м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Не треба мати суперсилу: дитячі книжки про справжні дива

15.02.2019


Завжди слід пам’ятати одне: ми всі дуже різні. Проте саме наші відмінності та особливості роблять нас неповторними. Не треба мати суперсилу, щоб змінити світ, іноді для цього достатньо доброго вчинку. Герої цих історій, попри те, що вони маленькі, мають особливі здібності робити світ довкола кращим. А найголовніше, вони навчать дітей дружити, проявляти неабияку фантазію та робити справжні дива
Марі Тібі та Фаб’є Окто Ламбер Пригоди в Диволісі

Про книгу:

Видання містить три історії в одній книжці:

Головний герой першої історії ведмежа Ноно ніколи не бачив справжнього Різдва, бо кожного року готується до довгого зимового сну.  Його друзі вирішують, що друг повинен побачити Різдво, тому влаштовують неабиякий сюрприз, прикрашають хатинку і готують подарунки всі разом. Кожен долучається до спільної праці і ніхто не залишається осторонь.

Друга історія про веселі канікули друзів, під час яких кожен має на меті весело провести час за межами Диволісу. Проте Ноно не зможе нікуди поїхати, і тоді друзі вирішують влаштувати для нього найкраще місце для відпочинку. Кожен з мешканців Диволісу застосовує свої особливі здібності, аби всім було весело та вирішують, що не потрібно їхати казна-куди, щоб гарно провести час і добряче відпочити.

Третя історія відбувається першого навчального дня у Лісовій школі. До друзів приєднується новий учень, який неприємно вразив їх невихованістю і дивакуватістю.Новачок-розбишака не може потоваришувати з однокласниками, бо ніхто раніше не був з ним люб’язним та привітним. Мешканці Диволісу вирішують виправити ситуацію і потоваришувати з новими сусідами.

У цих історіях чимало пригод і витівок, до того ж вони сповнені магії дружби й добра. Друзі доводять,що трохи фантазії, веселощів, справжньої дружби – і будь-який день перетвориться на справжнє свято і надзвичайну казку.


Для кого:

Книжка неодмінно сподобається дошкільнятам та молодшим школярам, віком від шести років. Мешканці Диволісу навчать дітей жити в єдності, не бути жаднюгою, не занепадати духом, ділитися радістю та тішити тих, кому сумно.Фішки:

Історії про дружбу між різними тваринами, повчальні та кумедні ситуації, навчать дітей правильно поводитись у школі та вдома, товаришувати з однолітками, співчувати, а також розповідати дорослим про свої негаразди. Книжка перекладена на 15 мов.


Чому видаємо:

Яскрава книжка «Пригоди в Диволісі» сподобається дітям, покращить настрій, розвине уяву і фантазію. Ми вважаємо, що спокійні кольори і відтінки у книжці сприятимуть швидкому засинанню та барвистим снам дітей.Про авторів:

Фаб'єн Окто Ламбер – графічний дизайнер, автор і ілюстратор. Народився в 1985 році.Після візуальних досліджень в області комунікації, він прийняв участь в різних виставках і набув професійного досвіду в області графіки.

Марі Тібі (Marie Tibі) – сучасна французька дитяча письменниця, народилася в 1959році. Марі виросла на півночі Франції і живе у місті Прованс. Її книги відображають добру фантазію і природній оптимізм. На сьогодні опубліковано двадцять дві книги авторки.Гайді та Деніел Говарт Маленьке диво

Про книгу:

Видання містить дві історії в одній книжці:

Перша розповість про незвичайного маленького дракончика Тріся, який вважав себе непомітним і цілковитим невдахою. Він був найменшим, геть несхожим на інших драконів. Та одного разу Трісь виявив у себе надзвичайну особливість, яка дала змогу йому збагнути, що він неповторний і врятувати свою домівку.

Друга історія про маленького робота, який отямився після тривалого забуття і побачив, що навколишній світ дуже змінився. Він був дуже наляканим, але на допомогу прийшли лісові мешканці, завдяки яким він відшукав своє покликання. Маленький Робот,хоч і не мав серця, виявився таким добрим, що став найкращим другом для лісових мешканців.


Це історії про те, як важливо вірити у свої сили, навіть якщо ти маленький. Історії про те, що вартодбайливо ставитися до природи. І про те, що всі ми різні, але це не заважає нам дружити.


Для кого:

Книга «Маленьке диво»познайомить дітей зі світом природи, навчить допомагати іншим, захопить увагу і нагадає, що наш світ безцінний і ми маємо дбати про нього. Історії про малюків,які змінюють світ сподобається дітям віком від шести років.


Фішки:

Книжка «Маленьке диво»познайомить малюків з екологією, переробкою сміття та як врятувати від нього планету, розповість дітям про інакшість і неповторність, навчить допомагати іншим. Наприкінці кожної історії є цікаві і корисні завдання. Книжка перекладена 20 мовами.


Чому видаємо:

Книжка навчає дітей змалечку робити маленькі добрі вчинки, які матимуть велику силу, якщо їх робитиме якомога більше людей. Ми вважаємо, що історії про маленьких героїв допоможуть батькам пояснити складні теми дітям у доступній формі.Про авторів:

Деніел Говарт (DanielHowarth) почав малювати з дитинства і продовжив вивчати мистецтво в коледжі, а потім в університеті. Він закінчив факультет ілюстрації в 1994 році і почав створювати свій власний ряд вітальних листівок з його дружиною і другом -дитячим автором Гайді Говарт, з якою він познайомився в університеті.

Гайді Говарт (HeidiHowarth) – дитяча письменниця, написала кілька популярних публікацій для QED,включаючи «Найближчий Маяк-Хранитель» (The Littlest Lighthouse Keeper) і «Як зловити падаючу зірку» (How To Catch A Falling Star). Вона часто співпрацює з чоловіком- ілюстратором Деніелем Говартом.

Дитячі книжки про дружбу,добро і справжнє диво захоплять уяву дітей добрими історіями і навчать кожного дня робити гарні вчинки.