м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Від You-Tube-блогера до мільйонера. Рецепти успіху від Гарі Вайнерчука

04.11.2019

Чи знаєте ви, що у 2018 році найбільш відомі блогери сукупно заробили 60 000 000$? Чи відомо вам, що інстаграмери-початківці можуть отримувати близько 5 000$ на рік, публікуючи всього два дописи на тиждень. І що цікаво, задля того, аби без зайвих зусиль заробляти 5 000$, 10 000$, 20 000$ не обов’язково бути бізнесменом, популярною співачкою чи моделлю. Достатньо робити гарний мейк-ап, майстерно грати у комп’ютерні ігри чи бути активістом, який захищає права ЛГБТК. Нові медіа та інтернет-простір дають нескінченні можливості для просування бізнесу та персонального бренду, і все, що вам треба – цими можливостями скористатись.

Для тих, хто все ще сумнівається, кілька фактів про…

Потенціал нових медіа та Internet

·       аудиторія YouTube наздоганяє телевізійну. Щодня користувачі платформи продивляються 1,25 мільярда годин контенту;

·       одну з кожних п’яти хвилин, упродовж яких людина користується мобільним телефоном, вона витрачає на додатки та послуги Facebook;

·       щохвилини в Instagram публікують 65 900 відео та фотографій;

·       щодня понад три мільярди фотографій завантажують на Snapchat, де понад 60% реклами переглядають зі звуком.

Переконливо, чи не так? Добре, з потенціалом розібрались, що тепер із ним робити? Кілька безцінних порад у свої книжці «Вони це зробили» дає Гарі Вайнерчук – консультант Uber, Twitter, Facebook, Tumblr, гуру цифрового маркетингу та жива легенда підприємництва.

Маркетинг та персональний бренд в епоху діджиталізації

З чого почати?

1.  Незалежно від того, ким ви хочете стати і який вплив здобути, вам неодмінно треба почати зі створення бізнес-сторінки на Facebook. Навіть не думайте казати, що це не для вас, бо ви орієнтуєтесь на молоду аудиторію, а у Facebookпереважає аудиторія середнього віку. Сучасні тенденції показують, що мережа здобуває популярність і серед молоді також.

2.     Якщо ви починаєте з нуля, використовуйте хештеги і звертайтесь безпосередньо до людей, аби запропонувати їм свої послуги. Не очікуйте на швидкий результат – вам доведеться довго й наполегливо працювати.

 

А далі не варто вигадувати велосипед, впевнений Вайнерчук – аби досягти успіху, можна наслідувати приклад тих, хто до нього вже прийшов. Він наводить приклади компаній, які були збудовані з нічого – без серйозних стартових капіталів, без штатів персоналу, навіть без великих офісних приміщень. Musical.ly, Snapchat, Twitter, YouTube, Voice-First – це гіганти, які з’явились на хвилі діджиталізації завдяки тому, що їх засновники бачили та розуміли тренди. І не боялись видатись смішними.


Читай. Мрій. Дій.