
(0) |
Автори | Довгопол Наталія |
Видавництво | Віват |
Серія книг | Художня література |
Обкладинка | тверда |
Кількість сторінок | 352 |
Ефектна власниця мандрівного цирку фрау Ґріте переживає скрутні часи. Мало того, що її чоловік виявився авантюристом і зник безвісти, так ще й трупу доводиться від зубожіння рятувати. До всього, коронний номер — виступ велетенського ручного вовка — на межі провалу: юна глядачка, яку всі вважають причинною, сходить на сцену й приборкує грізного звіра. Що це, як не відьмацькі чари? Цирк рушає далі. Але з тої зустрічі в смугастому шатрі, на один вечір напнутому посеред скошеного поля, бере початок нова історія: про тих, хто шукає любові й справедливості, про людей і перевертнів, що намагаються віднайти свою істинну сутність.
Героям роману доведеться пізнати гіркоту зрад і поразок, здійснити сповнену пригод мандрівку українськими землями початку ХХ сторіччя і навіть знайти спільну мову з дивовижними істотами з давніх легенд.
Автори | Довгопол Наталія |
Видавництво | Віват |
Серія книг | Художня література |
Обкладинка | тверда |
Кількість сторінок | 352 |
Рік видання | 2021 |
Мова видання | Українська |
ISBN | 9789669821485 |
Самовивіз із офісу
Також у жителів м. Харків, які оформили замовлення у нас на сайті, є можливість забрати його в нашому офісі. Ми знаходимося за адресою: м. Харків, вул. М. Гомоненка, 10