м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Підбірка книжок

03.03.2021

Амбіційність, гідна Річарда Бренсона і Ніка Вуйчича, рідко буває вродженою якістю. Її можна розвивати, як окрему навичку, складаючи графіки досягнення мети, надихаючись відкриттями новаторів, відзначаючи кожну свою маленьку перемогу.

Коли потрібно почати день з правильної ноти й зарядитися натхненням на наступні робочі будні, виділіть хоча б пів години на мотивуючі книги вранці. І ось топ, з якого можна почати:

Детальніше
02.03.2021
Оскільки найкращий спосіб запам’ятати вокабуляр - читати книги на іноземних мовах , тож під час навчання англійської зверніть увагу на нашу добірку. Вона містить тексти, легкі для сприйняття початківцями, які враховують їхній рівень.
Детальніше
02.03.2021

      Бути разом, насолоджуючись здоровими відносинами - зовсім не просто. В Україні понад 42% шлюбів закінчуються розлученням, в США розлучаються кожні 36 секунд, а під час самого романтичного свята Святого Валентина з кожним роком розходиться все більше пар. Чому так трапляється, пояснюють книги з психології відносин:

Детальніше
15.01.2021

Король жахів може бути тільки один – і це Стівен Кінг

Найкраща книга письменника? Для багатьох читачів і критиків це «Сяйво», для інших – «Воно», ще хтось фанатіє від «Зеленої милі». У кожної Стівен Кінг книги своя неповторна атмосфера. Ми вирішили підготувати власний рейтинг творів великого майстра. Порядок книг випадковий, адже усі вони по-своєму унікальні. Ласкаво просимо у світ добірного горору!

Детальніше
06.07.2020
Ми досі змушені носити маски, дотримуватися хай не такого суворого, але, здається, вічного карантину. Та й за кордон не надто виїдеш, тому доводиться ностальгійно поглядати на знімки з подорожей, де ми були лишень минулого року. Та є одне рятувальні "але". З нами завше може бути книга, яка не тільки занурить в новий роман чи познайомить з новим автором, а й дозволить поринути в незнану атмосферу нової країни. Тож годі чекати.

Гайда за мною!
Детальніше
05.05.2020
Крізь будні та проблеми важко продиратися до світла та усміхатися. Ми можемо звинувачувати керівництво, непевний час, а то й близьких людей у своєму непростому становищі. І - даремно. Важливо не забувати, щоб зробити своє життя більш стерпним, а то й щасливішим можемо лише ми самі. І ніхто за нас цього не зробить. Саме тут варто наважитись та розібратись в собі. І тому добрими орієнтирами можуть стати книги відповідного напрямку. Від їхнього прочитання ви не вирішите автоматично свої проблеми, але напевно, що вони можуть підштовхнути вас до змін та зорієнтувати в якому напрямку рухатись та працювати. Це, насправді, дуже тяжко, адже простіше перекладати на щось чи когось відповідальність за своє відчуття радості та задоволення.
Детальніше
test