м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

ТОП-10 мотивуючих книжок

18.09.2019

Ця добірка ідеальна для тих, хто все ще починає новий проект з понеділка, йде до тренажерної зали з наступного місяця і відкриває власний бізнес з Нового року. Тримайте порцію мотиваційних книг, сповнюйтесь натхненням та дійте просто зараз!

«Візьміть за звичку досягати мети» Бернард Рот

Не тільки планувати, але й робити. Ось чому вчить ця книжка. Вона про дії, які необхідні для того, аби досягти цілі. Вона про бар’єри і перешкоди, які ми створюємо для себе самостійно.  І головне, вона про те, як ці бар’єри знищити.


«Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє» Ешлі Венс

Ілон Маск – живий приклад того, що можливо все. Відомий винахідник і новатор, бізнесмен і інвестор. І головне: Ілон Маск – це людина, яка не здається. Історія злетів та падінь Маска допомагає зрозуміти, що не все в житті вдається з першого разу. Вона мотивує перш за все тим, що це – історія реальної людини, а не суха теорія, яку іноді так важко застосувати в житті.


«Стів Джобс. Людина, яка мислила по-іншому» Карен Блюменталь

Ще одна цікава книга про теорію успіху, втілену у життя. Ще одна реальна історія людини, яка маючи нульові вихідні ресурси досягла всього, про що можна мріяти у матеріальному сенсі. Комп’ютерний гуру, постать, яка стояла у витоків того технологічного стрибка, який зробило людство у 21 сторіччі. Чоловік, який перевернув свідомість мільйонів.


 «Філософія впевненості у собі» Шарль Пепен

Як часто ви зупиняєтесь на шляху до мрії через те, що вам здається, що нічого не вийде? Як часто вас мучать сумніви щодо власних знань, здібностей, можливостей? Якщо часто, Шарль Пепен розкаже вам кілька історій. Історій великих спортсменів і діячів культури, відомих на весь світ. Через ці історії а також через праці відомих психологів та філософів ви зможете подолати внутрішні бар’єри, повірити в себе та досягнути успіху.


 «Серійний переможець» Леррі Вайдел

Чому хтось стає мільйонером у 30. А хтось у 45 живе на середню заробітну плату? Щасливий випадок, природні здібності? Ні, впевнений відомий фінансовий консультант Леррі Вайдел, успіх – це лише результат кропіткої праці та послідовних впевнених дій. Автор книжки розповідає про простий алгоритм вчинків, який дозволяє розпочинати важливі справи вчасно, доводити їх до логічного завершення та вірно оцінювати результати. Застосування цього алгоритму дозволяє зробити успіх серійним, а перемогу – звичною.


«Думай і багатій» Наполеон Хілл

Багато хто з критиків вважає, що саме з цього видання почалась історія мотиваційної літератури. То чому б саме з нього не розпочати роботу з самовдосконалення? Наполеон Хілл першим потрапив до кола багатих і знаменитих, розпитав їх про секрети успіху та відповів на питання: які все ж таки якості має мати людина, аби досягти свої цілей.


«Антихрупкість. Як отримати вигоду з хаосу» Ніколас Талеб

Життя неідеальне і непердбачуване. Неможливо сказати, які випробування воно піднесе вже завтра. І хоч не можливо бути готовим до всього, з кожної ситуації можна отримати вигоду для себе – знання та досвід. З кожної ситуації можна вийти сильнішим, аніж був до того. Про те, як це робити написана книжка Ніколаса Талеба. Будь-якій людині 21 століття стане в пригоді.


«Емоційний інтелект» Деніел Ґоулман

Приймаючи будь-яке рішення, кожен з нас прислухається до свого інтелекту, точніше до інтелектів – розумового і емоційного. Перший – це раціональне зерно, тверезе мислення, а от другий… нерідко він гальмує нас на шляху до досягнення цілей, нівелює всі наші зусилля, руйнує стосунки, які так нелегко вибудовувались. Деніел Ґоулман розповідає, як зробити так, аби емоції грали на руку, як переломити сталі емоційні реакції. До речі, саме це видання Vivat – той самий оригінал, який пізніше копіювали інші автори. Адже саме Ґоулман запровадив сам термін емоційного інтелекту і порушив питання про те, чи можливо ним керувати.


«Життя без обмежень» Нік Вуйчіч

Якщо ви вважаєте, що для того, щоб заробляти багато грошей, побудувати блискучу кар’єру або побудувати власний бізнес, треба народитись у багатій родині та мати неабиякі інтелектуальні та фізичні дані, то погляньте на Ніка Вуйчіча. Він народився без рук і ніг, - здавалося б, він приречений на злидні і нещастя. Проте Нік має чудову дружину і дітей, його знає весь світ, його тренінги збирають багатотисячні аудиторії. Людина, яка просто вирішила бути щасливою не дивлячись ні на що, поділиться рецептом повноцінного життя у своїй книзі.


«Ніколи не здавайся» Дональд Трамп

Хтось відноситься до нього з повагою, комусь він подобається, а когось страшенно дратує. Проте немає у світі людини, яка б не знала теперішнього Президента Сполучених Штатів. Дональд Трамп – успішній політик і мультимільярдер, щасливий чоловік та батько. Він розкаже своїм читачам як долати труднощі та продовжувати рух вперед, коли здається, що все втрачено.

Сподіваємось, наша добірка стане для вас не просто цікавим чтивом, а поштовхом до великих справ.Читай. Мрій. Дій.