м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Найкращі мотиваційні книжки: ТОП-15 надихаючих книг від Віват

03.03.2021

Амбіційність, гідна Річарда Бренсона і Ніка Вуйчича, рідко буває вродженою якістю. Її можна розвивати, як окрему навичку, складаючи графіки досягнення мети, надихаючись відкриттями новаторів, відзначаючи кожну свою маленьку перемогу.

Коли потрібно почати день з правильної ноти й зарядитися натхненням на наступні робочі будні, виділіть хоча б пів години на мотивуючі книги вранці. І ось топ, з якого можна почати:

-       "Мистецтво мислити масштабно"

   

Купити книгу

Це видання від доктора філософії Девіда Дж. Шварца дозволяє переступити за рамки своїх обмежень. Написане ще в 1959 році, воно не перестає бути класикою літератури для розвитку нестандартного мислення і встановлення установок на краще.

 

-       “Живи на повну! Управляй енергією, а не часом — стань успішним і щасливим”

   

Купити книгу

Автори - психолог з понад 30 роками стажу й американський журналіст - вирішили розбити міф, що нам постійно не вистачає часу. Відповідь на те, чому ми не встигаємо, лежить в неправильному розподілі енергії. Інші книги з мотивації закликають зробити все і відразу, але тут в основі лежить система перерозподілу фізичної, емоційної, ментальної та духовної енергії. Джим Лоер і Тоні Шварц розкажуть як.

 

-       "Пасткологія: 7 хитрощів для досягнення успіху в житті"

   

Купити книгу

На шляху до вершини існують сім пасток, які беруть в заручники творчий запал і стопорять на місці. Але Девід Кові та Стефан Мардікс, цитуючи їх, "дають надію", що з будь-якої життєвої ями можна вибратися з допомогою хитрощів і розвиненої кмітливості.

 

-       "Візьміть за звичку досягати мети"

   

Купити книгу

Співзасновник Стенфордської школи дизайн-мислення Бернард Рот переконаний: цілепокладання це справжня звичка, яку ми вчимося доводити до ладу. Його головні тези: не пробувати, а робити, не шукаючи собі виправдань; ігнорувати все, що здатне відволікати; підвищувати не мету, а оптимізацію процесу тощо.

 

-       “Твоє друге життя, або Шанс змінити все”

   

Купити книгу

Завдяки цьому бестселеру вже 2 мільйони людей у ​​всьому світі змогли зробити життя щасливішим. Художні книги про мотивацію не є рідкістю - за допомогою реалістичних історій легше показати приклад вигідної моделі поведінки. Так і тут - Камілла пристає на пропозицію Клода, фахівця з рутини, і крок за кроком змінює буденність навколо.

 

-       “Будь лідером: вирішуй, плануй, дій”

   

Купити книгу

Секрет лідерства - проактивність, швидкість у прийнятті рішень. Це відомо власнику консалтингової компанії, що співпрацює з такими великими клієнтами як Microsoft і Disney, Стівену Мак-Клатчі. Він пояснює, що у людської мотивації є 2 форми вираження, що час - цінний ресурс і що планувати варто не тільки на місяці, а й на роки вперед.

 

-       “Мистецтво досягати бажаного”

   

Купити книгу

Понад 4 мільйони примірників цього видання було розкуплено по всьому світу. Самореалізація - питання, варте філософських роздумів, і якраз їх читач і зможе тут знайти. Налаштуйтеся на хвилю успішності!

 

-       “Переваги поразок”

   

Купити книгу

Француз Шарль Пепень переконаний - кожен промах набагато кращий лаврових вінків перемоги, тому що так ми продовжуємо намагатися. Де Голль, Джобс, Черчилль - ці люди теж зазнавали поразки, перш ніж масово прославитися. І ви в цьому плані точно не унікальні і нічим не гірші за них.

 

-       “Зупинись! Як протистояти культу самовдосконалення і бути щасливим”

   

Купити книгу

А може вам просто необхідна мотивація, щоб ... бути собою. Гармонія зі своїм тілом і думками - запорука того, що ви зможете ефективніше використовувати їх для своєї вигоди. Адже розуміти й любити себе важливіше, ніж безперервно змінюватися.

 

-       “Залежний розум. Сигарета, смартфон, токсичні стосунки: як формуються шкідливі звички та як їх подолати”

   

Купити книгу

Не тільки в здобутті успішності знадобляться мотиваційні книги - вони так само корисні для позбавлення від залежностей. Тут, наприклад, вам розкажуть, як злізти з гачка шкідливих звичок.

 

-       “Ічіґо-Ічіє. Японське мистецтво проживати незабутні моменти”

   

Купити книгу

Японський культурний концепт споглядання життя з'явився ще в 16 столітті - і з того часу використовується в піднятті духу і прокачуванні креативності цієї нації.

 

-       “Присутність. Як спрямувати свої сили на досягнення успіху”

   

Купити книгу

Спеціалістка з соціальної психології Емі Кадді стверджує, що успішність - це бути тут і зараз. Сконцентруйтеся, напружтеся і вам вдасться зловити потрібний момент за хвіст.

 

-       “Думай і дій як кіт”

   

Купити книгу

Ваш пухнастий домосід - хороший мотиватор. Він відтинає все зайве, що може ввести його в стрес, і гіперфокусується на максимально цікавому в даний період. Так що ваш котик - хороший тренер з організації свого часу.

 

-       "Щоденник за методикою Bullet Journal"

   

Купити книгу

Коли завдання детально розписані, їх легше візуалізувати й до них зручніше готуватися. За допомогою методики ведення записів Bullet Journal вдасться раціонально розпланувати свої досягнення на майбутнє.

 

-       “Допоможіть! Чи дійсно книжки про саморозвиток здатні змінити життя”

   

Купити книгу

Ну і варіант для тих, хто хоче перевірити, чи працюють всі ці найкращі мотиваційні книжки, - прочитати одну, в якій буде зібрана перевірка 15 нашумілих подібних видань. Маріанна Павер детально опише, чого їй вдалося досягти після книг мотиваторів.

Схожі статті