м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

28.09.2021

Антиутопии держат в напряжении иногда даже посильнее сюжетов в жанре ужасов. Однако мы все равно любим подобного рода сценарии. Хотя бы за возможность посмотреть на доведенную до крайности альтернативную версию будущего. Если вы любите жанр антиутопия, книги, которые мы подобрали, займут достойное место на вашей полке и заставят вас сопереживать персонажам, погружаясь в их дивный новый мир.

Детальніше
03.09.2021

Скільки ж прекрасних романів, оповідань та віршів присвячені цьому чарівному й неперевершеному почуттю — коханню. Воно надихало поетів та письменників ще з давніх часів. І сьогодні кохання — рушійна сила багатьох митців. Чому ж дехто з читачів вважає книги про любов нудними та рафінованими? А все тому, що не всім письменникам до снаги створити по-справжньому цікавий світ, харизматичних персонажів та захопливий сюжет. Так і виникли стереотипи про любовні романи як дешеве чтиво, яке згодиться хіба на те, щоб брати його із собою у відпустку, коли не хочеться перевантажувати голову справді якісною літературою. Ми ж прагнемо довести вам протилежне, тому зібрали п’ятнадцять найкращих книжок з цікавим сюжетом та персонажами, які не залишать вас байдужими. Отож, якщо ви шукаєте найліпші книги про кохання, рейтинг від видавництва «Віват» допоможе відшукати твори, які займуть гідне місце на вашій книжковій полиці.

Детальніше
30.08.2021

Чарльз Буковскі — один з найпопулярніших американських авторів ХХ століття. Його твори — це надрив і нерв, цілісінький спектр емоцій, який захоплює читача вже з перших сторінок. Більшість своїх книг Буковскі писав на гостросоціальну тематику, висвітлюючи людські вади: алкоголізм, наркоманію, боягузтво, підлість, зраду. Так, сюжети його романів та оповідань можуть бути доволі простими. Однак у розумінні Буковскі книги виконують ту роль, яку їм призначив сам автор, — викликають емоції й змушують довго обмірковувати прочитане.

 

Якщо ви шукаєте роман чи оповідання в досить рідкісному жанрі «брудний реалізм» (щоправда, сюди можна додати ще одного популярного автора — Чака Поланіка), вам точно потрібно познайомитися з творчістю Чарльза Буковскі. Ми зібрали для вас 15 його книг — романів, збірок оповідань і віршів, — кожна з яких вирізняється провокаційністю та надривом.

Детальніше
28.08.2021

Сьогодні людина повинна постійно вдосконалюватися, щоб іти в ногу з часом, бути адаптивною до всього. Без правильної та своєчасної мотивації складно домогтися успіху й кардинально змінити своє життя. Книги для розвитку особистості містять реальні приклади, як люди досягли успіху в різних галузях. Мотиваційна література зосереджує в собі найдієвіші прийоми, техніки і вправи, що сприяють розвитку та духовному росту.

Ця добірка книг для тих, хто прагне змін, але не знає з чого почати. Дуже важливо розуміти, які методи найефективніші для досягнення цілей, саморозвитку, кар’єрного та особистісного росту. Ми зібрали книги з розвитку особистості, обов’язкові для читання. Вони легко сприймаються і водночас змінюють світогляд.


Детальніше
20.08.2021

Правильно продумана маркетингова стратегія — запорука успіху будь-якого бізнесу. На жаль, не лише новачки, а й досвідчені маркетологи часто припускаються помилок і цим підводять свої компанії. Але ж, здавалося б, сьогодні так багато тренінгів та схем навчання, які дозволяють уникнути серйозних проколів. Насправді навчання не закінчується ніколи. Щоб ефективно прокачати вас у цій темі, видавництво «Віват» підготувало перелік книг з маркетингу для початківців, які допоможуть вам розібратися з темою та зрозуміти, як працює просування бізнесу і що потрібно для досягнення успіху.

