м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

ТОП-10 книг для розвитку особистості

28.08.2021

Сьогодні людина повинна постійно вдосконалюватися, щоб іти в ногу з часом, бути адаптивною до всього. Без правильної та своєчасної мотивації складно домогтися успіху й кардинально змінити своє життя. Книги для розвитку особистості містять реальні приклади, як люди досягли успіху в різних галузях. Мотиваційна література зосереджує в собі найдієвіші прийоми, техніки і вправи, що сприяють розвитку та духовному росту.

Ця добірка книг для тих, хто прагне змін, але не знає з чого почати. Дуже важливо розуміти, які методи найефективніші для досягнення цілей, саморозвитку, кар’єрного та особистісного росту. Ми зібрали книги з розвитку особистості, обов’язкові для читання. Вони легко сприймаються і водночас змінюють світогляд.


«7 звичок надзвичайно ефективних людей. Потужні інструменти розвитку особистості»

Світовий бестселер позитивно вплинув на понад 1 мільйон людей. Книгу прочитали Стівен Форбс, Білл Клінтон та Ларрі Кінг. Керівництво світових корпорацій вирішило ознайомити працівників з філософією ефективності, викладеною в унікальному бестселері.

У книзі описаний системний підхід до визначення пріоритетів. Після прочитання людина вчиться чітко формулювати життєві цілі, щоб здійснити все задумане. Бестселер показує, як стати кращим. Автор не обіцяє миттєвих змін та простих рішень. Будь-які зрушення, а надто позитивні, вимагають завзятості, роботи і часу. Ті, хто прочитав книгу, називають її дорожньою картою, путівником.

Чому варто прочитати:

·         у різних країнах було продано понад 15 мільйонів примірників, що свідчить про популярність цієї книжки;

·         щоб досягти професійних успіхів;

·         автор входить до переліку 25 найвпливовіших осіб США (він — шанована особистість, яка прийшла до визнання методом проб і помилок).

Такі книги з особистісного росту, як «7 звичок надзвичайно ефективних людей. Потужні інструменти розвитку особистості» — цінний матеріал, що змінює свідомість читачів: після усвідомлення своєї цінності, немає бажання повертатися до колишнього життя.

«Магия утра. Как первый час дня определяет ваш успех»

Часто для отримання бажаного людині бракує цілеспрямованості, енергії та сил. Автор поділився унікальним методом, який допоміг йому кардинально змінити життя. Якщо встати раніше, то можна насолодитися першими промінчиками сонця, зайнятися спортом та іншими корисними справами.

Ранній підйом — запорука продуктивного дня. Є час для складання графіків, обмірковування важливих моментів, ухвалення рішень, здатних принести плоди в майбутньому.

Якщо для людини важливий особистісний ріст, книги Гела Елрода розкриють потенціал, прокачають навички і допоможуть втілити мрії в реальність. Кожен читач залишає позитивні відгуки про бестселер, позаяк ця методика працює: трансформації настають на 2-3 день, якщо дотримуватися порад, викладених у «Чудовому ранку».

Книга надзвичайно цікава, без «води» і повторів. Кожен, хто прочитав бестселер, стверджує, що почав прокидатися рано вранці й не відчувати при цьому втоми — навпаки, протягом усього дня був бадьорим.

«Тайм-драйв. Как успевать жить и работать»

Розвиток особистості неможливий без правильного управління часом. Книга Гліба Архангельського — це путівник, що пояснює, як правильно розпланувати день, чим зайнятися. Її унікальність полягає в тому, що текст максимально простий, є реальні приклади людей, які змогли реалізувати себе та змінити життя на краще.

Автор дає відповідь на найважливіше та найактуальніше запитання «Як встигати більше?». Читач навчиться:

·         планувати;

·         розбиратися в царинах, які найкраще підходять для бізнесу;

·         розставляти пріоритети;

·         давати раду великій кількості завдань;

·         вибирати літературу та матеріали для вдосконалення навичок, особистісного росту.

Читачі рекомендують книгу всім, оскільки методи універсальні, а коло висвітлених питань широке.


«Супермышление»

Щоб розвиватися в різних напрямках, треба читати наукову літературу, захопливі статті та придбати книгу «Супермислення». Автори винайшли інтелект-карти — методику, яка безпосередньо впливає на підсвідомість людини. Інтелект-карти застосовуються для найрізноманітніших цілей.

Книга:

·         допомагає мислити креативно, нестандартно і ясно;

·         показує, як швидко вирішити проблему, ухвалити рішення виважено й раціонально;

·         вчить, як запам’ятовувати великий обсяг інформації, створювати плани на довгострокову перспективу.

Такі книги для розвитку особистості, як «Супермислення», знайомлять читачів з фундаментальним принципом зростання ефективності мислення. За допомогою бестселера можна зрозуміти, як досягти неабияких висот, почати розбиратися в складних питаннях. Багато читачів відзначають, що після придбання й прочитання «Супермислення» у них розширився світогляд, ввімкнулася інтуїція та логічне мислення.

«100 способов изменить жизнь»

Збірка захопливих житейських історій стане віддушиною для тих, хто зневірився в усьому, не бачить сенсу в щоденній рутині. Книга про особистісний ріст дозволяє розкрити в собі внутрішню енергію та міць. Кожен читач зробить перші кроки назустріч новому чудовому життю. Зможе подолати страхи, позбудеться депресії і заведе впливових знайомих та друзів.

Мотиваційна і розвивальна література, така як «100 способів змінити життя» — насамперед збірка порад. Людина зможе відпустити старі обрáзи, дізнається про особисту формулу щастя.

