м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Справжній вечірній відпочинок разом з котиком!

11.04.2019

Уявіть, як було б добре навчитися в кота його способу дій і, як він, перейматися лише тим, що може дати нам якісь переваги, подарувати спокій, добробут, задоволення і гру, уміти позбутись всього непотрібного в житті, не обтяжувати його зайвими проблемами. Хто з нас про таке не мріяв?На щастя, ця мрія є досяжною кожному. Відтепер робіть, як він, — перетворіть своє життя на пошук комфорту й задоволення кожного дня! Зустрічайте вечір разом з котиком і насолоджуйтесь справжнім відпочинком!

Розклад дня кота

18:30: Дім, милий дім!

Повернення додому.

• Переступивши поріг свого будинку, подаруйте собі кілька хвилин розслаблення, блаженства. По-ніжтеся, прання та автовідповідач зачекають. Як кіт, відпочиньте трохи після робочого дня. Жодної потреби відразу хапатися за всі домашні справи немає. Виділіть бодай півгодини на те, щоб посидіти спокійно, послухати музику, перевдягнувшись у домашні речі, щоб почуватися зручніше.

• Подихайте, перш ніж із гарним настроєм розпочати другу частину дня — вашу особисту, що містить бажання, маленькі задоволення, які слід плекати, кілька телефонних розмов із друзями, яких варто відвідати.

• Після повернення додому головною турботою кота є лише одне: «Коли буде готова моя їжа?» Харчування для нього — величезне особисте задоволення, тому що кіт знає: за кілька хвилин ви знайдете час, на відміну від ранкової метушні, аби відкрити маленьку упаковку лосося з желе, від якого він просто божеволіє.

• 18:30 — це час відпочинку і для кота, і для вас, коли денна активність поволі поступається місцем спокою, неквапливості. Найкраще було б, аби ви залишали ввечері вашу втому та денний стрес поза межами особистого комфорту.

19:30: Час поїсти

• Якщо обідня перерва у вас відбувається у прискореному темпі, після роботи ви маєте вдосталь часу, щоби приготувати щось смачненьке та із задоволенням повечеряти.

• Кіт отримав від вас на вечерю подрібнену сьомгу в желе, то з якої ж причини ви маєте задовольнятися банкою готових равіолі, ледве підігрітих у мікрохвильовій печі, із залишками засохлого тертого сиру грюєр, на який ви випадково натрапили в надрах свого холодильника?

• Готувати вдвох та на двох — це завжди легше, проте якщо ви живете самі, спробуйте все-таки порадувати себе чимось гарним, приємним, незвичним. Без вагань скористайтеся красивим посудом, адже їсти китайську локшину просто з коробки…чесно кажучи, з естетичного погляду бувають речі, привабливіші за це!

• Плекайте свій добробут у деталях. Поки готується їжа, скористайтеся цим, щоби випити разом з коханою людиною келих вина, обмінятися новинами, піддражнити ніжно свою половинку (жартома, наприклад, зауважити, що страва недостатньо добре заправлена або картопля нарізана неідеальною соломкою). Така собі маленька гра словами, жарти, обмін думками — і приготування їжі перетворюється з надокучливої необхідності на приємне передчуття радісного вечора, а для двох закоханих — на домашню романтику!

20:30: Затишний вечір

• Подушки, диван, найулюбленіші ласощі кота, який щойно розслабився після «важкого» дня — ось складники його затишного вечора!

• «Що це він там робить за столом та ще й несамовито барабанить по клавіатурі?» — напевно, думає кіт, дивлячись на вас. Тоді піднімається зі свого місця, граційно йде просто по клавішах клавіатури, проводячи кінчиком пухнастого хвоста по обличчю хазяїну, який аж сичить від того, що йому заважають. А треба ж закінчити набирати документ…

• Кіт приходить, щоб нагадати нам, що для всього є свій час — для роботи, родини, друзів, відпочинку, а також для нього!

• На годиннику 20:30, і кіт вважає, що час уже не «просуватись», а, навпаки, «згортатись»! Стоп! Досить роботи

!• Найчастіше я не слухав свого Зіґґі, коли він вкладався поряд зі мною на робочому столі, після марних ходінь по моїх колінах і клавіатурі й тикання носом у монітор. Уже була 22-га або 23-тя година, я «грузнув» у написаних рядках, майже не просуваючись уперед. Хто ж насправді мав рацію цієї миті? Втрачений затишний вечір заради неефективної роботи — хіба це найкращий вибір?..

• Завдяки Зіґґі тепер я маю правило, якого дотримуюся: не пізніше 21:00 я згортаю всі сторінки й вимикаю комп’ютер. Приємного вечора!

23:00: Країна снів

• День був довгим, можливо, виснажливим, тож час піти порахувати в уяві мишок… Що може бути кращим за м’якеньку подушку, на якій, зручно вмостившись, можна позбутися будь-якого болю — психічного чи фізичного? Проте до вас приходить кіт, щоб спати з вами!

• Як ми вже знаємо з розділу «Таємниця кота», слід зважати на те, що кіт, напевне, не просто так хоче прийти й притиснутися до вас або спати у вас на животі. Ви чули коли-небудь про цілющу дію муркотіння кота? А про сприятливий вплив котів, які навмисно вкладаються саме на ваші втомлені чи хворі органи? Численні дослідження щодня сповіщають про здатність котів до лікування. Тож чому б не скористатися цим і не спати зі своїм домашнім улюбленцем? Адже лише про це він і мріє!

• Уранці ви знайдете кота не на тому місці, на якому він засинав із вами, а дещо далі в ліжку. Задля власного спокою він перемістився нижче й спить поряд із вами, у ваших ніг.

• Зрештою, навіть якщо вам доведеться багато чого навчитись у котів, можна з упевненістю сказати, що в одному ми з ними цілком схожі — байдуже, чоловік ви чи жінка. «Що на умі, те й уві сні», — говорить приказка. І ми, і коти любимо засинати поруч із коханими, дорогими для нас людьми.

• Добраніч!

Схожі статті