м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Як побудувати міцні стосунки? 5 книжок у допомогу

03.12.2019

Стосунки між чоловіками та жінками – одна з найприємніших та, в той же час, найскладніших речей у світі. Як обрати партнера для створення гармонійної пари? Як уникнути токсичних стосунків? Як розірвати такі, якщо вони вже виникли, максимально безболісно? Відповіді на всі ці питання століттями шукають видатні психологи. Декому вдається віднайти вдалі рецепти міцних стосунків. І, що важливо, описати їх на папері. Які книжки варто прочитати для того, аби побудувати кохання та сім’ю? Нижче – добірка кращих.

 

Дебра Олів’є «Що відомо француженкам: про кохання, секс і інші приємні речі»

Хто краще за всіх на світі вміє одягатись? Хто може зробити зі звичайної вечері витвір мистецтва? Хто на весь світ відомий своєю витонченістю та шармом? Звісно, француженки! То до них і варто звертатись по поради щодо стосунків із чоловіками. Пристрасть і дружба, гроші та кохання, їжа та натхнення, - у цій книжці є все, що потрібно знати про життя. І про все, чим у ньому треба вміти насолоджуватись.

Джон Грей «Чоловіки з Марса, жінки з Венери»

Поведінка, психологічні потреби, вимоги, емоційні реакції та навіть способи висловлювання своїх думок у представників протилежних статей досить різні. Тому так важко іноді налаштувати безконфліктне існування. Автор, психолог із багаторічним стажем, дає практичні рекомендації щодо того, як почути свого партнера та зробити так, аби він почув вас. Книжка, визнана світовим бестселером, допомогла тисячам пар зміцнити, а іноді й врятувати свої стосунки.

Стів Харві «Діяти як жінка, думати як чоловік»

Стів Харві не є сімейним психологом за освітою. Він зробив кар’єру як комік та шоумен. Проте, під час своїх виступів на сцені, він навчився дуже просто, зрозуміло і з гумором говорити про дійсно важливі речі. Жінкам всього світу він допомагає тверезо, без рожевих окулярів подивитись на своє життя та на чоловіків, які поряд. Допомагає обрати гідного і побудувати легкі, міцні і довговічні стосунки. Книжка стала бестселером №1 за версією New York Times, розійшлась трьома мільйонами примірників у світі і стала однозначним бестселером в Україні.

Гері Чепмен «П’ять мов любові»

Допомога, дарування, заохочення, увага та фізичні дотики. Автор, пастор-баптист та досвідчений психолог, впевнений, що люди в парах говорять один з одним не тільки словами, а ще й цими п’ятьма мовами. Варто лише зрозуміти, яка з них найбільш зрозуміла для вашого партнера – і вдасться подолати будь-яку кризу. Книжка, заснована на християнській моралі, має глибоке наукове підгрунтя, вона проілюстрована десятками прикладів з фахової практики Гері Чепмена. Видання рекомендують сімейним парам а також людям, які мріють про міцні і серйозні стосунки.

Михайло Лабковський «Хочу та буду»

Михайло Лабковский – психолог із нестандартними методами. Він впевнений: робити в житті треба тільки те, що хочеться і приносить задоволення. Він не вірить у компроміси та не вважає, що про проблеми у стосунках треба постійно говорити. Простий погляд на життя та просте вирішення складних питань – ось, що пропонує популярний психолог. Його книжка надихає та вмотивовує, і головне – це зберегти запал всередині після її прочитання.  

 

Читай. Мрій. Дій.