Детальніше
12.08.2021

Фантастична література — це ціла низка жанрів, які приголомшують cвоєю різноманітністю. Фантастичні книжки поглинають читача в нові світи, створені багатою фантазією письменників. Ці світи можуть бути дуже схожі на наш або, навпаки, кардинально від нього відрізнятися. Якщо ви цікавитеся найкращими творами в жанрі фантастики, книги, які підготувало для вас видавництво «Віват», можуть припасти вам до смаку.

Детальніше
04.08.2021

Ми не можемо керувати часом: зупиняти, уповільнювати чи прискорювати хід подій. Проте можемо взяти під контроль своє життя та припинити прокрастинувати. Так, звучить це складнувато, але цілком реально. А щоб зрозуміти, куди рухатися, щоб правильно організовувати свій день і ставити здійсненні за часом та силами завдання, ми пропонуємо вам ознайомитися з рекомендаціями авторів, які займаються вивченням тайм-менеджменту. Що таке тайм-менеджмент? Це справжнє мистецтво, що полягає в розумному розподілі часу. Чи бувало так, що до кінця дня ви вже відчували себе стомленим і знесиленим, а половина справ із запланованого залишалася ще не зробленою? Це можна виправити! Ми зібрали для вас найкращі книги з тайм-менеджменту, які допоможуть правильно розподіляти час і, відповідно, стовідсотково поліпшать ваше життя.

Детальніше
30.07.2021

Нас не вчать бути батьками. Хтось переймає досвід минулих поколінь (який, на жаль, не завжди вдалий), хтось діє інтуїтивно, орієнтуючись на свої відчуття. Та цього замало, щоб осягнути цілий світ, який помістився в крихітній людинці. Видавництво «Віват» підготувало корисну кожному з батьків добірку. Ми зібрали найкращі книги про виховання, написані лікарями, психологами або досвідченими батьками. У переліку ви знайдете рекомендації щодо спілкування з дітьми будь-якого віку: від дошкільнят до впертих бунтівників-підлітків. Навчившись краще розуміти свою дитину, ви не лише зможете стати більш спокійним та впевненим у кожному кроці, але й без застосування сили та принижень завоюєте авторитет дитини. Адже, як відомо, коли батьки спокійні, дитина теж заспокоюється і прислухається до їхньої думки.

Детальніше
16.07.2021

Читання — це дивовижний процес, що дарує задоволення і водночас живить наш розум. Книги дозволяють відволіктися або навпаки — замислитися про щось важливе і серйозне. Як же вибрати чтиво на вечір, коли полиці книгарень переповнені шедеврами світової класики та зразками сучасної літератури? Видавництво «Віват» зібрало найцікавіші книги для жінок: вони зможуть торкнутися душі кожної представниці прекрасної статі.

Детальніше
10.07.2021

Якщо в спортзалі ми прокачуємо тіло, то за читанням хорошої книги «качається» наш мозок. Недарма ж останнім часом гострий розум вважається однією з найпривабливіших якостей чоловіка. Звісно, далеко не кожна книга припаде до душі представникам сильної половини людства. І вибір потрібно робити, дослухаючись до ваших смаків та поточного настрою. Видавництво «Віват» вирішило спростити вам пошук заняття на вечір і зібрало найкращі книги для чоловіків, які захоплюють своїм сюжетом та залишають місце для роздумів.

Детальніше
09.07.2021

Багато хто з нас виріс на веселих та цікавих книжках, сповнених пригод і пустощів. Всеволод Нестайко — один з найпопулярніших українських дитячих письменників. Його тексти порівнюють із творчістю Марка Твена: Нестайко створював приголомшливі та захопливі сюжети, а його персонажі були такими, що з ними одразу ж хотілося подружитися. Більшість читачів знають Всеволода Нестайка за найпопулярнішим його твором, який входить до шкільної програми, — «Тореадори з Васюківки». Щойно одна з останніх редакцій книжки вийшла друком, як її популярність затьмарила навіть «Гаррі Поттера», а це вже багато про що говорить. Та ми, звісно, не забуваємо й про те, що в письменника є чимало інших цікавих книжок, з якими дитинство вашої дитини стане цікавішим та веселішим.

