м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Від наскельних малюнків до інсталяцій: сенсаційна новинка Видавництва Vivat «Історія мистецтва».

27.06.2019

Нове століття обростає роками, і дедалі більше людей по всій землі відкривають для себе світ мистецтва. Музеї та галереї з гордістю повідомляють, що кількість відвідувачів зашкалює. Інтерес публіки викликають не лише виставки знаних майстрів, а й провокаційні покази нових творінь сучасних митців. Жага до мистецтва на всі смаки постійно дужчає.

Незабаром вперше українською вийде друком унікальне дослідження, що охоплює всю історію мистецтва: від найдавніших часів до сьогодення. «Історія мистецтва» – найповніша і найґрунтовніша енциклопедія з проілюстрованими світовими шедеврами. Унікальне видання не просто охоплює велетенський період часу й неймовірну кількість художніх напрямів. Ця фундаментальна праця поведе вас крізь знакові шедеври світу, зосереджуючись на конкретних образах та їх глибинному аналізі і щоразу нагадуватиме вам про зачарування, яке дарує інтерпретація багатства окремих шедеврів.

Шедеври, з якими ви коли-небудь стикалися в галереях, музеях або на художніх виставках – в цій книжці. Завдяки читанню цієї енциклопедії можна виробити індивідуальну реакцію на світобачення митця. Читачі, що зазирнуть до книги в спокійній домашній атмосфері, знайдуть на її цікавих сторінках найкращого гіда. Споглядайте цю книжку пристрасно, уважно і щиро – і тоді ви почуєте голос шедеврів великих майстрів.


Про книгу

«Історія мистецтва» – це ґрунтовне видання, що ознайомить читача зі світовими шедеврами архітектури, скульптури, живопису, концептуального мистецтва. Написана відомими мистецтвознавцями й істориками культури, яскраво ілюстрована книга допоможе скласти уявлення про найзнаковіші твори. Автори простежують еволюцію художнього мислення з давніх часів до сьогодення, супроводжуючи статті хронологічною шкалою, що полегшує орієнтування у відповідному історичному контексті.

  • Найповніша історія світового мистецтва: від первісних витворів до сучасних перформансів та інсталяцій

  • Понад 1100 кольорових репродукцій світових шедеврів

  • Усі види мистецтва: від живопису та скульптури до концептуалізму

Про авторів

«Історію мистецтва» створили найкращі з найкращих: провідні мистецтвознавці та художники, геніальні професори й викладачі, відомі письменники та дослідники – всі вони доклали непомірних зусиль для створення цього всеохоплюючого видання.


Стівен Фартінг — головний редактор і укладач «Історії мистецтва», художник, викладач малюнка Лондонського університету мистецтв. 1990 року був обраний керівником школи малюнка Оксфордського університету, а 1998-го — членом Королівської академії мистецтв у Лондоні. З 1977 року викладає образотворче мистецтво.

Для кого книга

Єдиний спосіб осягнути, як митці висвітлюють людське буття, — спокійно й уважно при-дивитися. Ґрунтовна «Історія мистецтва» покликана зачарувати свідомість найвибагливішого читача і занурити в неосяжний світ шедеврів мистецтва. Окреслити коло читачів цієї енциклопедії важко, адже вона знайде шанувальників не тільки серед митців і художників, професорів і студентів, істориків та науковців. «Історія мистецтва» знайде відгук у серцях людей, що прагнуть віднайти натхнення, мають на меті доторкнутись і по-справжньому пірнути з головою в дивовижний світ мистецтва.

Фішки книги

Більш ніж 500 сторінок шедеврів, що втілюють кожен період або рух, підкреслюються і детально аналізуються. Всеосяжна еволюція мистецтва: від первісних витворів до сучасних інсталяцій. А ще в цій енциклопедії пояснюється все – від використання кольорових і візуальних прийомів до технічних нововведень, що дозволяють тлумачити значення всесвітньо відомих шедеврів, на кшталт, Могольських мініатюр, Японських гравюр XIX століття, мистецтво Пікассо, що був таким шокуючим у свій час та багато іншого.


Провідні дослідники, мистецтвознавці, письменники, а також всесвітньовідомі видання відзначили енциклопедію низкою позитивних рецензій та оглядів. Зокрема, найпопулярніший британський журнал з мистецтва Artists & Illustrators опублікували відгук: «Історія мистецтва – це грандіозний тур мистецтва впродовж століть ... чудово оформлений, як універсальний довідник ... і незамінний».

Чому видаємо

Написана міжнародною командою художників, мистецтвознавців і кураторів «Історія мистецтва» дає читачам безпрецедентне розуміння найбільш знакових творів світу. Організоване хронологічно, це перероблене видання простежує еволюцію періоду художнього розвитку аж до сьогодення, з ілюстрованим текстом, що охоплює всі жанри мистецтва, від живопису та скульптури до концептуального мистецтва.

З безлічі опублікованих книг про мистецтво, ця енциклопедія – виняткова. Ми вважаємо, що вона відкриє українським читачам світ краси і чарівності, складних, живих і багатогранних образів світового мистецтва.