м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Три книги, що допоможуть віднайти щастя та гармонію

19.12.2018

Трапляються дні, коли в нас немає бажання йти на роботу,здобувати нові знання, нервуватися через усі катастрофи, катаклізми та майбутнєцього світу… Але ми завжди шукаємо самих себе, намагаємось адаптуватися дозмін, жити повним життям, не зважати увагу на стрес, тривоги, проблеми і робимокупу різних речей, аби тільки віднайти щастя.

Стоп!

А чи не забагато дилем? Можливо треба зупинитись і простобути щасливим? А що взагалі таке оте «щастя»?

А щастя – це…прості речі, буденність, спати просто неба ймилуватися зірками, тримати котика на ручках або почепити квітку у волоссянавесні. А ще щастя – це поринути з головою в ці три книги, що неодмінносповнять мотивацією на кожен день, навчать надто не перейматися дрібницями ідопоможуть у пошуках сенсу життя.Щастя — це... 500 причин бути щасливим

Про книгу:

Щастя - це… Залишитися вдома в п’ятницю ввечері, почутикомплімент від незнайомця, дати п’ять і читати цю книжку!

Чарівні ілюстрації, які неодмінно змусять васусміхнутись, влучають точно у ціль і нагадують нам, що у світі існує чималотого, завдяки чому ми можемо щодня почуватися щасливими.

Тож занурюйтесь і відкривайте для себе щось незначне чивелике, очікуване чи ні — але саме те, що зробить вас щасливими!

Для кого ця книга:

Книга неодмінно сподобається поціновувачам гарнихілюстрацій і дотепних порад. Головна тема цього коміксу – цінувати моменти. Тожця книга допоможе звернути увагу на світ навколо себе і подарує радість накожен день.

Чому видаємо:

Книга залишає присмак радощів, безмежного щастя і веселощів.Ми вважаємо, що вона стане в нагоді читачам і дозволить подивитися на звичніречі під незвичним кутом.

Фішки книги:

Чарівні ілюстрації, які змусять вас посміхатися,потрапляють в правильні ноти і нагадають про десятки речей, від яких можнарадіти кожного дня. Ця весела збірка стане гарним подарунком до будь-якогосвята.

Трохи про авторів:

Ліза Сверлінг – ілюстраторка та авторка бестселерів за версією The NewYork Times. Вона вчилася в середній школі Герцлії в Кейптауні і в JFSв Лондоні. У 1991 році вона була удостоєна премії «Shell Prize» за другийнайвищий бал з економіки в Великобританії. Наразі Ліза Сверлінг є співавторомзі своїм чоловіком Ральфом Лазаром героїв мультфільмів «Щастя є», «ПланетаГарольда», «Вімрод» і «Мозкові хвилі».

Ральф Лазар – відомий ілюстратор британського походження, народивсяв Йоганнесбурзі і вивчав право й економіку в Університеті Кейптауна іЛондонській школі економіки. Після закінчення університету Ральф приєднався докоманди Global Equity Strategy в Goldman Sachs в Лондоні. Наразі Ральф Лазарвідомий ілюстратор і разом з дружиною Лізою Сверлінг є автором бестселерів заверсією New York Times. Разом з нею він є співавтором книги «Я без тебе», якабула в списку бестселерів New York Times в березні 2015 року.

Цитати:

Щастя –це…

·       Використати ручку доостанньої краплі чорнил

·       Не розірвати шкірку, количистиш мандарин

·       Загадувати бажання тавірити, що воно здійсниться

·       Коли не треба стояти вчерзі

·       З головою поринути вкнижку

·       Увесь день байдикувати

·       Знайти останню пару чистихшкарпеток

·       Міцне здоров’я

·       Коли холодного дня сонячніпромені торкаються обличчя

·       Ділити на двох однупарасольку

 Ікіґаї. Японські секрети довгого і щасливого життя

Про книгу:

На думку японців, у кожного свій ікіґаї, сенс існування. Дехтознайшов його, дехто вже відчуває, але не припиняє пошуків. У чому ж секретдовгого, повноцінного та щасливого існування мешканців Окінави, острованайбільшої кількості довгожителів у світі?

Можливо, не тільки у сприятливих кліматичних умовах,здоровому харчуванні, гарному настрої, правильному режимі праці та руху, а й уставленні до інших людей та — справжня таємниця — пошуках ікіґаї, що надає сенсїхньому існуванню й дарує добре самопочуття?

Для кого ця книга:

Книга сподобається всім, хто прагне розкрити секретиздорового і щасливого життя японських довгожителів.

Чому видаємо:

Автори детально проаналізували концепцію ікіґаї з поглядуінформаційної психології. Ми вважаємо, що українському читачу буде цікаводізнатись секрети довголіття мешканців загадкової Японії.

