м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

29.04.2022
Відновлюємо відправки книжок!
Детальніше
11.03.2022
Безкоштовні електронні книжки Vivat
Детальніше
06.12.2021
Є книжки, про які ви точно чули, навіть якщо ніколи не тримали їх у руках. Це не просто класика, це культові видання, які назавжди увійшли в історію літератури і стоять на полицях мільйонів людей у всьому світі. Вони були перекладені десятками мов, неодноразово перевидавались і адаптувалися для кіно, ігор тощо.
Видавництво «Віват» дібрало для вас найпопулярніші книжки у світі. Десятка наведених нижче творів — те, що має прочитати кожен. Усі ці книжки розширюють світогляд, вражають глибиною думки й доводять, що література — це основа нашої культури.
Детальніше
01.12.2021
Дорогі покупці, поспішаємо ознайомити вас з результатами розіграшу який відбувся в період з 24 по 29 листопада 2021 року.
Детальніше
29.11.2021

Сюжети трилерів тримають у напрузі протягом усієї розповіді. Загадки і змови, вбивства і викрадення, пошук зловмисників і розслідування справи досвідченими детективами й полісменами — поєднавши всі ці елементи в одній книжці, можна дістати вибухонебезпечну суміш, яка не дасть відірватися від роману доти, доки ви не перегорнете останню сторінку.

Видавництво «Віват» зібрало у своєму рейтингу одразу 10 культових творів у цьому жанрі. Пропонуємо вам найцікавіші книжки трилери, які полоскочуть нерви й допоможуть потренувати інтуїцію в пошуках розгадки таємниці.
Детальніше
23.11.2021

Розвивати любов до читання важливо ще змалку. Тим паче сьогодні, коли гаджети заполонили світ і діти ледь не з пелюшок більше привчені до мультиків, аніж до книжок. Адже науково доведено, що читання сприяє розширенню словникового запасу, розвиває фантазію, посидючість і стимулює поліпшення пам’яті.

Звісно, книжка має відповідати віку. Плекати надію, що дітям сподобається Джойс чи Ремарк — кепська ідея. Найкраще підібрати літературу, яка зацікавить саме вашу дитину. Видавництво «Віват» зібрало 15 творів для юних читачів. До нашого рейтингу найцікавіших дитячих книжок увійшли історії для різного віку, щоб ви могли обрати ту, яку вподобає ваша дитина.
Детальніше
15.11.2021
Ви можете ознайомитися з результами тижневого розіграшу сертифікату по акції "Розраховуйся онлайн та щотижня вигравай сертифікат на 300 грн!"
Детальніше
08.11.2021

Агату Крісті не просто так називають королевою детективу — на рахунку в письменниці понад 80 оповідань, повістей і романів із закрученим сюжетом та несподіваною розв’язкою. Саме вона познайомила світ із такими геніальними детективами, як Еркюль Пуаро та міс Джейн Марпл. Її історії тримають у напрузі до останньої сторінки. Читаючи книжку від сторінки до сторінки, ви підозрюватимете різних персонажів, але дуже ймовірно, що помилитеся зі своїми висновками, і кінцівка вас неабияк шокує.

Які ж вони — найкращі книжки Агати Крісті? Видавництво «Віват» підготувало для вас добірку найцікавіших творів, які викликають захват у всіх любителів детективного жанру.
Детальніше
25.10.2021
Король жахів Стівен Кінг вважається одним з найпродуктивніших письменників. Йому вдається публікувати нові романи майже що кілька років (і тут ми принагідно згадаємо Джорджа Мартіна та його «Пісня льоду й полум'я»). При цьому всі книжки, які виходять з-під пера Кінга, ретельно продумані, вирізняються закрученим сюжетом і неабиякою атмосферою.
Не дивно, що за романами письменника часто знімають фільми. Видавництво «Віват» підготувало 15 найкращих екранізацій, які варто переглянути всім поціновувачам таланту Стівена Кінга. У нашому переліку ви знайдете як стрічки, що вже стали класикою, так і фільми за Стівеном Кінгом, які були зняті відносно недавно. Тож готуйте попкорн і вмощуйтеся зручніше.
Детальніше
19.10.2021
ХХ століття подарувало нам безліч цікавих творів. Деякі з них уже встигли стати класикою і увійшли до шкільної та університетської програм. Низка тяжких подій: війни, репресії, революції, економічні кризи — усе це породило цілу плеяду геніальних письменників.
Не дивно, що з початку ХХ століття література переживала відродження, книжки видавалися одна за одною, роблячи своїх авторів популярними ще за життя.
Видавництво «Віват» зробило майже неможливе й зібрало для вас найкращі книжки 20 століття за версіями сучасних журналів і критиків. Тут ви знайдете найрізноманітнішу літературу: від філософських романів до фентезійних історій, від книжок про кохання до трилерів та детективів.
Детальніше
11.10.2021
Напружений сюжет, який не дає розслабитися до останньої сторінки, цікавий підхід до розкриття злочинів, логічні загадки й лабіринти думок, які подекуди заводять не туди і персонажів, і читачів, — не дивно, чому багато хто так полюбляє саме детективні романи.
Видавництво «Віват» зібрало для вас найкращі детективи, книжки, які вирізняються харизматичними персонажами, карколомним сюжетом і несподіваною розв’язкою. Пропонуємо вашій увазі перелік із двадцяти детективних романів.
Детальніше
04.10.2021
Підлітковий вік — один з найважливіших етапів у житті кожної людини. У цей час діти починають переглядати свої цінності, пізнавати себе й наважуватися на перші спроби відокремлення від батьків. Підлітки — це вибухова суміш з емоцій, яких вони подекуди навіть не усвідомлюють. Саме тому багато дітей у цьому віці шукають відповіді ззовні, зокрема і з книжок.
Детальніше
03.03.2021
19 березня Київський апеляційний суд задовольнив апеляцію видавництва Vivat та історика, журналіста Вахтанга Кіпіані на рішення Дарницького райсуду, який в жовтні минулого року заборонив розповсюджувати книгу “Справа Василя Стуса”.
Детальніше
03.12.2020
Видавництво Vivat та Міжнародний фонд “Відродження” запускають спільний онлайн-проєкт
Детальніше
18.09.2020
Тепер не потрібно чекати презентаційні тури письменників! Варто просто на вихідних завітати у Львівську Книгарню Vivat, де на вас чекатимуть не тільки новинки літератури, а і українські письменники.
Детальніше