м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Магічна феєрія світу Невермур

11.01.2019

З давніх давен у куточках людської свідомості вирує питання: чи є магія у світі?  З дитинства ми поглинаємо безлічі історій про фантастичні світи, бачимо міфічних істот уві сні та мріємо про надприродні здібності. 

Зупиняти час, літати без допомоги літаків або рухати предмети поглядом мріє майже кожен, але випробування задля здобутку цих талантів, зазвичай, найскладніші з усіх. Та всеж існує місто, де розвивають особливі здібності. Існує місто, де долають перешкоди за звання найобдарованішого. У ньому безлічі чарівних істот мешкають поряд із людьми, у ньому немає однакових будинків, а у повітрі панує магія.

Ласкаво просимо у Невермур! Ласкаво просимо до Товариства Дивообраних! На Вас чекають магічні пригоди, складні випробування, мандрівки світами. А познайомлять з дивами  цього світу рудий безумець і дивна маленька дівчинка з чорними очима.Про книгу

Морріґан Кроу значиться в Реєстрі Проклятих Дітей. Її звинувачують в усіх можливих гріхах —від граду до серцевих нападів. Проте найгірше те, що Морріґан, згідно з прокляттям, приречена на смерть опівночі в одинадцятий день народження. Але…з’являється дивна людина на ім’я Юпітер Норт. Він наполягає, щоб дівчинка виборола місце в престижному Товаристві Дивообраних, тож їй доведеться витримати чотири важкі й небезпечні іспити разом із сотнями інших дітей, кожен із яких має надзвичайний дар. А в Морріґан, як вона сама наполягає, жодного дару немає. Щоб урятуватися, дівчинці таки доведеться пройти випробування — або ж покинути місто, щоб протистояти долі…

Instagram@ronnyreads


Для кого книга

Книга буде до вподоби шанувальникам магічних пригод, мандрів світами та всесвіту Гаррі Поттера. «Невермур: випробування Морріган Кроу» важлива для підлітків, бо допоможе подолати невпевненість у собі та знайти сили долати перешкоди. Сподобається вона також і дорослим надзвичайною магічною атмосферою, хоробрими персонажами та іскрометним гумором.


Чому видаємо

«Невермур:випробування Морріган Кроу» – дебютна книга Джессіки Таунсенд, яка майже за один рік стала однією з найпопулярніших фентезі та підкорила серця більше мільйона людей. Книга буде цікава всім шанувальникам магічних історій, а також фанатам всесвітів Гаррі Поттера та Персі Джексона. Захоплююча подорож у фантастичний світ навчає вірити в себе, завжди рухатися вперед і нічого не боятися.  


Фішки

Невермур – окремий чарівний світ. За своєю структурою, архітектурою та магією він цілком відрізняється від всесвіту Джоан Роулінг.  Книга отримала безліч номінацій та більше десяти премій, з яких можна виділити наступні:

  • ·       Winner of the 2018 Waterstones Childrens Book Prize for Younger Fiction
  • ·       Winner of the 2018 Australian Booksellers Association (ABA) Booksellers Choice Award
  • ·       Winner of the 2018 Australian Indie Book Award forOverall Book of the Year
  • ·       Winner of the 2018 Australian Indie Book Award for Children's Book of the Year
  • ·       Winner of the 2018 Australian Book Industry Award forOverall Book of the Year
  • ·       Winner of the 2018 Australian Book Industry Award forBook of the Year for Younger Children
  • ·       Winner of the 2018 Australian Book Industry Award forThe Matt Richell Award for New Writer of the Year
  • ·       Winner of the 2017 Aurealis Award for Best Children's Fiction
  • ·       Winner of the 2018 Dymocks Book of the Year
  • ·       Winner of the Big Book Awards 2018—Children’s 7-12 category

Instagram@tar_el

Окрім цього книгу відзначено чудовими відгуками критиків і популярних журналів. Сюжет яскраво окреслили у журналі Publishers Weekly, зазначивши, що «Морріган – чарівна героїня… Неперевершений гумор, сповнений магії сюжет, у якому перемагають хоробрість, упевненість у собі й надія.» Також відомий американський журнал School Library Connection відрекомендував книгу: «Читачі поринуть у захопливий світ … незабутніх пригод. Для шанувальників Гаррі Поттера та Персі Джексона».

Варто зазначити, що «Невермур: пригоди Морріган Кроу» – це трилогія. У видавництві Vivat піде у друк ще дві книжки про пригоди у світі Невермур. Зараз друга частина знаходиться на стадії перекладу.


Про автора

Джессіка Таунсенд виросла в Австралії. Перше оповідання написала в сім років — воно було опубліковане в місцевому бібліотечному віснику. Подорослішавши, працювала копірайтером та контент-менеджером у галузі туризму та нерухомості, а також редактором Crikey! — чудового журналу для дітей. Права на екранізацію книжки «Невермур» продано студії 20th Century Fox.

Instagram@_asya_books_


Цитати

Смерть приходить до вечері

Смерть – це нудно.У житті безліч розваг. У житті постійно що-небудь трапляється. Що-небудь несподіване. Речі, події, яких ти ніяк не очікуєш, тому що вони такі…раптові.

 


Товариство Дивообраних

У цьому полягає різниця між Товариство Дивоообраних і звичайними школами. Навіть коли навчання закінчується, ти залишаєшся частиною Товариства, а воно – частиною тебе. Назавжди. Старійшини слідкуватимуть за тобою після твоїх шкільних років, у дорослому житті і далі.

 


Дивна кімната

Найдивнішим уцьому всьому було те, що її кімната міняла розмір і форму. Там, де раніше було одне квадратне вікно, тепер з’явилося троє склепінчастих. Одного дня її ванна була розміром з басейн, а саме приміщення – як бальна зала. Наступного дня воно було не більше, ніж стінна шафа.


Павутинна лінія

Деякі люди, які їздили Павутинною лінією, повернулися…зіпсованими. Їхні розум і тіло, один раз роз’єднані, вже ніколи не змогли ідеально поєднатися. Вони постійно були розладнаними, і це довело їх до божевілля. Це дуже небезпечна справа, якщо ти не знаєш, що робиш.