Фішки книги:

Наразі книга «Ікіґаї: японські секрети довгого іщасливого життя» продана накладом більше мільйона примірників і перекладена на44 мови.

Трохи про авторів:

Ектор Гарсія (Кіраї) – сучасний письменник, народився в Європів 1981 році і переїхав до Японії в 2004 році. Написав книгу про своїспостереження, мешкаючи в Японії «Geek in Japan», яка після десяти років змоменту виходу залишається лідером продажів в рейтингу Amazon Japan. Книгаперекладена на вісім мов і продана накладом понад 300 000 примірників.

Франсеск Міральєс – іспанський письменник, есеїст,перекладач і музикант. В даний час він об'єднує літературу та журналістику, іщомісяця публікує статті в EL PAÍS SEMANAL, а також у журналах CUERPOMENTE іMENTESANA. Крім того, він також працює на радіо та пропонує літературні послугиарт-терапії. Написав безліч книг про самодопомогу, що користуються попитом вбільш ніж 22 країнах світу.

 

Цитати:

Активнийрозум – молоде тіло

Класичнеприслів’я «У здоровому тілі здоровий дух» дуже містке: воно нагадує нам, щоважливі й розум, і тіло, а їхнє здоров’я тісно пов’язане. Неодноразово булодоведено, що одним із найважливіших факторів збереження молодості є активний,гнучкий і схильний до навчання розум.

 

Важливий секрет моделей

Більшістьпрофесійних моделей перед дефіле сплять по 9-10 годин. Завдяки цьому їхня шкірагладенька і без зморшок, сяє і здорова на вигляд. Медицина довела, що гарнийсон є визнаним антивіковим засобом. Тому що уві сні в нашому організмівиробляється гормон мелатонін.

 

Занурюйтесьу кожну справу

Одним ізусталених стереотипів у світі є думка, що японці надзвичайно працелюбні. ВЯпонії теж декому здається, що він працює забагато, але насправді це не так.Єдине, що не викликає сумніву, – це здатність японців заглиблюватись у роботу,забуваючи про час, а також наполегливість у вирішенні задачі.

 

Шукайтевласний ікіґаї

Усерединікожного з нас є дар, унікальний талант, який надає сенс нашому перебуванню вцьому світі й спонукає жити на повну силу. Якщо ви поки ще не знайшли свій ікіґаї,то, на думку Віктора Франкла, вашою наступною місією буде відшукати його.

 Думай і дій як кіт

Про книгу:

Стефан Ґарньє пильнує за своїм котом протягом 15 років і щодня відкриває щось нове! Він постійно вчиться у домашнього улюбленця, адже кіт:

—незалежний;

—гордий;

—спокійний;

—розсудливий;

—спостережливий;

—витончений;

—харизматичний…

Автор виділив 40 характерних котячих рис, які можуть бутикорисними й у нашому повсякденному житті: на роботі, вдома, у колі друзів — кітнавчить вас опановувати стрес, оберігати власну незалежність, потайки впливатина все…

Тожуявіть, що вашим коучем з поліпшення життя є… кіт!

Кому сподобається книга:

Книга сподобається всім, хто мріє перетворити своє життяна пошук комфорту та з усмішкою сприймати всі виклики повсякдення.

Чому видаємо:

Книга «Думай і дій як кіт» гумористичний та надзвичайнопроникливий посібник з поліпшення життя. Ми вважаємо, що книжка стане гарним подарункомдо будь-якого свята та надихне жити вільно, спокійно і бути щасливими, як коти.

Фішки книги:

Книгу легко читати, вона налаштовує на оптимістичнийнастрій та відкриває перспективи зрозуміти життєві механізми щасливого життя. Наразікнижку «Думай і дій як кіт» перекладено 25 мовами, а у Франції було проданопонад 120 000 примірників.

Трохи про автора:

Стефан Ґарньє народився в Ліоні, здобув технічну освіту,але змінив безліч професій: звукорежисера, теслі, страхового агента, піарника,бухгалтера, продавця конвалій, агента з нерухомості, бариста, блогера, співака,журналіста, письменника.

Цитати:

Ключ до«всього»

Наша краса в тому, ким ми є, у тому, що ми можемо в собіпокращити, а не в тому, що є загальноприйнятим і виставленим напоказ. Шарм —ось ключ до всього.

 

Умоващастя

Усі потребують любові. Отже, треба вміти віддавати її,аби отримати і собі. Це безперечна умова нашого щастя. Зрештою, чого вартежиття без любові?..

 

Відвертість

Будьте відверті, говоріть про те, чого бажаєте. «Я хочу,я можу, я роблю!» — це має стати для вас, як для кота, другою натурою!

 

Кіт & конфлікт

Кіт у ситуації конфлікту демонструє цікаву манеруповедінки – він намагається уникати застосування сили, і людям варто повчитисяв нього.

Наскільки це можливо, уникайте конфліктів!