Енциклопедії та довідники

Показано 1 по 15 з 71 (Всього сторінок 5)
Енциклопедії та довідники

Якісні енциклопедії, які варто купити

Енциклопедії – невичерпні джерела для дослідження навколишнього світу. Саме ці видання допомагають дізнатись більше про навколишній світ, не покидаючи власної домівки. Енциклопедії містять силу-силенну дивовижних фактів про все на світі: країни кожного континенту, природу та клімат нашої планети, населення, тварин й туристичних об’єктів.

За допомогою ґрунтовних енциклопедій видавництва Vivat, ви дізнаєтесь про нових дивовижних тварин, характерних для тієї чи іншої частини світу, і з’ясуєте, де вони живуть, чим харчуються тощо. Книги цього розділу відкриють світ величних й неймовірних споруд та витворів природи, а також історичні факти, пов’язані з ними. Вивчайте країни світу, зображені на політичних картах, і дізнавайтесь, які народи мешкають на тому чи іншому континенті за допомогою довідкових видань.

Інтерес до давнього минулого спонукав істориків та інших науковців звернути пильну увагу на легенди. Порівняння кількох переказів могло підказати, які ж події відбувалися насправді. Одні легенди відкривають історичні корені подій, а інші виявляються справжнісінькою вигадкою. Є й третя група – легенди, в яких реальність і казка переплетені так майстерно, що вже неможливо відокремити одну від інших. На сторінках енциклопедій, словників і довідкових видань цього розділу, ви познайомитесь із результатами наукових досліджень, під час яких перевірялися різні припущення.

Докладна інформація про найвизначніші історичні періоди, найцікавіші та найдивовижніші факти про все на світі допоможуть вражати знаннями друзів і родичів. Довідкова література інтернет-магазину видавництва Vivat – це всеохоплююча інформація, приголомшлива кількість доступної інформації, історичні згадки, архівні документи, легенди й коментарі експертів, культурні та соціальні події, гіпотези і навіть теорії змови.

Крім того, на сайті інтернет-магазину видавництва Vivat, ви знайдете широкий асортимент цікавих і корисних дитячих енциклопедій.