м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Підбірка книжок

28.08.2021

Сьогодні людина повинна постійно вдосконалюватися, щоб іти в ногу з часом, бути адаптивною до всього. Без правильної та своєчасної мотивації складно домогтися успіху й кардинально змінити своє життя. Книги для розвитку особистості містять реальні приклади, як люди досягли успіху в різних галузях. Мотиваційна література зосереджує в собі найдієвіші прийоми, техніки і вправи, що сприяють розвитку та духовному росту.

Ця добірка книг для тих, хто прагне змін, але не знає з чого почати. Дуже важливо розуміти, які методи найефективніші для досягнення цілей, саморозвитку, кар’єрного та особистісного росту. Ми зібрали книги з розвитку особистості, обов’язкові для читання. Вони легко сприймаються і водночас змінюють світогляд.


Детальніше
28.06.2021

Антиутопії тримають в напрузі іноді навіть сильніше, аніж сюжети в жанрі жахів. Та ми все одно любимо їх. Бодай за можливість подивитися на альтернативну версію майбутнього, доведену часом до крайнощів.

Якщо ви любите жанр антиутопія, книги, які ми дібрали, займуть гідне місце на вашій полиці і змусять вас співпереживати персонажам, занурюючись у їхній чудесний світ новий.

Детальніше
21.06.2021

Як наука психологія стала розвиватися відносно недавно — на початку ХХ століття. Але її витоки сягають на кілька століть раніше. Так, наприклад, книги першого психоаналітика Зиґмунда Фройда орієнтувалися на священні писання, а роботи Карла Юнга — на міфологію та релігію.

Сьогодні, щоб розібратися в собі, знайти свій шлях та навчитися будувати міцні й гармонійні стосунки, не обов’язково читати Фройда чи Юнга. Ми зібрали для вас найкращі книги з психології, які простою мовою пояснюють найголовніше.

Детальніше
18.06.2021

Складно назвати найкращі книги ХХІ століття, коли минув лише 21 рік, а попереду лишилося трохи менше 80 років. Проте вже зараз з’являються яскраві представники нового покоління і твори, які гарантовано стануть популярними на десятки, а то й на сотні років. Саме про них ми сьогодні і поговоримо. Попереду на вас чекає 21 твір, який був написаний у ХХІ столітті й отримав високу оцінку читачів та критиків.

Детальніше
15.06.2021
Чак Поланік, книги якого сьогодні по праву вважають бестселерами в усьому світі, — популярний американський письменник з українським корінням. За талант описувати людські вади і смакувати іноді страшні, а іноді й геть мерзенні теми його називають одним з найскандальніших авторів.
Чака Поланіка можна любити або ненавидіти, третього не дано. І, якщо ви потрапили в число читачів, які в захваті від дивних, але напрочуд привабливих і «живих» персонажів, або ж ви хочете познайомитися з творчістю автора, але не знаєте, з чого почати, ми вам допоможемо. Нижче наведено 15 найкращих і найбільш захопливих книг письменника, сюжет яких затягує вже з перших сторінок.
Детальніше
03.03.2021

Амбіційність, гідна Річарда Бренсона і Ніка Вуйчича, рідко буває вродженою якістю. Її можна розвивати, як окрему навичку, складаючи графіки досягнення мети, надихаючись відкриттями новаторів, відзначаючи кожну свою маленьку перемогу.

Коли потрібно почати день з правильної ноти й зарядитися натхненням на наступні робочі будні, виділіть хоча б пів години на мотивуючі книги вранці. І ось топ, з якого можна почати:

Детальніше
02.03.2021
Оскільки найкращий спосіб запам’ятати вокабуляр - читати книги на іноземних мовах , тож під час навчання англійської зверніть увагу на нашу добірку. Вона містить тексти, легкі для сприйняття початківцями, які враховують їхній рівень.
Детальніше
02.03.2021

      Бути разом, насолоджуючись здоровими відносинами - зовсім не просто. В Україні понад 42% шлюбів закінчуються розлученням, в США розлучаються кожні 36 секунд, а під час самого романтичного свята Святого Валентина з кожним роком розходиться все більше пар. Чому так трапляється, пояснюють книги з психології відносин:

Детальніше
15.01.2021

Король жахів може бути тільки один – і це Стівен Кінг

Найкраща книга письменника? Для багатьох читачів і критиків це «Сяйво», для інших – «Воно», ще хтось фанатіє від «Зеленої милі». У кожної Стівен Кінг книги своя неповторна атмосфера. Ми вирішили підготувати власний рейтинг творів великого майстра. Порядок книг випадковий, адже усі вони по-своєму унікальні. Ласкаво просимо у світ добірного горору!

Детальніше
06.07.2020
Ми досі змушені носити маски, дотримуватися хай не такого суворого, але, здається, вічного карантину. Та й за кордон не надто виїдеш, тому доводиться ностальгійно поглядати на знімки з подорожей, де ми були лишень минулого року. Та є одне рятувальні "але". З нами завше може бути книга, яка не тільки занурить в новий роман чи познайомить з новим автором, а й дозволить поринути в незнану атмосферу нової країни. Тож годі чекати.

Гайда за мною!
Детальніше
05.05.2020
Крізь будні та проблеми важко продиратися до світла та усміхатися. Ми можемо звинувачувати керівництво, непевний час, а то й близьких людей у своєму непростому становищі. І - даремно. Важливо не забувати, щоб зробити своє життя більш стерпним, а то й щасливішим можемо лише ми самі. І ніхто за нас цього не зробить. Саме тут варто наважитись та розібратись в собі. І тому добрими орієнтирами можуть стати книги відповідного напрямку. Від їхнього прочитання ви не вирішите автоматично свої проблеми, але напевно, що вони можуть підштовхнути вас до змін та зорієнтувати в якому напрямку рухатись та працювати. Це, насправді, дуже тяжко, адже простіше перекладати на щось чи когось відповідальність за своє відчуття радості та задоволення.
Детальніше
test