м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Ранок з котиком

19.03.2019

Ми живемо на межі нервового зриву. Ми дедалі частіше перебуваємо у стані стресу. З року в рік його згубного впливу зазнають дедалі більше людей. Погляньмо на кота: чи здається він напруженим більшість часу? Ні. Тільки в разі незвичайних випадків. 
Зустрічайте ранок разом із котиком і почніть випромінювати спокій та умиротворення! Чітко дотримуйте його та копіюйте у своєму повсякденному житті і від цього ви почуватиметеся набагато краще.


7:30 Дзвонить будильник


 • Розум затуманений. Як і для багатьох, пробудження – це справа не з легких…Час трохи отямитися! Поспостерігайте за котом: що він робить?
 • Кіт не вистрибує зі свого кошика, ніби чортеня з табакерки, адже це так шкідливо для тіла та настрою. Він розслаблюється, потягується, повільно розплющує очі, не поспішає прокинутись.
 • Потягніться, позіхніть. Немає жодного сенсу пірнати в цей день з головою, наче з вишки для стрибків. Кіт потягується, коли ще лежить, потім він підводиться, вигинає спину дугою, аби знову потягнутися, та позіхає на всю пащу. Далі сідає, кліпаючи оченятами.
 • Я спробував зробити так само. Я звик діяти за його зразком. Справді, це набагато приємніше, ніж рвучко зіскакувати, почуватися млинцем, який перегортають, перш ніж доплентатись до кавоварки, не відриваючи ніг від підлоги.
 • Це явище добре відоме у тварин і зветься потягуванням  із позіханням – ритуал для пробудження та гарного початку дня, про який ми, люди, нерідко забуваємо!7:45 Сніданок


 • Вода, молоко в чистій мисці, сухий корм або паштет — готовий корм для котів, проте смачний, свіжий, і все це — у чистоті.
 • Це може здатись занадто спрощеним, проте скільки відомо тих, хто не снідає? Скільки людей поспіхом ковтають чашку кави, приготовленої нашвидкуруч, причому п’ють її стоячи, спираючись на мийку в кухні, навіть канапку не встигають приготувати? 
 • Ви попіклувались про кота, відтак попіклуйтесь і про себе! З’їсти сніданок, сидячи зручно, як кіт, — це ж найкращий спосіб розпочати свій день! 
 • Витратьте деякий час на їжу, зробіть собі гарячий бутерброд, дістаньте смачний джем, який загубився десь у холодильнику. Їжте, що забажаєте, але знайдіть час на це та дістаньте задоволення. 
 • Сніданок — це найважливіший прийом їжі протягом всього дня, як кажуть нам дієтологи, але це також спосіб попіклуватись про себе, про свій добробут, розпочати день із посмішкою!8:15 Ранкові процедури кота


 • Після того як кіт поснідав, ви побачите, що він починає себе довго вилизувати. Це знак, що вам також час робити водні процедури. 
 • Усі, хто спізнюється, почуваються у швидкісному приміському потягу, як у сауні! Іноді заледве встигаєш, аби стрибнути всередину. Швидше, швидше! Спізнюємось!.. А кіт неспішно проводить язиком уздовж однієї задньої лапи, потім переходить до іншої. Він робить це без поспіху й неквапно. 
 • На водні процедури зазвичай припадає та частина дня, коли можна й треба попіклуватися про себе. Розслаблення, спокій після їх завершення — це також чудовий момент, аби відпустити тривожні думки та дати вашому мозку можливість пробудитись спокійно перед усім тим, що вам доведеться робити протягом дня. 
 • Нерідко жінки краще за чоловіків здатні подбати про себе протягом тих хвилин, коли чоловік губиться у здогадках, що так довго можна робити у ванній кімнаті! Це справжня котяча поведінка, яку жінки нерідко переймають, аби у вихідні попіклуватись про себе. Скидаю капелюх перед вами, дами, навіть якщо іноді ми нервуємося через вашу неспішну поведінку! Ви робите так задля благої справи: заради вашого добробуту, а також, щоб відчувати на собі наші захоплені погляди!8:45 Агов, ранку, повільніше!


 • Кіт хоче вийти, піти прогулятись, коли вам треба йти на роботу. І взагалі, хто насправді знає, що він робить протягом дня? 
 • Чи вистрибує кіт, як фурія, з власного будинку? Ні. Він спокійно йде до вхідних дверей, наче ненавмисно зупиняючись на порозі так, що його хвіст залишається в будинку, а ніс — уже на вулиці, бо кіт вдихає свіже повітря. Це вас веселить і нервує водночас, адже ви не можете швидко зачинити двері! 
 • Чому ж ви поспішаєте, йдучи з дому, щоб потім повернутися з півдороги та забрати ключі або папку, яку забули? Заспокойтеся! Не варто метушитися, якщо ви бодай трохи організована людина. Подивіться на вашого кота: він щойно неквапом перетнув алею. Безладно смикаючись навсібіч, ви лише втратите час та дійдете стресового стану. 
 • Ваш добробут базується здебільшого на спокої, який ви демонструєте протягом усього дня. Ви все зробите швидко й добре, якщо діятимете прагматично, спокійно та організовано, а не поспіхом, нашвидкуруч та ще й під впливом стресу чи тривоги. 
 • Варто починати ранок, як кіт: рухатися спокійно й упевнено, витратити декілька секунд, аби впіймати перші промені сонця, дивлячись на небо, як це робить він, та посміхнутися.