Українська класична

Показано 1 по 15 з 37 (Всього сторінок 3)

Українська класична література

Багата українська земля. Багата не тільки на «лани широкополі, і Дніпро, і кручі». Наша держава унікальна, містить безлічі досягнень і визначних талантів у різноманітних сферах. Протягом багатьох століть творчий доробок українців вбачається у створених шедеврах архітектури, культури, мистецтва. Не виключенням є і друковане слово українських майстрів, адже класична література відображає найвагоміші звершення нашої держави в захопливих і мудрих виданнях.

Українські письменники класики у творах висвітлюють найвагоміші життєві проблеми наших предків. Родинно-побутові зв’язки, соціальні мотиви, страждання і щастя різних доль відображаються у творчості Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Карпенко-Карого. Чисельні вірші, оповідання, повісті розповідають нам про внутрішню силу, цілюще або, навпаки, руйнівне кохання, перешкоди до омріяної свободи у книгах Михайла Коцюбинського, Марко Вовчка, Івана Франка.

Народною мудрістю, жагою до життя, вірою в перемогу справедливості сповнені твори видатних письменників, таких як Василь Королів-Старий, Григорій Квітка-Основ’яненко, Ліна Костенко.

Історії, що сповнені мудрості, шляхетності та досвіду минулих поколінь насичують думки українців донині і знайомлять з дивовижною історією нашої минувшини. Ми пропонуємо ознайомитись з великою кількістю найкращих книг від провідних майстрів в історії української літератури.

Шедеври української літератури

У цьому розділі ви можете купити найвідоміші твори класиків української літератури, які здавна впливали на національну свідомість. Представлені найкращі зразки літературної творчості українських авторів будуть корисні широкому колу читачів. Книги цього розділу стануть у нагоді та зацікавлять для подальшого читання учнів, студентів, викладачів та всіх, хто цікавиться літературою. Шанувальники класичної української літератури знайдуть таке:

  • збірки вибраних творів;
  • біографії видатних письменників;
  • класичну любовну лірику;
  • твори за шкільною програмою;
  • збірки прислів’їв, приказок, байок, загадок;
  • давні казки та легенди;
  • поетичні збірки;
  • подарункові видання;
  • захопливі повісті про минувшину українського народу.

Більше творів української художньої літератури ви можете знайти і придбати у розділі Художня література на сайті інтернет-магазину видавництва Vivat.