м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Три книги про те, Як…

25.01.2019

Нон-фікшн від видавництва Vivat – це нові революційні погляди на орієнтування у сучасному суспільстві. Книги цього напрямку причетні до різних наукових галузей і пропонують поради та вправи, які допоможуть адаптуватися й досягти успіхів. Запропоновані науково обґрунтовані книги вміщують досвід видатних особистостей сьогодення, які допомогли мільйонам людейНезабаром у 2019 році вийдуть три книги про те, Як:

  • Ефективніше справлятися с проблемами
  • Фокусуватися на дійсно важливих речах
  • Спрямовувати свої знання у правильні напрямки
  • Швидко пристосуватись до змін у суспільстві
  • Започаткувати або удосконалити бізнес-проекти

Прочитавши ці книги ви знайдете безліч комплексних систем та методів, що стануть запорукою успіху, здобудете впевненість і бажання досягти непередбачуваних висот. 
Скотт Адамс «Як помилитись майже у всьому і виграти»

Про книгу:

Особистий досвід Скотта Адамса, який попри всі невдачі досяг успіху, допоможе вам окреслити ряд орієнтирів, на які варто звернути увагу. Визначте свій механізм досягнення успіху, прислухавшись до порад автора, який навчить вас:

— прораховувати успіх і приваблювати удачу;

— ставитися до всього з гумором, адже це неодмінна складова професійного успіху;

— перетворювати невдалі стратегії на успішні.

Не марнуйте час — запрограмуйте себе самостійно і почніть діяти вже сьогодні!


Для кого книга:

Жоден кар'єрний гід не може запропонувати пораду, яка спрацює для кожного. Але Скотт Адамс пропонує дізнатись про успішні шляхи інших людей, які дісталися успіху, та спробувати деякі прийоми і стратегії, які матимуть сенс для вас. Книга буде корисною та допоможе бізнесменам, підприємцям, менеджерам а також всім, хто хоче започаткувати, втілити у життя або удосконалити власні проекти. 


Чому видаємо:

Автор змальовує загальну модель успіху, яку можливо порівняти зі способом дій, притаманним саме вам. Ми вважаємо, що корисні поради і особистий досвід Скотта Адамса окреслює нові способи мислення на шляху досягнення успіху й щастя. 


Фішки:

З точки зору психології, автор за допомогою порад виокремлює загальні орієнтири, які допомагають скерувати власну енергію, визначити пріоритети у житті та заощадити час. Книгу відзначили провідні експерти з бізнесу, письменники та культурні діячі.  Відомий письменник Девід Пітт написав, що «творець коміксу Dilbert також є автором кількох книжок, у яких використано філософію Dilbert на робочому місці. Адамс доводить, що невдача — це не обов’язково погано… і він ніколи не став би успішним, якби не використав особисті невдачі та успіхи друзів.» Окрім цього, книга отримала гарні відгуки відомих газет та журналів. Американський журнал Kirkus Reviews зазначив, що «Адамс наводить оригінальні й дещо кумедні ідеї щодо того, як досягти успіху і яким саме він буде.»


Про автора:


Скотт Адамс – американський художник коміксів, найбільш відомий як автор сатиричного коміксу Dilbert. Являється членом Міжнародної академії комп'ютерних мистецтв і наук; крім малювання коміксів займається вегетаріанської кулінарією, володіючи рестораном відповідної спрямованості в Каліфорнії.Бернард Рот «Візьміть за звичку досягати мети»

Про книгу:

Талант і гарні ідеї – це лише одна частина рівняння. Наступний крок – це дія, яка принесе успіх у життя. Бернард Рот доводить, що ряд ідей та вправ допоможуть прорватися крізь внутрішні бар’єри, які ми будуємо самі, та дістатися омріяного успіху. Розкрийте свій потенціал за допомогою порад автора, який навчить вас:

Відкривати себе для нових знань і досягнень;

Перетворювати власні ідеї на успішні проекти;

Подолати нерішучість і приймати правильні рішення.

З цією книгою ви матимете можливість пізнати себе, віднайти щастя та взяти життя під свій контроль!


Кому сподобається:

Дослідження Бернарда Рота сподобається не тільки підприємцям і бізнесменам. Ця книга буде корисна для людей будь-яких професій, адже навчає досягати омріяного успіху. Книга допоможе не тільки завести корисну звичку досягати мети, але й ще навчить долати усвідомлені перешкоди та не залежити від зовнішніх факторів. Бернард Рот доведе, що  можливо здійснити ВСІ новорічні обіцянки: почати займатися фітнесом, не запізнюватись, робити все вчасно, дотримуватись певних звичок на роботі. Залишилось отримати тільки корисну звичку – досягати мети за допомогою цієї книжки. Прочитавши книгу ви дізнаєтесь про: 

Чому одних спроб не достатньо, і чим вони відрізняються від дій

Чому відмовки згубні для вас, навіть якщо вони мають виправдання 

Як почати сприймати себе як діяча та переможця, та чому це так важливо.

