м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

На зимові свята ми наряджаємось у костюми: задля забави, заради вечірки або щоб проявити себе у Новорічній виставі.

14.11.2018

Чи грали ви в театрі? Чи знаєте, що таке справжнє хвилювання? Чи боролися ви за омріяну роль або поступилися нею сусіду? Герої цієїісторії пройшли через все це.  

До вашої уваги перша українська графічна повість, щопідкорила дитячі серця своєю екстраординарністю!

Оксана Лущевська та Яна Гавриш представляють книжку «Безхвоста», яка обов’язково подарує насолоду від читання, допоможе перемогтихвилювання, розповість історію справжньої дружби, а ще стане відмінним подарунком до новорічних свят.

Про що сторі:

Чи доводилось вам грати у шкільному театрі? Тоді вамточно будуть знайомі і припадуть до смаку події, описані у новій книжці ОксаниЛущевської.Якщо точиться боротьба за роль Лисички, усі методи ізасоби виправдані. А може, таки ні? Ця добра історія – про справжню дружбу,найкрутішу кураторку арт-студії і таку знайому казку «Рукавичку», яку ми всіспізнаємо по-новому.І вас обов’язково зачарує дивовижний світ, створений ЯноюГавриш, весь зітканий із напівсвітла і легких олівцевих штрихів.

Книжка зроблена майже у форматі коміксу та ще й ніби відруки.

Відомості про авторів

Лущевська Оксана — українська дитяча письменниця, поетеса, перекладачка, літературознавець, дослідниця дитячої літератури. До їїтворчого доробку належать популярні книжки «Паперова царівна», «Вітер з-підсонця», «Про кита», «Друзі з листуванням», «Бігль – старший», «З води у воду»та інші.

Яна Гавриш – українська художниця, ілюстраторка дитячих книжок. Проілюструвала більше десятка книг. Зараз вона співпрацює з кількомавидавництвами. Малює картини не тільки на замовлення, але й для себе.

До речі, творчий тандем Оксани Лущевської та Яни Гавришбув відзначений у каталозі найкращих дитячих книжок «Білі круки» 2016 року (за книгу «Вітер з-під сонця».)