Вивчення мов

Показано 1 по 15 з 104 (Всього сторінок 7)
Вивчення мов

Купити книги для вивчення мов

Мова – засіб передання культури. За допомогою обмеженого набору слів і структур можна передати необмежену кількість думок. Усім відомо, що наша рідна українська мова є однією з наймилозвучніших і найрізноманітніших мов світу, але опанувати абсолютно всі тонкощі мовних засобів надзвичайно важко. Багатство синонімів, фразеологізмів, прислівникових епітетів ви знайдете у наведених підручниках, посібниках, словниках.

Але якщо важко досконало оволодіти рідною мовою, то як складно опанувати іноземні мови! На самому початку спілкування іноземною мовою дуже важко добирати способи висловити думку, адже для цього потрібно мати певні базові знання.

Книги цього розділу допоможуть почати вивчати нові мови, вдосконалювати набуті знання, тренувати та перевіряти вміння правильно висловлювати думки. Наведені методики в комплексних посібниках суттєво збільшать швидкість мовлення, словниковий запас, граматичний і синтаксичний рівень знань.

Самовчителі англійської мови надають змогу вивчати і опановувати нові знання у зручний для вас час. Вони містять в собі приклади найпоширеніших діалогів, стійкі вирази, різноманітні вправи і завдання, використання яких швидко наблизить до бажаного результату.

Представлені розмовники – українсько-польські, українсько-англійські, українсько-німецькі – поділено на теми, у кожному з яких наведено найуживаніші вирази, слова та словосполучення, дібрані та побудовані так, щоб можна було складати з них нові речення за наведеною готовою граматичною формою, а потім послуговуватися ними під час спілкування.

За допомогою словників можна не тільки розширити словниковий запас, а й оволодіти правильною вимовою, вивчити граматику та розрізняти змістове значення іншомовних слів. Купити словники, самовчителі, розмовники та інші якісні видання за доступною ціною ви зможете на сайті інтернет-магазину видавництва Vivat.

Успішною складовою вивчення будь-якої іноземної мови є регулярність та комунікативна спрямованість.

Окрім вищезазначених видань з урахуванням інтересів, вікових та психологічних особливостей на сайті інтернет-магазину Vivat містяться книги для вивчення англійської мови для дітей. В робочих зошитах, словниках і посібниках подано теми для розвитку усного мовлення, вправи на порівняння, пошук подібностей і відмінностей, розгадування загадок і головоломок, добирання слів або малюнків за темами. Пропонуємо ознайомитися з широким асортиментом літератури для вивчення мов на нашому сайті.