м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Злочинність, таємничість і все, що бентежить уяву: найочікуваніші трилери і детективи видавництва Vivat

13.09.2019

Ласкаво просимо на борт багатогранних трилерів і виняткових детективів! Злочини, таємниці й загадки спокушатимуть вашу увагу. Ці три новинки змусять вас перегортати сторінки з надприродною швидкістю і занепокоять мізки одвічним запитанням: що буде далі? Несподівані сюжетні лінії, динамічні події, жахаючі розслідування та рішучі герої, що долають соціальну несправедливість. Додайте трохи хвилювань до вашої книжкової полиці з найочікуванішими трилерами і детективами видавництва Vivat.


Лора Маршалл
Запит на дружбу

Про книгу: Це почалося ще в школі. До класу Луїзи пришла загадкова й потайна Марія. Між дівчатами виникла приязнь, і вони стали подругами. А потім трапилося дещо, про що хотілося б ніколи не згадувати. Те, що зникло назавжди, померло разом з Марією… Та одного дня вже доросла Луїза отримує сповіщення: Марія Вестон хоче стати вашим другом на Facebook. Але цього не може бути. Бо Марії не може бути. Давно забуті жахіття та старанно приховані секрети. І та ніч у далекому минулому, що назавжди пов’язала двох дівчат моторошною таємницею. Якщо Марія жива, Луїза втратить усе: роботу, сина і навіть власне життя.

Для кого: «Запит на дружбу» – це захоплююча суміш напруженості, жалю та спокути. Книжка стане у пригоді всім поціновувачам якісних трилерів, інтригуючих сюжетних ліній між минулим і сьогоденням. Соціальні медіа відіграють більшу роль у нашому житті, ніж хотілося б. «Запит на дружбу» – роман, який доводить, що цей тезис – тривожний і актуальний. Адже Facebook, Instagram, Twitter сьогодні керують нашими життями.

Чому видаємо: Дебютний роман англійки Лори Маршалл, сповнений таємниць і несподіванок, реальних світових проблем і важливих питань, що стосуються життя в соцмережах, дружби, залякування, шлюбу, сексу та іншого. Він викликає всі гострі відчуття, озноб і психологічну напругу від початку до кінця. Історія про те, як помилки минулого мають невідворотні наслідки у майбутньому.

Фішки: Це психологічний триллер від якого неможливо відірватись. Вiн розійшовся накладом 500 000 примірників у Великій Британії та став бестселером “The sunday times”. «Запит на дружбу» отримав безліч схвальних відгуків, зокрема, Publishers Weekly зазначили: «Приголомшливо. Маршалл майстерно об’єднує минуле та сьогодення».

Про автора: Лора Маршалл — популярна британська письменниця, одна з найкращих авторок у жанрі гостросюжетної прози. Її романи неодноразово потрапляли до коротких списків престижних міжнародних премій. Історії Лори Маршалл — це квінтесенція динамічних сюжетних поворотів, хара́ктерних персонажів та несподіваних таємниць.

Цитати: «Приголомшена, я досі сиджу біля кухонного столу. На ноутбуці відкрито Facebook-сторінку Марії. У голові вирують запитання: хто це робить і чому саме зараз? Якусь мить намагаюся уявити цей жах: а що, як Марія тоді якимось дивом врятувалася? Що, як вона досі жива?...»

«У мене є й інші друзі, але мене лякає те, як легко можна їх втратити. Варто лише відхилити кілька запрошень – і зрештою навіть найнастирливіші з них відсуплять і дадуть тобі спокій. Спроба знову ввійти до їхнього життя коштувала б мені геркулесових зусиль, а в мене на це зараз просто не вистачить енергії. Натомість я спостерігаю за ними збоку, з узбіччя Facebook: ставлю вподобайки світлинам з пікніків, усвідомлюючи, що сама винна в тому, що мене на цих фото немає.»Себастіан Фітцек
Пасажир № 23

Про книгу: Дія психологічного детективу «Пасажир № 23» відбувається у відкритому морі — місці, ніби створеному для досконалого злочину. Дружина та син детектива Мартіна Шварца вирушили в круїз на лайнері й зникли. П’ять років по тому невідома жінка, пасажирка того самого судна, повідомляє, що знає дещо про його сина, який, можливо, залишився живий. Мартін вирушає в подорож як агент під прикриттям і дізнається, що на круїзних лайнерах щороку зникають двадцять три людини. І серед них — маленька дівчинка, яка щезла на тому самому лайнері й знову з’явилася. З іграшкою його сина в руках.

Для кого: «Пасажир № 23» являє собою цілий атракціон сюжетних ліній і персонажів, які з кожною сторінкою викликають все більше підозр. Для шанувальників якісних детективів із непередбачуваним фіналом.

