м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Найкращі енциклопедії National Geographic Kids

01.02.2019

Чому? Як? Навіщо? – найчастіші питання, які ставить дитина. Зазвичай, на більшість з них ми знаємо відповіді, але що робити, коли немає часу приборкати допитливість маленького генія?

На допомогу мамам, татам, бабусям, дідусям та іншим родичам прийде серія книг «Моя перша велика книжка» від National Geographic Kids. Діти не тільки дізнаються відповіді на питання та купу фактів про все на світі, а й зможуть самотужки експериментувати та досліджувати навколишній світ.


Для кого:

Науково-популярні книги серії «Моя перша велика книжка» призначені для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Окрім того, ці книги будуть корисними і для батьків, адже містять поради, експерименти та ігри для активної взаємодії разом з дітьми.

Чому видаємо:

National Geographic Kids – один з найпопулярніших наукових журналів для дітей, в основі якого лежить наукова організація світового рівня. Зібрані матеріали і яскраві ілюстрації по всьому світові надихають маленьких шукачів пригод досліджувати, експериментувати та вивчати нове.


Про книгу:

Мерщій розгортайте цю книжку і вирушайте у навколосвітню подорож! Здолайте разом з дитиною великий шлях — від Америки до Австралії, від Європи до Антарктиди, — знайомтеся з новими людьми, відвідуйте незвичні місця, дізнавайтеся багато цікавого про природу та клімат нашої планети. А допоможуть у цьому яскраві світлини, що оздоблюють кожну сторінку, і ціла купа дивовижних фактів про далекі краї й тамтешні визначні пам’ятки.

Про автора:

Елізабет Карні - дитячий письменник і редактор, який спеціалізується на науково-популярній літературі. Вона написала кілька книг для National Geogrpahic Kids, в тому числі «Обличчям до обличчя з гепардами"; "Обличчям до обличчя з горилами"; "Великі міграції: кити, дикі звірі, метелики, слони та інші дивовижні тварини в русі".


Фішки:

«Моя перша велика книжка Про Світ» допоможе сформувати початкове уявлення про всі континенти Землі: клімат та особливості ландшафту, народи та визначні пам’ятки. Наприкінці кожного розділу маленькі читачі знайдуть завдання, на кшталт, створити мініатюрний тропічний ліс, заспівати веселу пісню різними мовами, позмагатися з кенгуру в стрибках тощо. У кінці книжки батьки знайдуть завдання та поради, які допоможуть продовжити освоєння географії з дітьми.


 

Про книгу:

ЧОМУ? Саме це запитання батьки повсякчас чують від своїх дітей. Перша велика книга чомучок від National Geographic допоможе батькам не обмежуватися відповіддю ТОМУ ЩО, а надати дитині зрозумілі і, головне, цікаві відповіді.Понад 300 яскравих кольорових малюнків допоможуть малечі побачити світ, який вона уявляє, задовольнити свою допитливість і отримати задоволення. Запитання,подані після кожного розділу, сприяють закріпленню матеріалу, а поради батькам допоможуть надати дитині ще більше інформації. До того ж інтерактивні завдання допоможуть дітям перевірити власні знання!

Про автора:

Емі Шилдс - редактор книг National Geographic, відома своєю роботою в дитячій літературі. Вона написала кілька популярних книг, в тому числі "Моя перша велика книга ЧОМУ?", а також численні книги для серії National Geographic Readers.


Фішки:

«Моя перша велика книжка Чому» дає прості й зрозумілі відповіді на складні запитання, які ставлять діти. Крім того, маленькі читачі зможуть закріпити отриману інформацію на практиці: послухають своє серце, виготовлять масло та мильні бульбашки, навчаться слухати звуки природи.  У кінці видання батьки знайдуть корисні поради щодо подальшого розширення світогляду своїх дітей.


 

Про книгу:

ЯК? Здається, це запитання дітлахи не втомляться ставити ніколи. Звісно,всі батьки бажають давати своїм малюкам правильні, дотепні, а головне —вичерпні відповіді, і чудовим помічником у цій справі стане книжка від NationalGeographic! Понад 300 яскравих ілюстрацій, що напевне зацікавлять вашу дитину.А захопливі досліди, ігри та поради допоможуть розширити світогляд малюка і забезпечать усій родині приємне дозвілля!

Про автора:

Джил Есбаум – відома американська авторка книг для дітей. Вона виступає спікером на конференціях, навчає писати дітей в Університеті штату Айова  і приймає участь у річному письменницькому фестивалі the Whispering Woods Picture Book Writing Retreat.


Фішки:

«Моя перша велика книжка Як» дає відповіді на безліч запитань дітей про навколишній світ. Для остаточного засвоєння набутих знань, діти зможуть провести цікаві дослідження: змоделюють власну гору, зроблять календар сну, навчаться розрізняти кольори тощо. Книга призначена для того, щоб діти читали, думали, вчилися і веселилися. Окрім цього наприкінці видання містяться поради для батьків, словничок, додаткові ресурси та абетковий покажчик.


Книги серії «Моя перша велика книжка» різноманітні та стануть у пригоді до занять з історії, географії, природознавства,математики, біології та інших уроків. Наведені завдання спрямовані на розвиток пам’яті, уяви, спостереження, уважності та творчості. Сторінки цих книг достатньо цікаві, щоб діти перегортали їх кожного дня і здобували нових навичок.