м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Що читають мільярдери?

21.10.2019

Ми - це те, що нас оточує. А ще ті, хто нас оточують, те, що ми їмо і, звісно, те, що ми читаємо. Правильний вибір літератури звісно не є запорукою успіху, проте він значно збільшує наші шанси. То у кого ж попросити поради щодо наступної книжки у маст-рід листі? Вважаємо за доцільне звернутись до багатих і знаменитих.

Підібрали для вас книжки, які рекомендують до читання світові лідери – політики, науковці та технологічні генії.

Дональд Трамп, Норман Вінсент Піл «Сила позитивного мислення»

Дехто не схвалює його політику, для декого неприйнятна його поведінка. Проте, Дональда Трампа знає весь світ. І не тільки як американського Президента, а й як мільярдера. Досягти таких успіхів, за словами Трампа, йому допомогло в тому числі видання Нормана Вінсента Піла. В своїй книжці автор ділиться цінними життєвими порадами щодо того, як досягати цілей та зберігати душевну рівновагу. Цікаво, що сам Піл – колишній пастор. А оскільки американський лідер та його сім’я залишаються парафіянами церкви, вони з повагою ставляться до віруючого письменника.

Гілларі Клінтон, Федір Достоєвський «Брати Карамазови»

«Братів Карамазових» одна з найвідоміших жінок планети прочитала ще в юні роки, проте запам’яталась їй вона на все життя. Головне, що винесла колишня перша леді з твору – людина, яка впевнена в тому, що права тільки вона, завжди помиляється. Видання Достоєвського лідерка Демократичної партії США радить політичним опонентам-прибічникам радикалізму та тим, хто живе у постійному режимі «холодної війни».

Джеффрі Безос, Кадзуо Ісігуро «Залишок дня»

Джеффрі Безос от вже кілька років поспіль залишається у перших рядках списку Forbes. Власник міжнародного інтернет-магазину Amazon, аерокосмічної компанії Blue Origin і видавничого дому The Washington Post не одразу полюбив твір Ісігуро. Проте вчитавшись у нього уважніше зрозумів, що книжка дає уяву про справжнє життя у всіх його проявах.

Марк Цукерберг, Метт Рідлі «Раціональний оптиміст»

Хіба не оптимізм і віра в себе дозволили бідному студентові створити корпорацію із багатомільйонною капіталізацією? Книжка Рідлі символічна для молодого підприємця. До того ж, голові Facebook близька ідея автора щодо того, що світову економіку та світовий устрій взагалі контролює не лише купка магнатів, як вважає більшість.

Євген Чірваркін, Е. Майклз, Х. Хендфілд-Джонс, Е. Екселрод «Війна за таланти»

Засновник мережі стільникового зв’язку «Євросєть», мільйонер і емігрант, що втік від режиму Путіна вважає, що «Війна за таланти» - це книжка, яка вчить цінувати людей. Автори пояснюють взаємозв’язок між успішністю компанії та її кадровою політикою – дуже корисно для керівників

Різ Уізерспун, Шанель Клінтон «Наступний рік у Гавані»

Якщо ви – жінка, і прагнете поради молодої, красивої і успішної дівчини щодо того, що почитати, мерщій у книгарню за цим яскравим і колоритним твором! Акторка вважає, що книга Шанель Клінтон цілковито занурює читача у самобутню культуру кубинців, пояснює їх звичаї та традиції. Добре для глобального розуміння світу і різниці між людьми, які в ньому живуть.

 

.