Зарубіжна література

170 грн 200 грн
115 грн 135 грн
80 грн 159 грн
95 грн 135 грн
149 грн 175 грн
157 грн 185 грн
161 грн 189 грн
118 грн 139 грн
102 грн 120 грн
Показано 1 по 15 з 241 (Всього сторінок 17)

Книги зарубіжних авторів

Відомо, що зарубіжна література - це величезна кількість знань з різних куточків світу. Книги про культуру, побут, соціальних засадах і політичних реаліях інших країн не тільки розширюють світогляд, але і сприяють розвитку дослідницьких, комунікативних, а також творчих навичок.

Саме в цьому розділі ви побачите найпопулярніші книги з усього світу, які вміщують в себе захоплюючі сюжети класиків, таких як Віктор Гюго, Оскар Вайльд, Джек Лондон, Вільям Шекспір, Томас Майн Рід, Шарлотта Бронте, Герберт Веллс, Марк Твен і багатьох інших. Ви зможете потрапити в надзвичайні світи і зануритися в захоплюючі твори сучасних письменників, таких як Ден Браун, Стівен Кінг, Ренсом Ріґз, Сара Джіо, Айріс Мердок, Лі Бардуґо, Фіона Бартон, Рей Бредбері, Келлі Барнгіл, Марія Семпл. Крім популярних видань, цей розділ відкриє нових талановитих авторів, чиї історії сповнені інтригуючими подіями, які актуальні на сьогодні.

До вашої уваги ми представляємо найвизначніші зарубіжні шедеври: від наукової літератури до популярних романів сучасності!

Зарубіжні книги українською мовою

З плином часу і розвитком технологій все більш удосконалюється якість перекладної літератури. За допомогою цього розділу ви зможете побачити найпопулярніші твори, оповідання, нариси сучасних зарубіжних письменників. Навіть якщо ви не знаєте необхідну іноземну мову, ви знайдете найвідоміші твори світу в якісному перекладі на рідну українську мову! Романи про кохання, містичні трилери, загадкові детективи, актуальні наукові дослідження і багато іншого ви можете купити за вигідною ціною на сайті інтернет-магазину видавництва Vivat. Крім цього ви можете відрекомендувати книгу за допомогою рейтингу, а також залишивши відгук у коментарях.

Крім широкого асортименту літератури для дорослої аудиторії в даний час з'явилося безліч якісних зарубіжних книг у сфері дитячої літератури. Книги для дітей містять в собі не тільки оригінальне оформлення та яскраві ілюстрації, а також ґрунтовне смислове наповнення для навчання малюків і школярів. Детальніше дізнатися асортимент сучасної дитячої літератури ви можете в розділі Зарубіжна література для дітей.