Вірші для дітей

33 грн
88 грн 125 грн
21 грн
Показано 1 по 15 з 76 (Всього сторінок 6)

Вірші українською мовою для дітей

Вірші для дітей містять в собі безліч цікавих історій, які з самого дитинства вчать дитину багатьом речам. Після читання віршів, герої оживають в уяві дітей. Безсумнівно, вірші вчать дітей любити, дружити, співчувати, обмірковувати свої дії та вчинки.

Багато батьків проходять складний етап виховання дитини, коли дуже важко пояснити правила поведінки, В цьому теж допоможуть вірші, бо герої втілюють в собі непосидючих дітей. Звичайні проблеми, на кшталт, відмова йти спати або чистити зуби перед сном, теж допоможуть подолати вірші. На яскравих прикладах героїв, дитина поступово буде вчитися правильно поводитися, бережливо ставитися до природи і тварин. Читання віршів – це не тільки корисне, але й приємне проведення часу. Веселі історії про людей, тварин, птахів, квіти, а також про овочі та фрукти підвищуватимуть настрій дитей і відволікатимуть увагу від шкідливих витівок і каприз.

Завдяки ритмічній формі, мелодійної мови та римі діти швидше запам'ятають нові слова і потренують пам'ять. Вірші, крім позитивного виховного впливу, активізують роботу мозку і сприяють розвитку усного мовлення, під час повторення вірша вголос.

Вірші українською мовою для дітей розвивають комунікативні навички та встановлюють міцний зв'язок з батьками. Книги віршів з ілюстраціями розвивають уяву, розширюють словниковий запас, вчать виражати емоції. Добрі вірші роблять дитину відкритою, вчать проявляти інтерес до дослідження навколишнього світу, виховують миролюбність, чесність, працьовитість, ввічливість.

Купити збірки дитячих віршів ви зможете на сайті інтернет-магазину видавництва Vivat. Тут ви знайдете найякісніші та найкращі книги віршів для дітей. Широкий асортимент і позитивні відгуки читачів дозволять вибрати збірники віршів на будь-який смак, які будуть радувати кожного дня ​​не тільки дітей, а й дорослих.

На нашому сайті великий вибір художньої літератури для дітей, збірників казок і цікавих історій. Детальніше дізнатися про асортимент і купити книги для дітей ви зможете в категорії «Дитяча література».