м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

НайНоворічніша ДиявольскиГеніальна історія

13.11.2018

Хто ж із нас не загадував бажання напередодні Нового року. А що станеться, коли ВСІ бажання зможуть здійснитися? Що станеться, якщо всесвітнє зло скористується цією можливістю?

Зустрічайте найчаклунську, найфантастичнішу та найноворічнішу історію «Диявольскигеніальноалкогольний пунш бажань» від відомого німецького письменника, автора популярного фентезійного роману «Нескінченна історія», дитячого класика – Міхаеля Енде. 

Про книгу:

Ніхто в цілому місті й гадки не має, яке лихо готується на віллі «Страхіття»! Напередодні Нового року чаклун Вельзевул Домовикус та його химерно-мерзенна тітка Тиранія вирішили, що Нового Року бажання повинні виконуватися навпаки! Жахливо! Кепсько! Моторошно! Але для злих чаклунів – це добре, а на решту – начхати! Му-а-ха-ха! Але…Можливо треба запобігти великому лиху? Можливо знайдуться справжні герої, які переможуть зло?


Маленький котик і мудрий птах спочатку сваряться, сперечаються, зневажають одне одного. Але врятувати Новий рік – їх святий обов’язок. І навіть якщо ніхто їх не помічає, вони підуть світ за очі – шукати порятунку. Скоріш дізнайтесь, чи встигнуть сміливі посланці Високої Ради тварин – ворон Якоб Кракель та кіт Мауріціо ді Мауро – запобігти великому лиху?


Ця історія сповнена справжньою дружбою, шляхетними пригодами та магією свята Нового року, і саме в цей час, попри всі перешкоди, обов’язково переможе добро.   

Цікавий факт

Оригінальна німецька назва книги «satanarchäolügenialkohöllisch» є портманто зі слів «Satan» (Сатана), «Anarchie» (анархія), «Archäologie» (археологія), «Lüge» (неправда), «genial» (геніальний), «Alkohol» (алкоголь) і «höllisch» (пекельний). Така комбінація призвела до того, що у всіх іноземних перекладах в назві книги ніколи не використовувався оригінальний порядок слів.

Біографічні факти про письменника:

Міхаель Андреас Гельмут Енде - німецький письменник, народився 12 листопада 1929 в містечку Гарміш, Німеччина. У юнацькі роки працював театральним актором. Публікуватися почав в 1947 році, але популярність до нього прийшла значно пізніше, після публікації таких творів, як «Джим Ґудзик і Машиніст Лукас» (1960), «Момо» (1973), «Нескінченна історія» (1979).

Міхаель Енде у своєму творчому доробку має низку літературних премій, таких як:

  • ·        1960 - Літературна премія міста Берліна для юного покоління
  • ·        1961 - Німецька премія книг для дітей
  • ·        1974 - Німецька премія літератури для дітей за роман «Момо»
  • ·        1980 - Премія «Золотий диск» за інсценування роману «Нескінченна історія»
  • ·        1981 - Лауреат Міжнародної літературної премії імені Януша Корчака за роман «Нескінченна історія»

Сьогодні твори Енде перекладені більш ніж 40 мовами і вийшли загальним накладом понад 20 мільйонів примірників. У числі творів Енде також кілька п'єс, романів і повістей. Однак найбільшим успіхом користувалися саме фентезійні та дитячі твори.

Екранізація книги

За мотивами казки «Диявольсконгеніакогольний коктейль» знято анімаційний серіал «Вуншпунш» (2000).