м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Новинки року. Які бестселери готує Vivat до видання у 2020

03.02.2020

Ділимось переліком світових бестселерів, які вже зараз перекладаються та готуються до видання українською у Vivat. Чекаємо, затамувавши подих!

 

«Дев'ятий будинок» Лі Бардуго

An Amazon Best Book of October 2019, входить до ТОП-10 книжок на Amazon, ТОП-20 книжок 2019 року на GoodReads

Підліткові фентезі-романи Лі Бардуго перекладені на 22 мови і видані в 50 країнах світу. А 2019 року письменниця дебютувала зі своїм першим дорослим романом, який здобув приголомшливий успіх серед американської та європейської публіки. І вже на початку 2020-го з'явиться український переклад готичної дилогії, яка познайомить з членами елітарного гуртка з Ліги Площа. Високопоставлені політики, гравці з Уолл-стріт, бізнесмени – їх об'єднує спільний секрет – окультні ритуали, в яких вони намагаються воскресити мертвих, а іноді полюють на живих.

 

«Американський бруд» Жанін Каммінс

An Amazon Best Book of January 2020, найочікуваніша книжка 2020 року за версією The New York Times, The Washington Post, Time, Esquire, Vogue, Marie Claire

Одна з найочікуваніших книжок 2020 року, що майже водночас вийде англійською та українською мовами. Історія гостросюжетного роману обертається навколо жінки, яка переживає трагедію – її батька і чоловіка в один день вбиває невідомий. Сама Лідія разом із восьмирічним сином дивом рятуються від смерті. Тепер жінка змушена втікати від таємничого карателя, який з незрозумілих причин вирішив знищити всю її сім'ю.

 

«Торговець зброєю» Гью Лорі

Світовий бестселер від відомого актора, режисера, коміка та письменника.

У центрі сюжету – колишній професійний борець із тероризмом, і теперішній волоцюга та авантюрист. Томас Ленг має дві біди: перша - він не любить вбивати людей, друга – він чесний. Ані те ані інше у кримінальних колах не цінується, тож головний герой має неабиякі проблеми.

Читати роман «Доктора Хауса» варто не тільки через особистість автора та захоплюючий сюжет, але й через тонку сатиру та іронію, якою переповнений текст.

 

«Цирцея» Мадлен Міллер

Переможець 2019 Indie Choice Award, входить до ТОП найкращих книжок 2018 року за версією The Washington Post, Buzzfeed, People, Time, Amazon, Entertainment Weekly, Bustle, Newsweek

Дивовижне переосмислення давньогрецького міфу, в якому Цирцея, могутня чаклунка, перероджується на жінку з непростим характером і задатками феміністки. Роман, який отримав високі оцінки критиків у всьому світі, 2020 року не лише надрукують українською мовою, а й екранізують. Нову історію давньогрецької чаклунки зніматиме студія HBO Maх.

 

«Карі Мора» Томас Гарріс

Новинка від автора культової серії книжок про Ганнібала Лектера.

Роман, який Томас Гарріс писав останні 13 років, ховаючись від людей в своєму розкішному особняку і не видавши за цей час жодного рядка. Історія протистояння хитрого і збоченого вбивці із красивою, але дуже небезпечною жінкою.

 

«Ефект Розі» Грем Сімсіон

Світовий бестселер, у 2020 вийде екранізація книжки

Головний герой цього дивного роману, Донн Тілман, — справжній учений. До всього в житті він підходить з раціональної точки зору, навіть до вибору дружини. Треба визнати, такий підхід виявляється ефективним: Донн і його дружина Розі Джармен живуть разом у Нью-Йорку в мирі та злагоді.

Але це тільки до тієї пори, доки не з’ясовується, що Розі вагітна. Вивчити батьківство, що виявилося в досить близькій перспективі, за допомогою наукового підходу не так вже просто, і з часом Донн потрапляє в серйозні неприємності. А його любов і шлюб з Розі піддаються все новим і новим випробуванням.

 

«Ґолда» Елінор Баркетт

Еліонор Баркетт — відома американська журналістка, продюсер і письменниця. У своїй творчості Баркетт піднімає важливі соціальні теми: дискримінація жінок і насильство над дітьми, злочини католицької церкви і проблема світового тероризму.

Біографічна «Ґолда» — історія життя і роботи п’ятого прем’єр-міністра Ізраїлю, керівника Міністерств внутрішніх і закордонних справ, міністерства соціальної політики Ґолди Меїр. Щоб написати роман, Баркетт провела десятки інтерв’ю і вивчила сотні архівних документів.

 

«Амазон» Наталі Берґ, Міа Найтс

Глибокий аналіз історії становлення та розвитку глобального сервісу Amazon допоможе кожному, хто якимось чином пов’язаний із продажами. В книжці викладено базові принципи, за якими працює роздрібна торгівля. Наталі Берґ та Міа Найтс досліджують та простими словами пояснюють, як працює психологія покупця, як його «зачепити», утримати та повернути.

 

«Невидимі жінки» Керолайн Кріадо Перес

Входить до ТОП-10 книжок на Amazon, найкраще бізнес-видання 2019 року за версією Financial Times і McKinsey Business Book

Чи знаєте ви, що при автомобільній аварії жінка має на 47% більше шансів отримати каліцтва, навіть якщо вона пристебнута? Річ у тім, що краш-тести автомобілів проводять часто тільки за участю чоловіків, ремені безпеки, відповідно, виробники проектують відповідно до чоловічої фізіології. Те ж відбувається в сфері охорони здоров'я. У 50% жінок у світі невірно діагностують інфаркт тільки тому, що симптоматика у них відрізняється від чоловічої, але студентів-медиків про це не інформують. У своїй книжці «Невидимі жінки» відома феміністка і журналістка Керолайн Кріадо Перес звертає увагу на маловідомі факти, які доводять: сучасний світ спроектований для чоловіків. Письменниця розповідає про загрозливі наслідки гендерно-орієнтованого збору даних та про те, як їм запобігти.