м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Оголошено переможців голосування Goodreads 2019 року

11.12.2019

В ТОП увійшли 20 книжок у різних номінаціях. Серед них - 4 твори, які вийшли або вийдуть друком українською у видавництві Vivat.


Цього року у рейтинг за вибором читачів увійшли наступні видання:


- «Мовчазна Пацієнтка» Алекса Майклідіса;

- «Дев’ятий будинок» Лі Бардуґо;

- «Море без зірок» Ерін Моргенштерн.

- «Лихий король» Голлі Блек.


Перша з цих книжок вже опублікована Vivat, три інші – у видавничому плані на 2020 рік.


Юлія Орлова генеральна директорка видавництва Vivat

Процес прийняття рішення щодо видання книжки щоразу дуже складний. Ми звертаємо увагу на безліч факторів: на особистість автора чи авторки, на успіх попередніх подібних книжок, на якість тексту. Якщо видання перекладне, дивимось, чи користується воно успіхом в Європі, у Сполучених штатах. Тобто, якщо ми вирішили надрукувати ту чи іншу книжку – це завжди аргументоване рішення. Та сумніви завжди є: «зайде» книжка на українському ринку чи ні? Такі рейтинги – сигнал того, що ми все робимо вірно. І обираємо для нашого читача справді найкращі книжки.


Книжки Vivat отримали першість у кількох номінаціях.

Кращою у напрямку «Містика та трилер» виявилась «Мовчазна пацієнтка» Алекса Майклідіса – бентежна історія жінки, яка без жодних видимих причин вбила власного чоловіка. А після цього замовчала на 6 довгих років. І це не просто так. Бо дізнатись таємницю, що зберігала звичайна на перший погляд жінка весь цей час може бути не готовий навіть її психотерапевт.

У номінації «Фентезі» книжки Vivat отримали одразу і «золото» і «серебро». Абсолютну перемогу отримав «Дев’ятий будинок»Лі Бардуґо, друге місце посіла книжка «Море без зірок»Ерін Моргенштерн. У номінації  «Young Adult фентезі» кращою, за думкою читачів з усього світу, виявився "Лихий король" Голлі Блек.

 

Goodreads це глобальна соціальна мережа для книголюбів, що надає вільний доступ до тисяч книжок, анотацій, оглядів. Користувачі мають можливість завантажувати нові видання у систему, створювати групи за інтересами, організовувати вікторини а також масштабні голосування, як, наприклад, голосування за краще видання року. Щомісяця Goodreads відвідують мільйони людей з усього світу. Сайт вважається одним з найбільших та найвпливовіших із подібних у світі.