м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Новинки з присмаком містики

08.02.2019

У книгах цієї добірки вирує безліч секретів, оригінальних образів і незвичайних доріг. Одна з цих доріг призведе до тихого мальовничого місця у Франції, де відбуваються гучні події. Друга відкриє кілька шляхів до пошуків щастя і безсмертя. А інша перенесе уяву на острів у Шотландії і  дозволить пережити величезну гаму почуттів, не рухаючись з місця. Ці три дороги геть різні, але їх об’єднує одне – таємниці з присмаком містики.

До Вашої уваги найоригінальніші книжкові новинки з присмаком містики, що загіпнотизують свідомість і візьмуть думки у свій полон.


Мішель Бюссі «Чорні водяні лілії»

Про книгу:

У Живерні, улюбленому містечку Клода Моне, зазвичай тихому і спокійному, сталося вбивство… В основі сюжету — життя трьох жінок:дівчинки-художниці, молодої чарівної вчительки й старенької пані, яка бачить і знає все. Усі троє геть різні, проте їх об’єднує одна таємниця: вони мріють назавжди поїхати звідси. Та чи так легко покинути свою золоту клітку? До того ж містечком ширяться чутки про викрадені картини Моне, серед яких нібито має бути відоме полотно — «Водяні лілії» в чорних тонах. І на тлі всього цього вирує руйнівна пристрасть…

Для кого книга:

Гостросюжетний роман «Чорні водяні лілії» неодмінно прийде до смаку поціновувачам гострої інтриги, складних розслідувань і таємниць крізь століття, що вирують на тлі мистецтва імпресіоністів. Абсолютно непередбачуваний і блискучий фінал заскочить зненацька навіть найвибагливішого читача.

Чому видаємо:

«Чорні водяні лілії» – загадковий детективний роман, в якому події минулого зливаються з реальністю і відтворюють чарівну атмосферу мистецтва імпресіоністів. Роман написаний Мішелем Бюссі, автором бестселера«Літак без неї». Шанувальникам детективів неодмінно сподобається стиль письменника, якому притаманна непередбачуваність, оригінальні образи  та стрімкі повороти сюжету.

Фішки:

Роман відзначено преміями Ґюстава Флобера і Мішеля Лебрена. Окрім вищезазначених премій, роман Мішеля Бюссі вподобали відомі видання та популярні сучасні письменники. Зокрема, MarieFrance зазначила, що в цьому романі «перетинаються минулий і теперішній час, тож завдяки цьому ми відчуємо всі емоції, усі їх відтінки…».

Про автора:

Мішель Бюссі — один із найвідоміших французьких авторів детективів. Працює викладачем у Руанському університеті та політичним оглядачем. Лауреат престижних літературних премій, зокрема гран-прі Ґюстава Флобера за роман «Чорні водяні лілії», премій Мішеля Лебрена та «Популярний роман».

Цитати:

Пристрасті

У Жерома Морваля було дві пристрасті. Якщо коротко — живопис та жінки. Щодо живопису, вочевидь, ми маємо справу зі справжнім колекціонером, а скоріше — це був відданий самоук, палкий шанувальник імпресіоністів, що не дивно. До всього ще й мав примху, так мені розповіли. Жером Морваль мріяв про картину Моне! І не про абияку. Роздобути «Водяні лілії» — ось що взяв собі в голову наш офтальмолог…

 

Час зупинився

Остання деталь приголомшила, саме ці квіти в японській вазі переконали його: час зупинився в цьому будинку. Годинник став саме вчора! Книжки на полицях бібліотеки вже ніколи не розгорнуть. Усе зостанеться незрушним, як у спорожнілому музеї, зведеному на спогад про когось, кого вже всі давно забули.

 

Зірки у темряві ночі

Фанетта вкривала полотно, на якому були веселкові барви, хаотичними мазками, ніби намагалася відобразити зміну свого настрою, ніби за кілька секунду пали сутінки, огорнувши собою цю живу воду та сховавши полотно від денного світла. Фанетта залишила хіба що кілька водяних лілій, які вона оживила яскравим жовтим кольором за допомогою тонкого пензля. Зірки, що ясніють у темряві ночі.