Кожен знайде для себе щось корисне. Цінна інформація стане в пригоді для особистісного росту, прийняття себе таким, який ти є. Відгуки про збірку лише позитивні. Читачі відзначають, що їхнє життя кардинально змінилася, навколо з’явилися доброзичливі люди.

«100 способів змінити життя» надихає. Авторка підібрала реальні історії, які змушують читачів рухатися вперед і не боятися змін.

«Сила воли. Как развить и укрепить»

Матеріал у книзі дозволяє розвинути й виховати силу волі. Завдяки цьому вдається досягати бажаного, долати перешкоди й духовно зростати. Якщо людина сильна, володіє витримкою і терплячий, то її фізичне здоров’я, фінансове становище та особисте життя будуть перебувати в гармонії.

Келлі Макґоніґал пропонує книгу тим, хто не має сили волі або вона ледь помітна. Автор поділилася:

·         практичними методами та стратегіями управління увагою, почуттями і бажаннями;

·         вправами, які треба виконувати протягом 2,5 місяця;

·         як давати раду спокусам, скинути вагу, позбутися шкідливих звичок.

Книга допоможе протистояти викликам сучасного суспільства, знайти свою половинку, перетворити тіло в його найдосконалішу версію. Автор радить прочитати матеріал раз і відкласти важливу інформацію у себе в голові.

Робота над собою — кропіткий процес, але кожен читач, маючи під рукою «Силу волі», упорається з поставленими завданнями. Прості вправи дозволяють тренувати силу волі й не перетворювати процес саморозвитку на муку або випробування.

Світовий бестселер Девіда Аллена популярний у наші дні. Книга описує систему організації справ, мистецтво продуктивності та планування. Після прочитання книги людина зможе правильно розставляти пріоритети, обмірковувати й аналізувати інформацію, застосовувати навички для кар’єрного та особистісного росту.

У книзі міститься методологія, що дозволяє досягти психологічного благополуччя. Усі техніки підвищення продуктивності справді працюють.

Автор показує, що особистісний розвиток неможливий, коли мозок не звільнений від упереджень, нав’язаних суспільством чи батьками. Бестселер допоможе визначитися, чим займатися в житті, на що звернути увагу першочергово, щоб запустити процес трансформації.

Рекомендуємо цю книгу тим, хто хоче отримати контроль над проєктами, освоїти моделі вибору оптимальної дії, навчитися й полюбити планувати день. Читачі позбудуться стресу, депресії і почнуть «хапатися» за нові можливості.


Відомий бестселер, присвячений саморозвитку, розповідає про те, як важливо виходити із зони комфорту, намагатися вирішити складні завдання, щоб наблизитися до успіху.

Книга підійде тим, хто:

1.      Боїться змін.

2.      Хоче успіху, але не знає, як отримати бажане.

3.      Розвивається і розуміє, який важливий особистісний ріст для досягнення успіху.

4.      Не знає, як діяти в тих чи тих ситуаціях.

5.      Хоче скористатися порадами автора, щоб удосконалитися, з’ясувати, в якій сфері рухатися далі.

Автор пише про конкретні та прості кроки, що ведуть до досягнення задуманого. Рекомендації можна застосувати в різних випадках. У книжці міститься інформація про те, як виявити в собі приховані резерви, грамотно планувати кожен день, визначати пріоритети, займатися не лише прибутковою, а й улюбленою справою.

Коли людина виходить із зони комфорту, вона росте, стає впевненішою і не боїться перешкод. Для читачів складнощі — це ще один рубіж, який треба подолати, щоб отримати ще більше дарів від Всесвіту.


«Никогда-нибудь. Как выйти из тупика и найти себя»


У книзі викладені рекомендації, як зробити так, щоб чорна смуга змінилася білою. Олена Рєзанова підкреслює, що рано чи пізно людина починає усвідомлювати, що живе ніби не своїм життям. У цей момент потрібно робити те, що першим спадає на думку.

Шаблонні шляхи зазвичай заганяють людей у глухий кут, а необдумані та спонтанні є рушієм прогресу, ключем, що відкриває нові двері та впускає в життя довгоочікувані зміни.

Авторка поставила перед собою завдання — навчити читачів не лише міняти своє мислення, але й не боятися змін. Книга допоможе не тільки почати шлях, але й не збитися з нього. Не варто відкладати життя на потім, позаяк роки йдуть і все виключно в руках людини. Якщо у вас є бажання щось поміняти, але немає уявлення, як це зробити і з чого почати, то придбання книги «Ніколи-небудь. Як вийти з глухого кута і знайти себе» — правильне рішення.


«Развитие мозга. Как читать быстрее, запоминать лучше и добиваться больших целей»


Роджер Сайп та його книги для особистісного росту змінюють людей. Багато читачів дякують за конкретні ідеї, методи та стратегії, як найкраще сприймати і запам’ятовувати нову інформацію та швидко читати.

Автор пропонує різні вправи. Вони спрямовані на раціоналізацію інтелекту, розвиток логічного мислення. Книга змушує замислитися про своє призначення, життя та особистісний розвиток.

Консультант і тренер із саморозвитку Роджер Сайп ділиться перевіреними методиками прискореного навчання, досягнення рекордних показників і постійного розвитку. Техніки захопливі, легкі в засвоєнні та застосуванні.

Після прочитання людина:

·         запам’ятовує дані утричі ефективніше;

·         читає в 2-4 рази швидше;

·         планує і ставить цілі;

·         розпоряджається часом;

·         управляє енергією.

За допомогою цієї книги знайти своє призначення в житті — дуже просто.

Придбати книги з добірки Ви можете в інтернет-магазині «Віват». Ми пропонуємо вигідні умови оплати та швидку доставку.

Схожі статті