Видавництво «Віват» зібрало в цьому переліку і відомі, і менш популярні книжки Всеволода Нестайка, які обов’язково варто прочитати кожній дитині (і навіть дорослому).

Детальніше
28.06.2021

Антиутопії тримають в напрузі іноді навіть сильніше, аніж сюжети в жанрі жахів. Та ми все одно любимо їх. Бодай за можливість подивитися на альтернативну версію майбутнього, доведену часом до крайнощів.

Якщо ви любите жанр антиутопія, книги, які ми дібрали, займуть гідне місце на вашій полиці і змусять вас співпереживати персонажам, занурюючись у їхній чудесний світ новий.

Детальніше
21.06.2021

Як наука психологія стала розвиватися відносно недавно — на початку ХХ століття. Але її витоки сягають на кілька століть раніше. Так, наприклад, книги першого психоаналітика Зиґмунда Фройда орієнтувалися на священні писання, а роботи Карла Юнга — на міфологію та релігію.

Сьогодні, щоб розібратися в собі, знайти свій шлях та навчитися будувати міцні й гармонійні стосунки, не обов’язково читати Фройда чи Юнга. Ми зібрали для вас найкращі книги з психології, які простою мовою пояснюють найголовніше.

Детальніше
18.06.2021

Складно назвати найкращі книги ХХІ століття, коли минув лише 21 рік, а попереду лишилося трохи менше 80 років. Проте вже зараз з’являються яскраві представники нового покоління і твори, які гарантовано стануть популярними на десятки, а то й на сотні років. Саме про них ми сьогодні і поговоримо. Попереду на вас чекає 21 твір, який був написаний у ХХІ столітті й отримав високу оцінку читачів та критиків.

Детальніше
15.06.2021
Чак Поланік, книги якого сьогодні по праву вважають бестселерами в усьому світі, — популярний американський письменник з українським корінням. За талант описувати людські вади і смакувати іноді страшні, а іноді й геть мерзенні теми його називають одним з найскандальніших авторів.
Чака Поланіка можна любити або ненавидіти, третього не дано. І, якщо ви потрапили в число читачів, які в захваті від дивних, але напрочуд привабливих і «живих» персонажів, або ж ви хочете познайомитися з творчістю автора, але не знаєте, з чого почати, ми вам допоможемо. Нижче наведено 15 найкращих і найбільш захопливих книг письменника, сюжет яких затягує вже з перших сторінок.
Детальніше
03.03.2021
19 березня Київський апеляційний суд задовольнив апеляцію видавництва Vivat та історика, журналіста Вахтанга Кіпіані на рішення Дарницького райсуду, який в жовтні минулого року заборонив розповсюджувати книгу “Справа Василя Стуса”.
Детальніше
03.03.2021

Амбіційність, гідна Річарда Бренсона і Ніка Вуйчича, рідко буває вродженою якістю. Її можна розвивати, як окрему навичку, складаючи графіки досягнення мети, надихаючись відкриттями новаторів, відзначаючи кожну свою маленьку перемогу.

Коли потрібно почати день з правильної ноти й зарядитися натхненням на наступні робочі будні, виділіть хоча б пів години на мотивуючі книги вранці. І ось топ, з якого можна почати:

Детальніше
03.03.2021

У розділі риторика книги повинні бути лише практичного характеру — і лише від тих, хто справді виступає на постійній основі. Бо сама лиш теорія навряд чи навчить вас, як впоратися з моментами, коли від паніки підкошуються коліна, а світло софітів сліпить очі. І сотні глядачів прискіпливо дивляться на ваші прагнення їм щось розповісти. Ми підготували добірку з 10 книг, які точно вкажуть, як правильно провести будь-яку лекцію.

Детальніше
02.03.2021
Оскільки найкращий спосіб запам’ятати вокабуляр - читати книги на іноземних мовах , тож під час навчання англійської зверніть увагу на нашу добірку. Вона містить тексти, легкі для сприйняття початківцями, які враховують їхній рівень.
Детальніше