м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Що почитати 8 березня? Добірка правильних книжок

06.03.2020

Напередодні 8 березня команда видавництва щиро вітає жінок. Бажаємо тепла, гармонії внутрішньої і зовнішньої, зі світом. І пропонуємо добірку надихаючих книг, які навчать протистояти суспільним стереотипам, допоможуть знайти себе і досягти вражаючого успіху.

«Твоє друге життя, або шанс змінити все» Рафаелла Жордано

Життю Камілли, здавалося б, можна тільки позаздрити. У неї є люблячий чоловік, здорові діти, прекрасна робота. Немає тільки найголовнішого - щастя. І для того, щоб його віднайти, головна героїня роману готова ризикнути своїм звичним життям і відправитися хоч на край світу. Чи дійде вона туди - неясно, але те, що в дорозі вона набуде нового дивовижного досвіду, це точно.

«Коефіціент поцілунку» Хелен Хоанг

Роман, який руйнує рамки стереотипів і загальноприйнятого розуміння «як все має бути». Його головна героїня - успішний математик, яка страждає від синдрому Аспергера. Щоб пізнати любов, вона звертається до Майкла, красеня, співробітника ескорт-служби. Він холодний і байдужий, секс для нього - робота. Але, звичайно, лише доти, поки в справу не втручається любов.

«Добре в ліжку» Дженніфер Вайнер

Настільна книга для тих, кому бракує любові до себе. Головна героїня проходить довгий, непростий шлях від повного морального занепаду та ненависті до свого тіла до абсолютного прийняття себе. Бонусом до останнього виявляється кохання, щире і справжнє.

«Червоний годинник» Лені Зумас

Майстерно написана антиутопія в орвеллівському стилі, що дивним чином перегукується із реаліями сучасного світу. Дії розгортаються в сучасній Америці. Аборти, ЕКО і усиновлення дітей самотніми жінками - під суворою забороною, самі вони - не господині власним тілам. Звичайно, не кожна готова прийняти існуючий стан речей, а найвідчайдушніші готові стати на стежку війни з режимом.

«Бійцівський клуб феміністок» Джессіка Беннетт

Практичний посібник для тих, хто в повсякденному житті стикається з проявами сексизму. Начальник не сприймає всерйоз? Колега-чоловік просить принести кави на перемовинах? Проштудіювавши цю книжку, ви будете знати, як поводитись у подібних ситуаціях. «Бійцівський клуб феміністок» навчить спокійно, але впевнено відстоювати власні кордони.

«Міф про милу дівчинку. Як побудувати казкову кар'єру і не перетворитися на чудовисько» Фран Гаузер

Книга руйнує розповсюджений стереотип про те, що для того аби стати успішною, жінка повинна стати «чоловіком у спідниці». Вона вчить відстоювати особисті кордони, залишаючись доброю, боротися за свої права, залишаючись чутливою, вперто рухатися до мети, не втрачаючи внутрішнього відчуття привабливості. Ця книга - настільний посібник для жінок, які прагнуть успіху і внутрішньої гармонії.

Читай. Мрій. Дій.