м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Lingva Incognita: заговори іноземною мовою за 4 тижні

20.02.2019

Мова – засіб передання культури. За допомогою обмеженого набору слів і структур можна передати необмежену кількість думок.

Знати, принаймні, одну іноземну мову – це тренд ХХІ століття.  Проте через щоденний режим нон-стоп у людей,зазвичай, бракує часу, коштів та мотивації на вивчення нової мови.

 «Lingva Incognita: заговори іноземною мовою за 4 тижні» – це революційний інструмент для засвоєння будь-якої мови. Запропоновані поради і найпотужніші прийоми допоможуть читачам спрямувати свої зусилля раціонально та вивчити іноземну мову. Віталій Зубков пропонує використовувати книгу як довідник, обговорювати її та, навіть, сперечатися з автором, щоб сформулювати власні методи та досягти поставленої мети.

Про книгу:

Скориставшись порадами відомого психолінгвіста, поліглота, заступника голови Асоціації інноваційної та цифрової освіти Віталя Зубкова, ви зможете легко і швидко опанувати будь-яку мову. Ви розмовлятимете на будь-які теми з носіями мови, причому для опанування цих навичок знадобиться лише чотири тижні!Унікальна методологія Віталія Зубкова – ключ до засвоєння будь-якої мови світу. У вас є можливість нарешті розуміти іноземну та говорити мовою, яку прагнете опанувати, – швидко та без надзусиль.

Для кого книга:

Автор переконує, що засвоїти іноземну мову можливо незалежно від віку, сфери діяльності або схильності до навчання. Книга сподобається всім, хто прагне засвоювати іноземні мови.

Першою іноземною мовою Віталій Зубков заговорив за 2 тижні, тепер його учням для цього теж достатньо 2-4 тижні. Він зміг утілити свої унікальні здібності в доступну та ефективну методологію і прагне поділитись нею з якнайбільшою кількістю людей.

Чому видаємо:

З книгою «Lingva Incognita: заговори іноземною мовою за 4 тижні» ви зможете легко і швидко опанувати будь-яку мову. Наведені комплексні методики допоможуть подолати психологічні бар’єри, організувати час навчання, опанувати різноманітні підходи і методи, а також заощадити час та кошти. Унікальна методологія Віталія Зубкова допоможе вільно спілкуватися з носіями мови, скласти іспити, пройти співбесіду. В тексті наявні кольорові виноски, які співпадають з назвами розділів на клапанах, що дають змогу дослідити теми глибше. Революційні підходи до вивчення мов Віталія Зубкова допомогли вже понад 2,5 мільйонам українців.


Фішки:

Книгу відзначено провідними підприємцями, менеджерами та керівниками відомих українських компаній. Зокрема, голова Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» – Олександр Харченко, зазначив, що «в інших книжках 100 сторінок на 1 ідею, «Lingva Incognita»  – це 100 ідей на 1 сторінку.» Також президент провідної української IT-компанії «Miratech» – Микола Роєнко відзначив книгу позитивним відгуком:«Ця книжка не тільки про мову, вона і про психологію людини, і про систему цінностей, і про наше життя, і про філософію навчання взагалі».

 

Про автора:

Віталій Зубков – відомий психолінгвіст, заступник голови Асоціації інноваційної та цифрової освіти, автор наймасовішого освітнього проекту України «Lingva.Skills» (понад 2,5 млн офіційних заявок на вивчення англійської мови від українців, на порталі проекту користувачі вже виконали понад 70 млн вправ.)

Протягом двадцяти років Віталій викладає п’ять іноземних мов: англійську, німецьку, французьку, італійську та іспанську. За цей час йому вдалось «розговорити» декілька тисяч учнів, навіть «безнадійних», різних за віком та зрізних сфер: бізнесменів і державних службовців, викладачів і лікарів, студентів і школярів.

Цитати:

 

Рівні

Ось моє розуміння того, що вміє робити людина, яка реально володіє зазначеним рівнем повністю: L – здатний упевнено зрозуміти на слух. R – здатний упевнено зрозуміти, читаючи текст. W – здатний зрозуміло написати.   S – здатний надійно передати усно.  A – точно, правильно використовує граматику і лексику.

 

Час

Якщо не вдається виділити постійний час для занять, треба визначити його щодня або щотижня. Навчатися краще інтервалами по 20-40 хвилин, не доводячи себе до втоми, зберігаючи запас найважливішого. Ви керуєте не часом, а ресурсом своєї уваги.

 

 Мислення

Зосередьте увагу на змісті висловлювання. Ви хочете передати думку, а не вимовити слова. Ви хочете зрозуміти думку, а не перекласти слова. Застосовуйте якнайбільше деталей, якнайбільше емоцій, якнайбільше щирого непідробного інтересу.

 

Відомий психолінгвіст та поліглот Віталій Зубков з 20-річним досвідом викладання 5 іноземних мов ЄС розробив унікальну методику, в основі її – не зазубрювання правил, а інтуїтивне відчуття мови, вміння нею користуватися. З книгою «Lingva Incognita: заговори іноземною мовою за 4 тижні» ви швидко опануєте мову і, головне, отримаєте задоволення від набутих знань.