 

Хлоя Бенджамін «Шукачі безсмертя»

Про книгу:

Як би ви жили, якби знали дату вашої смерті?

У Нью-Йорк прибуває таємнича жінка, яка може передбачити майбутнє. Чутки про це досягають сім’ї Ґолдів, і вони вирішують дізнатися, що на них чекає. Пророцтво стосується наступних п’яти десятиліть. Саймон їде на Західне узбережжя шукати любові в Сан-Франциско. Мрійниця Клара стає ілюзіоністкою в Лас-Вегасі. Деніел після нападу на Всесвітній торговий центр стає військовим лікарем. Найстарша з сім’ї, Варя, присвячує себе дослідженню довголіття. Чи справді їхні дні злічені й від кого це залежить? Шукачам безсмертя доводиться обирати між реальністю та ілюзією, минулим і майбутнім, любов’ю і стражданням…

Для кого книга:

Книга сподобається шанувальникам містичних сюжетів, сімейних драм. Читач отримає надзвичайне задоволення від непередбачуваності фіналу і глибини оповіді.Роман досліджує кордони між вибором і долею, дійсністю та ілюзією, минулим і майбутнім.

Чому видаємо:

Авторка ставить інтригуючі питання про цінність довголіття і про те, чи є ми жертвами або злочинцями наших власних доль. Цей надзвичайний роман змусить вас жадати дочитати і якнайшвидше дізнатися фінал.

Роман «Шукачі безсмертя» відзначений високими рейтингами і преміями:

·       Книга року за версією NPR

·       У Топ-10 кращих книг року за версією LibraryReads

·       Примітна книга за версією Washington Post

·       Миттєвий бестселер The New York Times   

·       #1 Indie Next Pick

·       #1 Library Reads Pick

Фішки:

Провідні американські видання удостоїли роман безліччю позитивних коментарів і відгуків. Ексклюзивне видання TheWall Street Journal  відзначило наступне:«Захопливий роман… Дуже цікава сюжетна лінія.». Представники The Washington Post  у коментарі до роману написали наступне: «У розповіді Бенджамін — справжня магія… Біль… Свідчення кохання.»

 

Про автора:

Хлоя Бенджамін —американська письменниця, народилася в Сан-Франциско. Закінчила Вісконсінський університет, зараз живе в Медісоні, штат Вісконсін. Її твори перекладені понад тридцятьма мовами.

 

Цитати:

На чиєму ти боці

Але факт залишається фактом: хай які рішення ти ухвалюєш, які дослідження проводиш, завжди будуть певні групи людей, яким це буде на руку, і ті, кому це буде невигідно. Доводиться вибирати, на чиєму ти боці. А я залишаюся на боці людей.

 

Релігія

Її мета не заперечувати реальність, а трохи підняти над нею завісу,демонструючи всі дивовижі та суперечності. Релігія навчила її створювати собі нові можливості, перетворювати каміння на воду, а воду на кров. Вона навчила її, що дива існують.

 

Неадекватна реальність

— Її недосить, щоб пояснити те, чого ми не розуміємо. — Дівчина бере кульку й міцно затискає її в кулаці. — Її недосить, щоб пояснити всі невідповідності,які ми бачимо, чуємо і відчуваємо. — Вона розкриває долоню — кулька зникла. —Її недосить, щоб покладати на неї всі наші надії, наші мрії…нашу віру. — Клара підіймає горнятко — кулька лежить під ним. — Деякі ілюзіоністи кажуть, що магія руйнує світогляд. А я гадаю, що світ тримається купи тільки завдяки магії. Це темна матерія, клей реальності, шпаклівка, що заповнює всі прогалини в наших знаннях.І магія необхідна, щоб показати, наскільки — дівчина повертає горнятко на місце, — неадекватна, — стискає руку в кулак, — реальність. Коли вона знову розкриває долоню, червоної кульки більше немає. Замість неї в руці лежить справжня соковита полуниця.


