м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Жінки, які кохають до нестями

24.02.2017

zhinki

Якщо ви магніт для покидьків, алкоголіків, ледарів і гульвіс, якщо вас повсякчас використовують і кидають, якщо ви відчуваєте психологічний тиск із боку свого партнера, проте не можете відмовитися від цих стосунків і не в змозі це припинити — ця книжка для вас.

Ви не можете змінити інших, зате можете змінитись самі

Ви ладні бігти за коханим ген за обрій, навіть якщо йому це не потрібно? Ви самотужки сплачуєте всі рахунки? Ви вибачаєте чоловіку зовсім неприйнятні речі? Тоді, на жаль, ви кохаєте до нестями! Кохання до нестями — небезпечна хвороба, і що швидше ви отямитеся й почнете одужувати, то скоріше пізнаєте справжнє жіноче щастя. Дієва покрокова програма одужання від кохання до нестями — тут.У книзі Р.Норвуд аналізує почуття і поведінку жінок, які люблять занадто сильно, і пропонує шляхи своєрідного психотерапевтичного лікування від цієї "хвороби", що заважає повноцінно жити як самим жінкам, таки і їхнім чоловікам.

Якщо для нас «любити» означає «страждати», то це означає,що ми любимо занадто сильно.

В цьому міжнародному бестселері розглядаються причини, які спонукають багатьох жінок, що шукають любові і люблячого чоловіка, фатально неминуче знаходити неуважних, егоїстичних партнерів, що не відповідають їм взаємністю.

0099482304.02.LZZZZZZZ  51aSjFCw1vL._SY344_BO1,204,203,200_ 41ABEBFHtNL._SX322_BO1,204,203,200_


Ця книга для тих,кого цікавлять питання:

  • чому, навіть якщо наші відносини з близькою людиною не задовольняють нас, нам все ж важко порвати їх;
  • як наше бажання любити і сама любов стають пристрастю, залежністю, згубною звичкою, хронічної невиліковною хворобою;
  • ще багато речей про залежніст, відносини та кохання до нестями.
 
22374
 


Робін Норвуд, всесвітньо відома сімейна терапевтка, письменниця з Каліфорнії. Спеціалізується на наркоманії, родиних відносинах, розведених сім’ях, виступає дитячим терапевтом.На основі лікарської практики вона прийшла до висновку, що особисте життя жінки руйнує не такі грізні вороги, як алкоголізм, наркоманія, сексуальні розлади і т.д., а неправильно побудовані взаємини з чоловіком.