Як непомітні зміни мови можуть вирішувати не лише екзистенційні дилеми, а й руйнувати бар’єри до дій.  

Яким чином виробити стійкість, підсилюючи більше те, що ви робите (вашу дію), ніж те, чого ви досягаєте, та як це допоможе вам легко відновити сили після тимчасових невдач. 

Як навчити себе ігнорувати те, що відволікає та перешкоджає досягненню цілей.

Як черпати знання із власного досвіду та від людей, що навколо.


Чому видаємо:

Автор наводить переконливі аргументи, які допоможуть людям коригувати життя відповідно до стрімких змін у суспільстві, швидко визначати проблеми, формувати актуальні ідеї і створювати прибуткові проекти. Ми вважаємо, що сьогодні дуже важлива звичка обирати те, що корисно і спрямовувати дію у правильному напрямку. 


Фішки:

Книгу вподобали і знайшли корисною безлічі підприємців, професорів та письменників. Зокрема, відомий олімпійський золотий медаліст та підприємець Пол Хайт зазначив, що книга Бернарда Рота «це шедевр, який описує, як мислити творчо і виконувати амбіції вашого життя. Кожен, хто читає цю книгу, буде чітко зрозуміти, чому Бернард вважається одним з найбільш творчих і вільних мислителів сьогодні.» Також письменник і професор Stanford School of Engineering  Тіна Сіліг відмітила, що «Бернард Рот є майстерним педагогом, який розкриває уми і серця своїх студентів, що дозволяє їм створювати життя, в якому вони мріють жити. Нарешті, його мудрість доступна для всього світу.»


Про автора:


Бернард Рот – професор інженерних наук і науковий керівник Hasso Plattner Institute of Design в Стенфордському університеті. Він є провідним фахівцем в кінематиці, науці про рух, один з світових піонерів в сфері робототехніки. Бернард також є основним розробником концепції «Семінару креативності». Більше тридцяти років цей семінар був засобом для вивчення його досвіду, який він розробив у Стенфорді для студентів, викладачів та фахівців у всьому світі.Рогіт Бгарґава   Неочевидне: Як бачити раніше за інших

Про книгу:

Ентузіазм та зібрані ідеї в цій книжці щодо тенденцій і стратегій – це рецепт успіху будь-якого підприємства або проекту. Рогіт Бгарґава визначає проблеми власників бізнесу, з якими вони борються протягом багатьох років, і пропонує варіанти рішень. Автор майстерно поєднує безлічі історій разом, щоб виявити прості, але потужні тренди, які можуть стати ключовим компонентом бізнес-стратегій.  Набувши якості неочевидного мислення ви зможете докорінно змінити свій бізнес, кар'єру і досягти успіху.


Для кого книга:

Не потрібно мати кулю передбачень, щоб здогадатись, що майбутнє – цифрове. Формат книги допоможе новачкам прийняти ці принципи, а експертам – почерпнути мудрості. Рохит висвітлює свої погляди, які допоможуть вам прийняти більш цікавий і спостережний спосіб мислення та зрозуміти навколишній світ. Книга буде корисною підприємцям, керівникам, менеджерам, маркетологам та всім, хто прагне швидко дізнаватись світові тренди. Чому видаємо:

Книга «Неочевидне: Як бачити раніше за інших» – це найважливіші тренди, які будуть визначати світ бізнесу в майбутньому. Мета цієї книги проста – навчити помічати те, що не беруть до уваги інші. Книгу відзначено високими рейтингами:

Wall Street Journal Bestseller

#1 Amazon Kindle Business Bestseller

#1 in Marketing

#1 in Entrepreneurship

TOP 50 of ALL Kindle Books

Ми впевнені, що ця книжка допоможе бути в центрі подій, приймати правильні рішення і контролювати майбутнє. 


Фішки:

Аналіз тенденцій Рогіта Бгарґави базується на великій кількості досліджень, бесід, роздумів і письмових матеріалів, завдяки чому був відзначений видатними бізнес-лідерами, професорами, письменниками та науковцями. Автор бестселера «The Power Of Habit» Чарльз Дахігг написав, що «це одна з тих рідкісних книг, яка висвітлює корисні ідеї, які допомагають зрозуміти, куди прямує бізнес. Це чудова книга.»


Про автора:


Рогіт Бгарґава – провідний експерт з інновацій та маркетингу. Він провів 15 років в якості маркетингового стратега для Ogilvy і Leo Burnett, є автором бестселерів Wall Business Journal, п'яти бізнес-книг, а також викладає маркетинг та інновації в Джорджтаунському університеті.


Ці книги стануть важливими путівниками по життю, допоможуть легко маневрувати в майбутньому та усвідомлено контролювати наміри і цілі.