С. К. Трімейн «Крижані близнята»

Про книгу:

Сара й Енґус зустрілися в компанії друзів. Стрімке кохання з першого погляду — і незабаром вони одружилися, в них народилися дочки-близнючки Лідія та Кірсті. Але родину спіткало лихо: одна з дочок — Лідія — загинула внаслідок нещасного випадку. Приголомшені горем, до того ж опинившись у скрутному фінансовому становищі, вони вирішують переїхати на невеликий острів у Шотландії, родинну спадщину Енґуса, прагнучи в такий спосіб урятувати шлюб.Проте на них чекає нове випробування: дочка Кірсті каже, що вони помиляються в її особистості, і що вона — Лідія…

Для кого книга:

Лякаючий, захоплюючий роман. Спочатку поєднує підступність, нестерпність і злобу, а потім перетворюється на моторошний психологічний трилер, що остаточно збиває з пантелику. Книгу вподобають шанувальники психологічних драм,моторошних трилерів і несподіваних подій, які відкривають жахливу правду.

Чому видаємо:

Атмосфера роману чудово написана, бо відображає настрій сім’ї, яка біжить від трагедії. Автор витягує на поверхню найпотаємніші секрети і досліджує складні взаємини всередині сім'ї.

Фішки:

Посівши перше місце в списку Sunday Times у Великобританії, трилер «Крижані близнята» став миттєвим бестселером у Німеччині, Нідерландах, Фінляндії, Данії, Бразилії та інших країнах. Наразі «Крижані близнята» перекладені 30мовами.

Роман «Крижані близнята» позначено відмінними відгуками і коментарями популярних газет та журналів. Зокрема, Sunday Herald у відгуку відмітили: «Дивний і зворушливий… складний і драматичний роман.» Крім того, провідне видання SundayMirror у коментарі відзначили наступне: «Захопливий роман, не відірватися…Неймовірно потужна неочікувана розв’язка, від якої аж сироти беруть.»

 

Про автора:

С. К. Трімейн, Том Нокс — псевдоніми британського письменника і журналіста Шона Томаса. Він народився у Великій Британії 1963 року. Вивчав філософію в Університетському коледжі Лондона. Як журналіст співпрацював із The Times,Daily Mail, Sunday Times і The Guardian. 2013 року став блогером і оглядачем The Daily Telegraph. Роман «Крижані близнята» став світовим бестселером,перекладений понад 30 мовами.

 

Цитати:

Кохання назавжди

Його карі очі намагаються перехопити мій погляд, і, можливо, губи зараз потягнуться до моїх губ. Я ніжно проводжу пальцями по щоці чоловіка і цілую його у неголене підборіддя. Вдихаю його запах — від нього сьогодні не тхне віскі. Від нього пахне Енґусом. Пахне милом і особливим чоловічим запахом. Він чистий і надійний, чоловік, якого я кохала. Якого я кохаю. Якого я завжди кохатиму.

 

Біля маяка

Енґус узяв ліхтарика й повів свою невеличку родину рінявою стежкою до пляжу біля маяка. Ніч була зимна, ясна й прозора, зірки віддзеркалювалися в гладіні протоки, похмурий гірський хребет Нойдарту здавався вервечкою загорнутих у паранджі жінок на тлі темно-фіолетового обрію; морські затоки сріблилися в місячному сяйві.

 

Моя Кірсті

Я подужала. Моя Кірсті, моя донечка, вільна. Її смерть визнана, її душа звільнена й може тепер линути за хмари понад Червоними Куїллінами. І знов я не можу повірити в те, що відбувається. Кірсті, мабуть, усе ще тут. У свій власний спосіб. У подобі своєї близнючки.

 

Новинки з присмаком містики перенесуть уяву в світи непередбачуваних подій і загадкових сюжетів, які подарують насолоду від читання та гарний настрій навіть у похмурі дні.