м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Коли немає часу присісти: 7 причин послухати аудіокнижки

12.12.2019

Коли час – найбільша цінність, аудіокнижки для багатьох стають справжнім спасінням. Дійсно, не треба спеціально приділяти кілька годин, аби послухати твори улюблених авторів у навушниках – це можна робити, прямуючи на роботу чи займаючись хатніми справами. Проте, економія часу – не єдина перевага е-книжок. Знайшли для вас 7 додаткових причин завантажити аудіобібліотеку на свій смартфон та долучитись до такого «читання».

 

1.    Економія

Так, цифрові записи не подарують задоволення від гортання паперових сторінок та насолоди від аромату свіжої типографської фарби. Проте вони набагато дешевші! За ті ж гроші ви зможете отримати більшу кількість знань. Це особливо актуально, якщо мова про підручники та навчальні матеріали, які у друкованому вигляді зазвичай коштують досить дорого, а естетичного задоволення як такого не приносять.

2.    Екологічність

Користуючись аудіозаписами, ви зберігаєте папір. А значить, і ліси. Хоча сучасні українські видавництва активно запроваджують різні екологічні акції та друкують новинки на вторинній сировині. Долучаючись до таких заходів та купуючи такі видання, ви теж допоможете зберегти планету і її багатства.

3.    Збереження зору

Якщо ви по 8 годин на день (у кращому випадку!) працюєте перед монітором, дорогою додому чатитесь у соціальних мережах, а ввечері ще й цікавий фільм любите подивитись, немає нічого дивного в тому, що від читання втомлюються очі. Притому, не так важливо, паперова книжка, чи електронна. Аудіоверсії – це справжнє спасіння для втомлених очей.

4.    Життєвий простір

Якщо ви – справжній книголюб, вам знайома проблема під назвою «куди ж поставити нову книжку?». Якщо вже нікуди, завантажте її у смартфон. Можете завантажити навіть десяток – місця у сучасному девайсі вистачить. Та й оселя залишиться просторою.

5.    Втеча від нудьги

Втомились від хатніх обов’язків? Дратують затори на дорогах, коли їдете на роботу? Нудьгуєте на прогулянках із дитиною, яка спить? Всі ці заняття можуть стати набагато більш цікавими, якщо додати до них прослуховування корисних і цікавих книжок.

6.     Мотивація

Котрий місяць поспіль не можете примусити себе вийти на ранкову пробіжку? То вийдіть на ранкове прослуховування книжки! Тим більше, що в аудіоформаті є чимало творів, які мотивують та додають бадьорості тілу й духу.

7.    Голос автора

Інколи автори тих чи інших літературних творів особисто озвучують деяких героїв. Часто вони долучаються до процесу створення аудіоверсій своїх видань – контролюють, хто та як озвучує книжки. Тож прослуховуючи запис, ви маєте можливість почути саме ті відтінки голосів та ті інтонації, які чув письменник у своїй голові, коли створював видання.

 

Взагалі, кажуть прихильники аудіокнижок, альтернативний формат засвоєння нової інформації дарує безліч нових вражень. Їх важко порівняти із емоціями від читання класичного паперового видання. Але нащо обирати? Поєднуйте!

 

Читай. Мрій. Дій.