героями стоять виклики, від яких залежить їх життя. Тому сьогодні головні особи роману можуть пити вино Діоніса, а завтра - воювати заради порятунку друга.

Якщо ж говорити про героїв-антагоністів, то авторка доволі цікаво подає їх в романі. З одного боку, мойри можуть поводитися жорстоко, але з іншого - вони дотримуються вічних правил. Знову ж, як виявилося, існує два світи, але лише умовно їх можна назвати світлим і темним.

Насправді, вони просто паралельні й існують, аби підтримувати баланс і рівновагу. Тому, як і в житті, не можна однозначно стати на чиюсь сторону та поділити все на біле й чорне. Тут існує набагато більше тонів і півтонів.

Власне, історія настільки багатошарова, що кожен читач зможе прочитати щось своє: чи то родинні проблеми, чи пошуки свого призначення, а чи навіть вирішення любовних питань.

Часто в літературі прийнято наводити аналогії, беручи за канон книги Джоан Роулінг. Не зважаючи на жанр та тему "Академії", порівнювати книгу з безсмертним Гаррі Поттером не варто. Все, що поєднує ці історії, - наявність навчального закладу.

Наталія Матолінець змогла сплести міфології та витворити власний світ. Власне, "Академія Аматерасу" може стати частиною доволі успішного циклу. А через відсутність прив'язки до певної країни книга буде читабельною у будь-якому перекладі. Тож, можливо, за кілька років ми побачимо українське ім'я на полицях іноземних книгарень.

Орфографію, пунктуацію і стиль автора збережено.

Авторка рецензії Анна Єкименко-Поліщук.
матеріал з сайту bbc.com
Рецензия о товареЖители Харькова могут получить заказ уже в день его оформления в нашем офисе. Мы находимся по адресу г.. Харьков, ул. М. Гомоненко 10.

Клиенты из других городов Украины могут получить заказ в течение 1-5 дней, в зависимости от местонахождения населенного пункта и выбранного способа доставки. Заказ на сумму свыше 600 грн доставляются бесплатно *.

Варианты доставки по Украине:

 • Доставка в отделение Новой Почты в Вашем городе - от 40 грн.
 • Доставка курьером Новой Почты - от 40 грн.
 • Доставка курьером Укрпочтой - от 50 грн.
 • Доставка в отделение Justin - от 37 грн.
 • Доставка в отделение Meest - 19 грн.
 • Самовывоз из офиса
 • Оплата онлайн

  Для оплаты заказов онлайн - выберите при оформлении заказа способ оплаты: картами Visa или MasterCard. После подтверждения заказа вы попадете на сайт платежной системы, где необходимо ввести реквизиты платежной карточки и пройти верификацию. Если по каким-либо причинам платежная система не принимает оплату картой, вы автоматически вернетесь на сайт vivat-book.com.ua, где сможете выбрать другой способ оплаты.

 • Наличными / карточкой при получении

  Для оплаты заказов при получении - выберите при оформлении заказа способ оплаты: Наложенный платеж. Покупку можно оплатить наличными или карточкой при получении заказа на отделении службы доставки или доставке курьером.