Чому видаємо: Себастіан Фітцек – перший німецький автор, який здобув Європейську премію з детективної літератури. Розумна і хитра історія злочину бестселера «Пасажир № 23» привернула увагу мільйонів по всьому світові і дістала престижну винагороду «Найкраща книжка місяця за версією Der Spiegel».

Фішки: Бестселер Себастіана Фітцека розійшовся по всьому світові краще за найсмачніші пиріжки: продано понад 12 мільйонів примірників. Історія дійсно захоплююча. На додаток до теми зникнення у відкритому морі Фітцек також займається проблемою жорстокого поводження з дітьми, яка забезпечує додаткові емоційні стимули. SüdhessenWoche lokal відзначило цю книжку, як «Не для слабких духом!»

Про автора: Себастіан Фітцек — німецький письменник, автор психологічних трилерів із несподіваною розв’язкою, які стали бестселерами. Його романи перекладено 30 мовами, наклади книжок становлять понад 12 мільйонів екземплярів. Живе з сім’єю в Берліні.

Цитати: «Втрата. Сум. Страх…Це був телефонний дзвінок, який викликав у неї панічний страх і який ще раз довів, що неможливо заздалегідь підготуватися до раптових ударів долі. Черговий удар наздогнав її саме тоді, коли вона вперше за тривалий час знову почувалася щасливою – тут, у порту Саутгемптона, на боту «Султана морів.»

«Ви ж працюєте під прикриттям, Шварц. Ви неперевершений майстер маскування. Для вас немає жодних труднощів подорожувати під фальшивим іменем. Отримати фальшивий паспорт. Можливо, ви і є той самий кілер, про якого пише у своїй книзі Герлінда Добковіц?»Донато Каррізі
Ловець невинних душ

Про книгу: Події детективного роману «Ловець невинних душ» розгортаються в Римі, що постає з уяви автора зовсім не таким, до якого всі звикли. Місто архітектурних шедеврів і мистецьких насолод окутане цілим павутинням злочинів на тлі містицизму. Люди безслідно зникають, як-от звичайна студентка із зачиненої зсередини квартири. Поліція вже незабаром розвела руками, і за пошуки дівчини взявся Маркус — спеціаліст із аномалій, що має здатність бачити послання зла в найзаплутаніших злочинах. На своєму шляху він зустрічає Сандру — інспекторку-криміналістку, чия робота полягає у фотографуванні місць, де сталося вбивство.Поки Маркус і Сандра намагаються розв’язати таємничу загадку, перед їхніми очима відкривається жахливий світ, схований у темних нетрях Рима. Світ так само досконалий, як і жорстокий. Світ гріхів і смерті.

Для кого: «Ловець невинних душ» – це не тільки захоплюючий трилер, але й історія невидимої таємниці, стародавнього й вічного зла і тих, хто бореться з ним. Сподобається шанувальникам стрімких поворотів сюжету та динамічної боротьбі на межі життя і смерті.

Чому видаємо: Романи майстра таємничих детективів Донато Каррісі захопили увагу у більш ніж 20 країнах світу і наче наелектризовують увагу читача таємничою атмосферою химерних світів. Автор ефектно поведе читачів крізь Рим, паралельно розповідаючи про великих італійських митців або моторошні таємниці католицької церкви.

Фішки: В основу світового бестселера покладено реальні історії злочинів. «Ловець невинних душ» – це ще одна надзвичайна операція злого генія, встановлена в реалістичному підземному вимірі, завжди трохи альтернативному та паралельному повсякденному життю.

Про автора: Донато Каррізі — італійський письменник, сценарист і режисер. Після університету, де він вивчав право й кримінологію, працював адвокатом, але 1999 року змінив царину діяльності й почав писати. Перший роман письменника, «Підказувач» (Il suggeritore), здобув п’ять світових літературних премій, права на переклад було продано у двадцять країн. За його романом «Дівчина в тумані» (La ragazza nella nebbia) знято фільм із Жаном Рено у головній ролі.

Цитати: «Маркусові годі було уявити більший кошмар. Щось виплило з глибин його пам’яті. Відчуття самотності й розпачу. Невідомо, коли він цьоого зазнав, але воно було в ньому. Його батьки вже померли, тож чоловік не міг поцікавитись, чого стосується цей спогад. Маркус не пам’ятав навіть почуття, з яким переживав їхню втрату. Але, певно, це була одна з нечисленних переваг амнезії.»

«Перше, що він побачив, була кров. Блакитні простирадла на подружньому ліжку були нею просочені. Її було так багато, що на матраці й подушках залишилися контури обох тіл. Одне біля одного, розпачливо пригорнені в обіймах. Стіни були забризкані кров’ю – краплі розпорошилися рівномірно. Блюзнірська гармонія, створена безумною ненавистю нападників.»